Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeniyim tavsiyeye ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bn 23 yaşındayım 190 boy 125 kg yim bayadır istiyordum ama şimdi cesaret edip kursa yazılmaya karar verdim ehliyet için bisiklet harici hiçbir tecrübem yok tavsiyelerinizi bekliyorum kurstan sonra honda cbr 125 r almayı düşünüyorum tabi bi ileri sürüş dersleri aldıktan sonra ankarada oturuyorum kurs yada motor tavsiyesinde bulunursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Cbr altında küçük kalabilir enine boyuna dağ gibi adamsın Ben sana bir iki model söyliyim araştır belki kafana yatar. Her ne kadar o kadar para verilmez deselerde çok yakısıklı ve kaliteli "Yzf r 125", "Hyosung 250 r", illa supersport olması gerekmez dersen. "Suzuki inazuma 250". Bunları bi araştır. Fiyatları yüksek gelirse Cbf 150de olabilir

Acikcası onu isteme sebebim sadece kucuk ccli ve fiyatınin uygun olması 0km si 7 lira ktm duke de olabirik oda 125lik ama boyut olarak bilmiyorum illa super Sport olmasınıda istemiyorum hatta sevmiyorum sadece baslangicta vitesli ve dusuk ccli olması yeterli tabi azda olsa goruntude onemli yoksa cesaretim olsa bnim motorum ducati monster hic acimadan alcam ama tecrube ve cesaret yok simdilik

SULH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '15 Xmax 250 10bin km - '13 CBF150 21bin km
    190 küsür boyunda 120 küsür kiloyum. forumda resimler bölümüne bakarsan görrüsün. cbf 150 kullanıyorum. tavsiye ederim

Resimlere bakicam tesekkur ederim

NewScooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tvs apache rtr 150 alabilirsin 2013 kasa 5.190

kullanıcı bilgi paylaşım başlığı : http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/19992-tvs-apache-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi.html?prefixid=07_TVS_Apache_Motosiklet&day sprune=-1

Peki duke 200 yada 125 olurmu yada gordunuzmu bnim boyutlarimda birinde 200cc ustune c8kmak iatemiyorum daha cok aslinda nacked tarzında istiyorum

NewScooter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Rudolf99 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki duke 200 yada 125 olurmu yada gordunuzmu bnim boyutlarimda birinde 200cc ustune c8kmak iatemiyorum daha cok aslinda nacked tarzında istiyorum
    duke 200 olabilir 125 liği biraz küçük gözüküyor birde makinalar ktm sonuçta birde suzuki inazuma 250 cc kaliteli bir motor titreşim yok diyor kullanıcıları çok konforluymuş ben duke 200 ile inazuma arasında kalsaydım kesinlikle duke alırdım ama benimki tamamen ktm hayranlığı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)