Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trabzondan Katılıyorum yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum :D

Motovento
    REKLAM ALANI
    altınkartal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abilerim ablalarım Trabzonluyum ismim Mert Allah izin ederse 7 gün sonra 18 yaşına vizesiz giriş yapacağım :D 125cc lik burda üretilen parça sıkıntısı olmaz mantığıyla almaya karar verdiğim ybr çakması kadırga kd–125 marka motorum var (artık yetmiyor bana :D ) yaklaşık 6 ay oldu heralde alalı tam bilmiyorum ama niyetim ehliyeti aldıktan sonra str 250 almak babamı kandırabilirsem çünkü bisikletten gelme olduğum için kaldırımlarda ve merdivenlerde kısıtlanmak beni çok rahatsız ediyor :D yaşım gereği ehliyete yazılamadım yaklaşık 5 ay sonra Allah izin ederse ehliyet elimde olur o günü halatla çekiyorum garanti olsun diye ipe güvenemem bu saatten sonra :D Kendimden bahsedecek olursam motosiklet hastalığım var buradaki pek çok kişi gibi fakat bazı farklar var buradaki üyelerle aramda benle aynı kafada olan üyeler hatta bunu gerçekleştirmeye başlamış olanlarda olabilir ama bu ihtimal baya düşük. benim hayalim liseyi hayırlısıyla bitirip mekatronik mühendisliği bölümünü seçmek ve elektrik depolama üzerine çalışmalar yapmak hidrojen olayına yaktık bir ara kafayı ama astarı yüzünü geçiyor neyse gerekli depolama sistemini geliştirdikten sonra bunu motosiklete uygulamak ve tamamen herşeyiyle bana bir motosiklet üretmek mekanik olarak korkum yok fakat yukardada belirttiğim gibi motor kısmına önem vermek asıl amacım zaten yürür aksamı herkes yapıyor :D zero motor var elektrikli motosiklet üreten ama fiyatlar uçmuş neyse benim durumumda bu bu hayalimi yazma sebebimde beni daha iyi tanımanız içindi başka türlü zevklerimi açıklayamam. bu kadar daha çok şey var yazacak ama gerek yok sizide sıkmiyim zaten çoğunuz bu yazıyı sonuna kadar okumayacak belkide :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:45 ----------

Bu arada Trabzonlu abilerim veya yaştaşlarım varsa reelde tanışmak isterim il grupları bölümüne baktım ama Trabzon bölümünde in cin top oynuyordu :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Inşallah hayallerini gerçekleştirebilecegin imkanlar geçer eline. Hoşgeldin.

Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Inşallah hayallerini gerçekleştirebilecegin imkanlar geçer eline. Hoşgeldin.
    İnşAllah geçer. Hoşbulduk bu arada

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    hoşgeldin dostum,umarım hayallerini gerçekleştirebilirsin,bu sitede bol bol arkadaş bulacağına eminim,trabzonlu olması şart değil diye düşünüyorum...hatta öyle dostluklar kurarsın ki çıkar gidersin 500/600(+/-) km...bakarsın biz geliriz...işte bu site böyle bir site...ortak amacımız aynı ne de olsa
    hayatında başarılar diliyorum...

Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin dostum,umarım hayallerini gerçekleştirebilirsin,bu sitede bol bol arkadaş bulacağına eminim,trabzonlu olması şart değil diye düşünüyorum...hatta öyle dostluklar kurarsın ki çıkar gidersin 500/600(+/-) km...bakarsın biz geliriz...işte bu site böyle bir site...ortak amacımız aynı ne de olsa
    hayatında başarılar diliyorum...
    hosbulduk bu arada trabzonluyu belirtme sebebim ehliyeti aldığım zaman eğer trabzonda grup olarak kısa mesafeli geziler düzenleniyorsa bilgim olur eşlik ederim anlamındaydı yoksa herkesle arkadaşlık kurarım. başka forumlardan il dışından tanıştığım çok kişi oldu. il ayrımı yapmak çok saçma olur zaten

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Akçaabat'tayım yolun düşerse gel çayımızı iç

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)