Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ANKARA'dan Selamlar. Yeni MT ciyim

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr 125
    Merhaba arkadaşlar
    Adım Kağan, ankara tıp 2.sınıf öğrencisiyim
    Batıkentde ikamet ediyorum.

Foruma yeni kaydoldum. A2 li 1.5 senedir motorcuyum önce jawa 250 laser, şimdide 5 aylık 2012 model ybr 125 im var. Okula git gel de kullanıyorum.
    Bu siteye belli amaçlarım doğrultusunda kaydoldum ve bana yol gösterecek kişilere şimdiden minnettarım.

Öncelikle amacım motor gezilerine dahil olmak.

Bir diğeri de burası genel çapta bir motorcu yeri olduğu için ankara da böyle motorcuların toplandığı mekanlar ve klübler varsa ve aranıza dahil olursam çok mutlu olurum.

Bir diğeride motorcu bir arkadaş çevresi varsa bu siteden kaynaklı adres veya irtibata nasıl geçebilirim.

Yaz tatili için motorlu kurye olarak çalışma planım var. Bu konuda aydınlatırsanız sevinirim.

Ve uzun vadede Enduro motor sporlarına dahil olmak istiyorum. Bu konuda yine tanışmak istediğim insanlar olacaktır.

Şimdidden teşekkürler mt ailesi. Bu foruma dahil olmak benim için bir ayrıcalık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Tekrardan hoşgeldin,
    Ankara MT Sayffasını takipte kal..
    ANGARAJ

akanmf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    kağan hoşgeldin, istanbuladoğru bi gezi olurda buralara gelirseniz boğazda bi çay ısmarlarım size
    Teker böle patlatılır
    https://www.youtube.com/watch?v=M5E9ByVKYzg

tezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MR 150
    Kağan selamlar.Bende Kazan tarafındayım Gezi konusunda arkadaş olarak yardımcı olabilirim.Eğer bu taraflara (yada şehir dışıda olur çevre şehirler mesela)gezmek istersen seve seve eşlik ederim Motorlarımzda denk diyebilirim

Arif46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    hoşgeldin kağan bende kırıkkaleden dahilim bu foruma... benimde aklımdan geçiyor grup gezisi ama burda motor anlayışı pek yok eğer sen öyle bi çevre edinme fırsatın olur ve geziler olursa bende katılmaktan büyük şeref duyarım olmadı gezmek isteyenler için biz organize ederiz... forum sağolsun

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Arif46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kağan bende kırıkkaleden dahilim bu foruma... benimde aklımdan geçiyor grup gezisi ama burda motor anlayışı pek yok eğer sen öyle bi çevre edinme fırsatın olur ve geziler olursa bende katılmaktan büyük şeref duyarım olmadı gezmek isteyenler için biz organize ederiz... forum sağolsun
    Motor anlayışı pek yok derken? Nasıl bir beklentiniz var bilmiyorum ama biz 125cc'sinden tutun da litrelik makinalarla grup kurup gezebiliyoruz yahut muhabbet edebiliyoruz...
    ANGARAJ

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    benide unutmayın gelirim kırıkkaleden
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)