Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Merhaba Abilerim ve Kardeşlerim Yeni Aranıza Katıldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    BerkSeylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr 125
    Merhabalar ben Berk ŞEYLAN 21 Yaşında Üniversite Öğrencisiyim
    Uzun zamandır küçüklükten içinde motor sevdası vardı ama hep aile baskisi yüzünden saklı beslediğim bu heves ve sevdayı artık dışarı çıkartmak istiyorum
    Forma katılmamın ve motor sevdamın dışarı çıkmasına yardımcı olan Can HEPKASAR kardeşimin cok büyük etkisi oldu uzun zamandır dostluğumuz devam ederken onun hayallerini gerçekleştirmesi beni tetikledi
    Ben dediğim gibi motorcu bi ailede büymedim Babam hep motor kazalarından arkadaşlarını kaybetmişti otomatik olarak istemezdi ama Amcam motorcuydu 4 yaşında bana o Cross kaskını giydirip motoruna bana yetmişti
    Şimdiyse Amcamın tamada ben hayallerimi gerçekleştiriyim derken Kaza yapması beni yavaşlattı en azından aile faktörü
    Babam ''asla almam kendin calış al amcanı görüyorsun'' diye söyleniyor sürekli
    Bende ''Amcam alkollüydü ekipmaları yoktu ayrıca motoru ktm 900 lüktü'' diyerek savunuyorum tabi
    Babam durmadan '' oda öyle diyordu ama o gün giymedi '' diyerek savunuyor ÇALIŞ AL vicdan azabı cekmek istemiyorum dedi bende kendime güveniyorum onları üzmek istemiyorum ama bu sevdayada başlamak istiyorum şu anda
    Mondial'in X-Tream MAX la başlamak istiyorum. Umarım ilerde İzmirdeki Abilerimle Olabilirim Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CanKarsiyaka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ8Naked
    Hoşgeldin aramiza kardeşim , biran önce ehliyet , korumalarin ve motosikletini alip beraber gazliyip geziceğimiz günleri bekliyorum açıkcası...
    Başlangıç için bana göre güzel crossmoto tercihi , zamanında araştırmıştım gayet güzel yorumlar duymuştum ne yazıkkı crossmotosikletler ilgimi çekmediği için yönelmemiştim

Tekrar Hoşgeldin aramiza kardeşim..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)