Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Avukat - Motorcu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Benhur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR125R -2012 ~ CBR954RR 2003
    Arkadaşlar Merhabalar,
    Adım Benhur Harun AKGÜN, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi son sınıf öğrencisi bir avukat adayıyım. İstanbul şişlide oturuyorum ve 2012 beyaz CBR125R kullanıyorum.
    Öncelikle motorun tadının dostlarla çıkacağını düşünmekle birlikte, "haklı" kazalarınızda ve aksiliklerinizde "hukukî yardım"da bulunmak istiyorum, hali hazırda Sarıyer‘de Martı Hukuk Bürosunda avukat ablamla birlikte çalışıyorum. Bana buradan @goygoyycu twitter, facebook adresinden ulaşabilir, benhur_harun@windowslive.com mail adresime mail atabilirsiniz.

Herkese iyi forumlar.
    YouSuffer, zenon, cece89 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ücretsiz mi?
    isamilx bunu beğendi.

Motosikleti
    Aslında bu mesajım başlangıç sınıfı bir motorla yeni başlayan birinin dost edinme çabasıydı, tabiki "dava ve iş" boyutu ayrı kalmak üzere yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bana yakınmışsınız. (sarıyer)
    Avukatlık bir işim yok , umarım hiçte olmaz.
    Ama sizin motosikletle ilgili bir sıkıntınız olursa yardımcı olurum.
    Özel mesaj atmanız yeterli.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Selam hoş geldin aramıza, her türlü sorunun sıkıntın olursa mahkeme kararı olmadan çözeriz.
    not: Keşke başka bölüm bitirseydin, şansına Türkiye' de hukukun olmadığı bir dönem geldi.
    jackonbir, sardokar ve ReiZzZ bunu beğendiler.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    diş doktoru bi abimizde buna benze r bı msj yazdı.iş hayatına atılınca gecerlılıgını yıtırdı....ama motorla ılgılı sıkıntı olursa ucretsız tavsıyelerde bulunuruz....
    güvenyahya bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hoşgeldiniz aramıza kalıcı ve katılımcı olmanız dileğiyle

e-posta gibi iletişim bilgisi verilince biraz reklam gibi giriş olmuş. Tanışma değilde ilanlar bölümüne mesaj atsaydınız keşke.

CERREZCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yakında Olacak
    Ön yargılı olmayalım. Bana ilk mesaj yazış sebebini açıklayan mesajı samimi geldi. Hoş geldin kardeş.

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Harun hoşgeldin.

Ben İStanbul Hukuk mezunuyum. Stajyer avukatım hakimliğe hazırlanıyorum. memnun oldum bir okuldaşım ve müstakbel meslektasımı burada görmekten ;)

Motosikleti
    Herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Maddi kaygılar içinde olsaydım telefonumu bırakırdım, sadece adımı soyadımı yazmak değil insanlarla ortak bir paydada buluşup tanışmayı sağlamak için "hukuk" olayını öne sürmüştüm. Yine de paragöz bir yaratık olarak gözüktüysem özür dilerim.

-Evet, adalet olmayan bir ülkede hukuk savunucusu olmak zor cidden.
    -Umarım hakimliği kazanır ve teraziyi tutan ellerden olursunuz. Istanbuldaysaniz da ciddi ciddi görüşmek isterim.

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    istanbuldayım ozel mesajla irtibat kurabilirsin.. iyi diliklerin icin tesekkur ederim. Bilmukabele

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Avukatlık mesleğinde ilerlemek ve insanlara mesleğinizde ciddi olduğunuzu telkin edebilmek için , sosyal medya üzerinden acilen @goygoyycu ifadesi olmayan abonelikler almanızı tavsiye ederim.
    agrasiwe, YouSuffer, Arda_Karaca ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı Deli Çerkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Avukatlık mesleğinde ilerlemek ve insanlara mesleğinizde ciddi olduğunuzu telkin edebilmek için , sosyal medya üzerinden acilen @goygoyycu ifadesi olmayan abonelikler almanızı tavsiye ederim.
    Burada mesleki kimliğimle değil, rüzgarı hissetmeye tutkulu bir motor sevdalısı genç bir arkadaş olarak bulunuyorum, "mesleki" kimliğimi sadece ve sadece sizinle tanışacak ortamı yaratmak ve yardımcı olabilmek adına ortaya sürmüştüm. Yukarıdaki mesajlarımda da bunu belirtmeye çalıştım. Gene de düşünceli tavsiyeniz için çok teşekkür ederim.
    agrasiwe bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    bir doktorlar 2 avukatlar bu mesleki titrini her daim ön plana sunmaktan çok büyük haz alıyolar gözlemlediğim kadarıyla...özellikle yenilerde bu böyle...
    başlığı görünce al bitane daha diyip mesajı okuyunca yanlış düşünüp ücretsiz yardımcı olacağını düşündüm (en azından danışmanlık boyutunda) ama öyle değilmiş ilk fikrime geri döndüm..

elbette emeğinin karşılığını alman gerekir ama burda reklam gibi olmuş..bilmiyom ya da ben öyle algıladım..

başarılar
    YouSuffer, Slayerrr, zenon ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir doktorlar 2 avukatlar bu mesleki titrini her daim ön plana sunmaktan çok büyük haz alıyolar gözlemlediğim kadarıyla...özellikle yenilerde bu böyle...
    başlığı görünce al bitane daha diyip mesajı okuyunca yanlış düşünüp ücretsiz yardımcı olacağını düşündüm (en azından danışmanlık boyutunda) ama öyle değilmiş ilk fikrime geri döndüm..

elbette emeğinin karşılığını alman gerekir ama burda reklam gibi olmuş..bilmiyom ya da ben öyle algıladım..

başarılar
    Allah ikisine de ihtiyaç göstertmesin diyelim üstad. Arkadaşımız henüz öğrenci ve belli ki hevesli, bu hevesi nolursa olsun ezmemek lazım.

Yeni arkadaş boşver burada hukugu falan motordan devam Avukata ihtiyac duyan bulur, kimse de sitede gördüğü adama güvenip iş vermez.

Motosikleti
    Alıntı ysfist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah ikisine de ihtiyaç göstertmesin diyelim üstad. Arkadaşımız henüz öğrenci ve belli ki hevesli, bu hevesi nolursa olsun ezmemek lazım.

Yeni arkadaş boşver burada hukugu falan motordan devam Avukata ihtiyac duyan,, bulur, kimse de sitede gördüğü adama güvenip iş vermez.
    Teşekkürler üstad, insanların anlamadığı yaralanıyoruz, kaza geçiriyoruz, maddi manevi bir çok zarara uğruyoruz ve bunların hepsi hukuk temelli şeyler, motor alım satımından garantisine.

Erro Bey, "Ama öyle değilmiş" sözünüzünde arkası boş ve kuruntudan ibaret. Kimse sizden sorduğunuz birşey için para talep etmedi, emim olunki öyle bir durumda canla başla araştırır yardımcı olmak için.elimden geleni yaparım. Başka bir avukata ya da başka etkenlere duyduğunuz nefreti lütfen bana lanse etmeyiniz.
    İmportant bunu beğendi.

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    erro bey, bak erdoğanın g.t kılları milliyetçi geçlere saldırıyor konu dışı bölümünde. koşş!
    harunbey, hoşgeldin.

Alıntı Benhur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler üstad, insanların anlamadığı yaralanıyoruz, kaza geçiriyoruz, maddi manevi bir çok zarara uğruyoruz ve bunların hepsi hukuk temelli şeyler, motor alım satımından garantisine.

Erro Bey, "Ama öyle değilmiş" sözünüzünde arkası boş ve kuruntudan ibaret. Kimse sizden sorduğunuz birşey için para talep etmedi, emim olunki öyle bir durumda canla başla araştırır yardımcı olmak için.elimden geleni yaparım. Başka bir avukata ya da başka etkenlere duyduğunuz nefreti lütfen bana lanse etmeyiniz.
    Bu sitede bulunan herkesin sorunsuna cevap verebilecek misiniz? EMİN MİSİNİZ? Hem de ücret almadan?!

Bence bu başlığı komple sildirin ve NORMAL vatandaş olarak giriş yapın. Yapmak istediğiniz bana göre müşteri toplamak, başkasına göre değil. Size göre de olmayabilir ama benim ya da başkası açısından bunun bir önemi yok. Herkes istediği şekilde algılayabilme özgürlüğüne sahip.

Motosikleti
    2014 FAZER8 ABS
    Hoşgeldin dostum.

Ben de CBR125 kullanıyorum. Şişli GS Store yanında ofisimiz. Yakınsanız çay içmeye beklerim.

Ben arkadaşın samimiyetine inanıyorum. Suistimal edilmediği müddetçe yardımcı olmaya çalışacaktır. Bilgi paylaşacaktır.
    sardokar ve İmportant bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)