Merhaba arkadaşlar ve abiler ben Emre Balci 1993 kasım ayı doğumluyum Ankara/Sincan'dan aranıza katılmış bulunmaktayım.Boyum 1.76 ve kilom 62. Biraz daha detaylı kendimden bahsedeceğim izninizle. Henüz motosiklet tecrübem yok ama çok yakında ehliyet ve güzel bir cruiser motor alacağım. Bu tarz motorlar bana göre daha sert bir görünüm olarak gözüküyor. Bisiklet konusunda trafikte dağda taşta heryerde yeterince profesyonel kullanıyorum kendime güvenim sonsuz ve tamirinden de çok iyi anlarım, artık terfi etmemin zamanı geldi ve motora heves saldım. Aynı zaman da amatör fotoğrafçılıkla uğraşıyorum kendi çapımda. Malesef kendi yaramazlığım sonucunda liseyi açık öğretim olarak okumak zorunda kaldım ve hala okumaktayım. Foruma katılalı saatler oldu ama bir çok abi ve arkadaş yeni birisi olmama rağmen bana detaylı bilgiler verdi, herkese teşekkür ederim çok faydalı bir forum olduğu her halinden belli. Sayın yöneticiler bize bu forumu sağladıkları için çok minnettarım. Herkese sağlıklı uzun yollu ve sorunsuz sürüşler dilerim. Allah her daim yolunuzu açık eğlesin sağlıcakla kalın dostlar ve abilerim