Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kadıköy'den yeni bir cruiser/chopper motorcu

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar Kadıköy'den aranıza katılıyorum,hep araba kültürü içinde büyüdüm ama 3 sene önce falan cruiser motorlarlı görünce motosiklet sevgisi başladı bende son zamanlarda da çeşitli forumları takip etmeye falan başladım nickimden de anlayacağınız gibi cruiser/chopper motosikletlerden hoşlanıyorum,yakın zamanda motosiklet eğitimi alacağım honda yamaha gibi yerleri mi önerirsiniz yoksa birebir özel ders mi önerirsiniz,mesela Rahmi Barutu ismini öğrendim eğitimden sonra zaten belli olacaktır ama sizlere de sormak istiyorum boyum 182 kilom 75 istediğim motor da Iron 883 bu motoru eğitimden sonra kullanabilirmiyim,zaten hız meraklısı değilim ama Iron'un yüksek torklu olduğu ve çabuk hızlandığını da biliyorum ama en küçük sportser bu,cruiser kullanmayı 250 cc racing de mi öğreneceğim bence bu mantıksız 1690 cc lik softail modelleri var harleyin ve harleyin kendi sitesinde womanrider bölümünde birkaç dersten sonra hepsi en aşağı 883 le başladılar elbette orda yollar düz ve pürüzsüz biliyorum biraz daha yazarsam konu çok uzayacak:D siz tecrübeli abilerimden ve arkadaşlardan yardım istiyorum

23 yaşındayım bu arada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    yeni başlangıç için 250 cc öneririm buyuk hacimli olmaz riskli olur

primavera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Intruder VS 600
    kafaya taktıysan iron'ı kesin alacaksındır zaten. bende 5ay önce 600lük cruiser'ı aldığımda yanlış mı yaptım acaba diye düşünüyordum+kadınım+güçsüzüm ama hayıııırrr. akşamları cadde ve sahilde-bağdat caddesi ve sahil yolu-turlayarak motoru çözdüm şimdi rahat kullanıyorum. yani sana tavsiyem illa iron diyorsan en azından trafiğe çıkmadan sakin bir şekilde caddede antrenman yapman. kadıköyde durma sakın orası gece bile tehlikeli ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)