Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Nereden Başlayayım ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Bugün üye oldum arkadaşlar. Kendim 112 de çalışıyorum ve ambulans kullanıyorum. Böyle bir siteden haberim bile yoktu tabii motosiklete özenene kadar. Tabi bilmiyorum nasıl gider , fren gaz nerde onu bile bilmiyorum. Şimdi motorlu 112 çıktı ve imreniyorum işin gerçeği. Ona geçmek istiyorum. Fikriniz nedir nereden başlasam nasıl yaparım ne kadar zamanı alır ? Teşekkürler
    [MENTION]www.ekonomikfirsat.com[/MENTION]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ilk önce hoş geldin
    eğitim ve ehliyet alarak bi yerden başlayabilirsin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Hoşgeldin hocam...

öncelikle araştırmaya başladığına göre doğru yoldasın...ilk işin direkt gidip bi ehliye kursuna yazıl vakit kaybetmeden...sonra gel bilgisayarın başına....

ilk olarak altın elbiseli adamın başlangıç motoru videosunu izle...sonra tarzını belirle...(naked, cross, cruiser, racing) bunu belirledikten sonra aklına gelen soruları google da arat...belirlediğin tarzda her büteye göre öne çıkan bi kaç model olur...onlardan hangisini alacağına karar verme süreci başlar...bu arada bulunduğun şehirdeki eğitim olanakalrını araştır...ilk motora binmek çok önemli...ünkü alışkanlıklarını kazanacağın bi deneyim...yanlışı doğru gibi öğrenirsen ilerde düzelmesi çok zor..ağaç yaşken eğilir...

ilk aşamadaki aklına takılan soruları bana özel mesak yoluysa sorabilirsin yönlendimeye çalışırım seni...

Levent68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk işin ehliyet sonrası eğitim ondan sonrası tazına uygun 250 cc den büyük olmayan makına. Bu arada hoş geldin.

oguzcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk müdaheleyi gerçekten ilk önce yapabilmek için motorlu 112 güzelmiş.Kazazedenin meraklı vatandaşlar elinde telef olmaması açısından.

Ehliyeti eline alabilmen zaten 2-3 ay sürecek, bu süreyi boşa geçirmemek açısından kendine uygun motoru ve koruyucu ekipmanları şimdiden araştırmaya başlamalısın.Zira gidiyim aliyim olmuyo çok çeşit ve fiyat aralığı var.

forumu takip etmeye devam.
    Hoşgeldin bu arada..
    www.motojektif.com

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Polislerde yunus seçimlerinde hiç eğitim almamış adayların eğitmek daha kolay olacağı için tercihen ehliyetsiz olanları aldıklarını duymuştum ne kadar doğru bilinmez de.
    Motorlu 112 için neler gerekiyor onları araştırmanızda fayda var Tabii sonra da herkesin dediği gibi eğitime devam
    Heil Spellcheck

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Sevgili Kardeşim,

Bulunduğun şehirde temel başlangıç eğitimi veren bir eğitmen var ise 1 günde motosiklet kullanmayı öğrenebilirsin.

Sevgilerimle
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)