Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Merhaba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Bw's 100
    Butun forum kullanicilarina merhaba. Dun Asya150T 19A alarak araniza katildim. Ilk motor deneyimim oldu motoru ikinci el olarak aldim ufak eksiklikler var zamanla gidercem tabi. Kaskim, evraklarim herseyim tam ve kuralina gore. Motoru alir almaz gece 23:00 da Bursadan Gemlike geldim biraz zor oldu aksam karanliginda ama eglenceliydi. Motoru daha cok Gemlik Kumla civarinda gezmek icin aldim ilk tecrubem olmadigi icin cbr, cbf gibi vitesli bi modelin zor olacagin dusundum ve bu modelde karar kaldim. Herkese iyi forumlar dilerim. Araniza katilmaktan cok mutluyum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotoRizeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CC büyütme aşamasında.
    Öncelikle hoş geldin. Başlangic için ideal bir motor.. kazasız belasız sürürersin inş. ıslak havalarda çok dikkatli Asya150T ıslak havada çok kayar..

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Hoşgeldin, kalıcı olman dileğiyle...

”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hoşgeldin... aslında cbf kullanmak o kadar zor değil bas debriaja tak vitese devam
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha Bw's 100
    Hoşbulduk sağolun alır almaz hemen lastikleri değiştirdim ve fren bakımı yaptırdım. Dediğiniz gibi lastikleri çok kayıyor. İnşallah kalıcı olmak motor tutkumu çok ileriye götürmek istiyorum. Arabadan çok farklı bir olaymış o rüzgarı hissetmek muhteşem bişey. İlk kullanımda gece 23:00 da Bursa Gemlik arasını geldim yaklaşık 30km lik bir yol ve çok kamyon vardı yolda. Araç sürücüleri çok saygısızmış onu farkettim, tali yoldan çıkıp görmesine rağmen üstüme süren araçlar oldu. Kullanım kolay olduğu için çok panik yapmadım dikkatimin tamamını yola verdim. Düz vites olsa belki biraz dikkat dağınıklı olabilirdi bundan korktum açıkçası. İnşallah yaza doğru 250cc lik düz vites bişeyler bakmaya başlıcam.

Motosikleti
    HONDA CB125E
    herkese merhabaaaaa böyle bir motorsiklet secenlerini oluşturduğu forumu yeni duydum ne kadarda güzel ya yapanlara tesekkür ederimmm
    Hayat ßize hiç YeşiL ışık Yakmadı,

OLsun Zaten ßizde Kırmızı Işıkta hiç durmadık . ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)