Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayan sürücü

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    wow... (10 karakterden muhabbeti.)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    [QUOTE=BARABONTİ;2759757]
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sevgili Piyanist ,
    Şahsi fikirlerine her daim saygım var olacakda lakin bana (şahsi fikrim ) nerde nasıl davranacağımı istersen söleme , davranışıma göre ya tatlı tatlı muhabbet ederiz yada etmeyiz .. uyanıklık konusuna gelince seçtiğin kelimelere dikkat etmeni tavsiye ederim tatsızlık çıkar ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:47 ----------

Ducati Monster evet 696
    sürçü lisan ettimse affola ismini cismini bilmediğim sevgili bayan motosiklet sürücüsü kardeşim , konu başlığınızı üşenmeden vede eğrinmeden kendinizi ifade edebilecek ve çoğunluğun anlayabileceği tarzdan yazmış olsanız olay zaten düşündüğünüz merttebeye gelmeyecek

bir ortamda bir kardeşimiz ne yapacağını , bilmiyorsa bilenlerin ona söylemesi uygundur , tatsızlık çıkar derken çıkarsa sizden yana çıkar benim tatsızlık çıkartmak gibi bir niyetim yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:09 ----------

neyse hayırlı sahurlar cümleten ortam kızışmadan bana tüymek düşer .
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

M.e.t.i.n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL Varadero 1000
    Alıntı BARABONTİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:47 ----------

[/COLOR]
    Ducati Monster evet 696
    İlk motor için biraz ağır ve güçlü değil mi? Sürüş eğitimi aldınız mı?
    Motosiklet efendi işidir

Motosikleti
    MONSTER
    Alıntı M.e.t.i.n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk motor için biraz ağır ve güçlü değil mi? Sürüş eğitimi aldınız mı?
    bu benim ikinci motorum , ilki Ninja 250 idi onunla yaklaşık 3000 km yaptım sonra Monster aldım . Buna da yavaş yavaş alışıyorum sıkıntı yok şimdilik umarım olmaz .Özel ders aldım Rahmi hoca'dan birde Honda eğitimlerine gittim .Bu yaz bir kere de Ducati Riders'dan özel ders almayı düşünüyorum
    Pain ve tr100a bunu beğendiler.

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ducatiyi nerden satın aldınız? servisi falan iyi mi peki? ya da müşteriye yaklaşımları nasıl?
    memnun musunuz motosikletinizden? Ducati Riders nerede eğitim veriyor? biraz fazla soru sordum ardarda fakat sizde bahsederseniz sevinirim.

Motosikleti
    MONSTER
    [QUOTE=piyanist_irf;2759769]

sürçü lisan ettimse affola ismini cismini bilmediğim sevgili bayan motosiklet sürücüsü kardeşim , konu başlığınızı üşenmeden vede eğrinmeden kendinizi ifade edebilecek ve çoğunluğun anlayabileceği tarzdan yazmış olsanız olay zaten düşündüğünüz merttebeye gelmeyecek

bir ortamda bir kardeşimiz ne yapacağını , bilmiyorsa bilenlerin ona söylemesi uygundur , tatsızlık çıkar derken çıkarsa sizden yana çıkar benim tatsızlık çıkartmak gibi bir niyetim yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:09 ----------

neyse hayırlı sahurlar cümleten ortam kızışmadan bana tüymek düşer .
    Ortam neresi olursa olsun karşınızdaki kişi sizin kankanız - dostunuz ( adını siz koyun) değilse hele hiç yüzünü bile görmeyip ilk defa bir fikrinizi paylaşacaksanız emir kipli cümleler sarfetmek yerinde bir karar değil sanırım , uyarı ve fikirlerinize her zaman açığım - saygımda sonsuz ancak benim saygı çemberimi bozmadıkça .. Tatsızlık çıksın kim isterki )
    Size de hayırlı sahurlar olsun ...

Rahmi hoca kim bu arada? bildiğimiz birisi mi? nerde eğitim veriyor?

Motosikleti
    MONSTER
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ducatiyi nerden satın aldınız? servisi falan iyi mi peki? ya da müşteriye yaklaşımları nasıl?
    memnun musunuz motosikletinizden? Ducati Riders nerede eğitim veriyor? biraz fazla soru sordum ardarda fakat sizde bahsederseniz sevinirim.
    Korlas'tan aldım , servisi sanırım 300 -400 TL civarı olacak yani benimde duyduğum bu henüz motor 800 km de , 1000 km olunca götürcem servise o zaman görücez .Ducati Riders yerini tam bilmiyorum ama Pendik tarafında vereceklermiş özel dersi yerleri de sanırım o taraflardadır.Motorumdan çok çok memnunum kullanımı çok rahat .250 cc motordan sonra ilk aldığım gün çok tedirgin oldum kullanabilirmiyim diye ama 2.gün hemen alıştım .

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Rahmi Barutçu:http://www.rahmibarutcu.com/
    Videoları:http://www.motosikletmacerasi.com/ra...cu-egitimleri/

M.e.t.i.n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL Varadero 1000
    bu benim ikinci motorum , ilki Ninja 250 idi onunla yaklaşık 3000 km yaptım sonra Monster aldım . Buna da yavaş yavaş alışıyorum sıkıntı yok şimdilik umarım olmaz .Özel ders aldım Rahmi hoca'dan birde Honda eğitimlerine gittim .Bu yaz bir kere de Ducati Riders'dan özel ders almayı düşünüyorum
    3000 km çok az,Rahmi Barutçu hoca ve Hondadaki hocalar size söylemiş olmaları lazım diye düşünüyorum...Çok çok dikkatli olun,özellikle yavaş manevralar ağır motor ile zorlaşır...
    Motosiklet efendi işidir

kısmet olursa görüşürüz, korlasta. bende oraya geliyorum
    ducati riders'ın diavellerini görmüştüm fakat organizasyonun nerde yapıldığını bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu,
    katılabilirim. Siz yeni mi aldınız motosikleti? ne kadar zamanda 800km oldu?

Motosikleti
    MONSTER
    Rahmi Barutçu , internetten serach yap bir çok video'su çıkar .sabah 8:30 - 17:30 tüm gün eğitim veriyor , kılık kıyafet konusunda da çok bilgi sahibi oluyorsun , sabah bi kaç saat sözlü eğitim veriyor sonra Şile yoluna çıkıyorsunuz iki motor . Ben o eğitimden sonra bambaşka döndüm eve . Tavsiye ederim şiddetle

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    hoşgeldin bayaaaann
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

Motosikleti
    MONSTER
    kısmet olursa görüşürüz, korlasta. bende oraya geliyorum
    ducati riders'ın diavellerini görmüştüm fakat organizasyonun nerde yapıldığını bilmiyordum, öğrendiğim iyi oldu,
    katılabilirim. Siz yeni mi aldınız motosikleti? ne kadar zamanda 800km oldu?
    Ben yaklaşık 1 ay önce aldım motoru çok sık kullanamıyorum sadece hafta sonları

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:47 ----------

Alıntı M.e.t.i.n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3000 km çok az,Rahmi Barutçu hoca ve Hondadaki hocalar size söylemiş olmaları lazım diye düşünüyorum...Çok çok dikkatli olun,özellikle yavaş manevralar ağır motor ile zorlaşır...
    l
    Elimden geldiğince dikkatli kullanmaya çalışıyorum ..

yinede fena değil, bende alalı 1 aydan fazla oldu geçen hafta 1000 bakımına götürdüm.
    ustası çok iyidir bu arada! ben çok memnunum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:51 ----------

ducatinin çok güzel koruma topuzları var
    ön-arka tekerlekler için
    ve motor koruma topuzları CNC Racing
    tavsiye ederim, hem şık hem kullanışlı.
    bu arada kendi üstünüzde full koruma olmasını tavsiye ederim.
    BARABONTİ bunu beğendi.

Motosikleti
    MONSTER
    yinede fena değil, bende alalı 1 aydan fazla oldu geçen hafta 1000 bakımına götürdüm.
    ustası çok iyidir bu arada! ben çok memnunum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:51 ----------

ducatinin çok güzel koruma topuzları var
    ön-arka tekerlekler için
    ve motor koruma topuzları CNC Racing
    tavsiye ederim, hem şık hem kullanışlı.
    bu arada kendi üstünüzde full koruma olmasını tavsiye ederim.
    Motor koruma topuzu almam lazım haklısın ödüm kopuyor düşüreceğim die
    Full koruma kullanıyorum hep sadece kaskımı değiştircem Nolan var ama fullface deil , schubert S1 dşünüyorum bayıldım görünce

E.Gülbeyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En iyisi siz bayan sürücüler diye internet sitesi kurun

ducatiniz varsa kaskınızıda ducati alın bence havalı olur çokta kaliteliler...
    düşüreceğim diye korkarsanız altınızdan gider, fazla panik olmak kontrolünüzü etkiliyor sizde farkediyorsunuzdur,
    trafikte ve motosikletinizin üzerinde her NE yaşıyorsanız bu size tecrübe olarak geri döner.
    motosikletinize takılacak korumalar çok avantajlı (kaldırım veya benzer yerlerde sürtünmeden dolayı oluşabilen hasarları engelliyor)
    D.Monster o kadar çok aksesuar kaldırabilen bir motosiklettir ki, sıkıldıkça aksesuar alıp taktırırsınız... Rizoma-Sato racing-CNC-MotoCorse-Ducati OEM unuttuğum daha birçok markalar, italyan motosikletlerine çok güzel parçalar üretiyorlar.

Motosikleti
    MONSTER
    ducatiniz varsa kaskınızıda ducati alın bence havalı olur çokta kaliteliler...
    düşüreceğim diye korkarsanız altınızdan gider, fazla panik olmak kontrolünüzü etkiliyor sizde farkediyorsunuzdur,
    trafikte ve motosikletinizin üzerinde her NE yaşıyorsanız bu size tecrübe olarak geri döner.
    motosikletinize takılacak korumalar çok avantajlı (kaldırım veya benzer yerlerde sürtünmeden dolayı oluşabilen hasarları engelliyor)
    D.Monster o kadar çok aksesuar kaldırabilen bir motosiklettir ki, sıkıldıkça aksesuar alıp taktırırsınız... Rizoma-Sato racing-CNC-MotoCorse-Ducati OEM unuttuğum daha birçok markalar, italyan motosikletlerine çok güzel parçalar üretiyorlar.
    Kaskı Ducati düşünmedim çünkü kısmet olursa 2 sene sonra motoru değiştircem o zaman Ducati kask elimde patlar
    Paniksiz kullanmaya çalışıorum enönce riskli kullanmamaya özen gösteriyorum
    Aksesuar olarak rizoma elçiklere ve led lere baktım bende çok güzeller , birde akparovic konusu var tabii ama bu sene olmayacak inşallah seneye biraz pahalı
    Dediğiniz gibi sonu yok devamllı gözüm aksesuarlarda ama tutcam kendimi ..

sırf aksesuara boğmak için Monster alırdım
    bu arada 2 sene sonra değiştirsem de yine bu ducati olurdu, Ben italyan motosikletlerini çok seviyorum!
    akrapovic egzosta olur ya da Termignoni her ikiside pahalı gerçi... (yavaş yavaş artık)
    Rizoma elcikle birlikte Rizoma PRO Guard System denilen parçalarda harika!
    o kadar ıncık-cıncık şey var ki, çok fazla zaman ve paranız gidebiliyor.
    son zamanlar da GoPro kamera furyası başladı, günlerdir ona kafa patlatıyordum en sonunda aldım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)