Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İzmirden Merhabalar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    Merhaba arkadaşlar
    İzmir Karşıyakadan Can ben.
    30 yaşındayım.Motorsikletlerle tanışmam henüz çok yeni sayılır.Asıl olarak otomobillere ve motorsporlarına meraklıyım.Modifikasyon ile ilgiliyim. Baya modifiye edilmiş bir 92 model honda CRX im var.
    geçen yaza kadar motorlardan hep korktum güvensiz buldum binen arkadaşlara aman abi dikkat et diye telkinde bulundum ta ki iş yerindeki arkadaşımın mondial scooterini kullanana kadar
    geçen sene ufak bi iş için arkadaşın scooterini kullandım ve inanılmaz keyif aldım bütün kötü düşüncelerim bi anda dağıldı gitti,pratikliği ekonomikliği ile motor benim için çok keyif aldığım bir ulaşım şekli ve keyif gezileri yaptığım bir taşıt haline geldi
    ondan sonra ağustos ayında bende kendime bi mondial scooter aldım zc 150 model
    ağustos ayından beri de kışın çok çetin geçtiği 2 ay haricinde de her gün kullandım.
    ama ehliyetim yoktu şans çok şükür polisle başım derde girmedi,sanırım kasksız hiç kullanmadığım için olsa gerek
    sonra daha iyi bir motora niyetlendim. ybr mi cbf mi derken cbf 150 nin bana daha uygun olacağına karar verdim.
    geçen hafta perşembe günü 2009 model siyah renkte bir cbf 150 aldım,cumartesi günü de ehliyet sınavının direksiyon sınav kısmını hallettim 1-2 güne kadar ehliyet de geliyor işallah
    e dedim artık siteye üye olmanın zamanı geldi
    artık toplantılara seyahatlere katılma zamanıdır
    hepimize kazasız belasız keyifli sürüşler dilerim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kaplanboğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250ni
    kardeşim anlattıklarının 100 de 90ı benim yaptıklarımla aynı, kaybettiğim ikizim misin nesin, bu kadar tesadüf olur, tek fark var ben Göztepedeyim

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    hahahahah sende mi eski mondial zc kullandın yoksa :D
    o kadar fark olsun artık buluşmalarda tanışmak üzere

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aramıza hoşgeldiniz, forumda ve motosiklet sevdasında kalıcı olmanız dileğiyle
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Hosgeldiniz ehliyetsiz kullanma konusunda sansimin sizin kadar yaver gitmesini umuyorum zira direksiyon sinavi ekimde benim de . Ayrica motorunuz da hayirli olsun guzel gunlerde keyifli surusler dilerim

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 i.e.
    Tesekkur ederim
    Ehliyetsiz kullanma sansina gelince, kasksiz binmezseniz sorun olmayacaktir yuksek ihtimalle,yeterli bazen motorlular icin ozel cevirme yapiyolar ona denk gelmeyin
    Ama kask sart ve kaliteli gorunen bisey olsun o zaman polisler bu adamin ehliyetide vardir diye dusunuyor galiba
    Kasksiz bindigi icin cevirilen kisilerin yanindan cok gecip gitmisligim var nazar degmesin :D
    Neyse bugunu de sag saglim atlatalimda yarin aliyorum ehliyeti isallah

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)