Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bayan sürücü

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MONSTER
    Herkese tekrar merhaba ,
    Sitede kaç bayan sürücü var acaba ? Umarım tek ben değilimdir ve kimler İstanbuldan ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    bir sen varsın sanırım yani elle tutulur gözle görülür siteye zaman ayırıp yazıp çizen bir kaç bayan arkadaşımız var , senide motosiklet tutkunu bir arkadaşımız olarak yollarda ve burada görmeyi isteriz

başlık yanlış olmuş bayan olmandan ziyade kendini tanıtma eylemine girişseydin daha da güzel olurdu , haaaaa bu arada ben bayan değilim kusura bakma topiğine yazdım istemeden

hoş geldin sefa getirdin .
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sabaha doğru bu topik patlar admin de konuyu kilitler demedi demeyin
    TATLIHIZ ve mterayes26 bunu beğendiler.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bayanlar için motosiklet gerçekten cok zor
    hanzo barzo bırzo cok var trafikte
    işiniz zor gerçekten
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    MONSTER
    he he .. tanıtma konusunda haklı olabilirsin .. bugün üye oldum bu siteye , 1 yıldır motor kullanıyorum ve motor kullanan bayan hiç arkadaşım yok başlık o yüzden direkt amacıma yönelik oldu zamanla sizlerden çok tavsiye alcam sanırım .. sık sık benim anlamlı anlamsız sorularımı görebilirsiniz ...

M.e.t.i.n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL Varadero 1000
    İstanbuldanım ama bayan değilim...Hoşgeldiniz...
    Motosiklet efendi işidir

Motosikleti
    MONSTER
    zor biraz , olabildiğince araçların arasında uzun sure kalmadan gitmeye çalışıyorum ..

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bu tutku da cinsiyet ayrımı yoktur hepimiz kadınız
    hoşgeldiniz.
    karaeser ve Kiraz'' bunu beğendiler.
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Alıntı BARABONTİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    he he .. tanıtma konusunda haklı olabilirsin .. bugün üye oldum bu siteye , 1 yıldır motor kullanıyorum ve motor kullanan bayan hiç arkadaşım yok başlık o yüzden direkt amacıma yönelik oldu zamanla sizlerden çok tavsiye alcam sanırım .. sık sık benim anlamlı anlamsız sorularımı görebilirsiniz ...
    o zaman öğrenebileceklerinin en başına alıntı yaparak yorumlara kime ne söylemek istediğini belli edecek durumla başlayalım seinle işimiz zor lacak desene ,

altın kural

1- birisinin fikrine, yazısına karşılık olarak yazmayı düşündüğün kişinin yazısına istinaden yorumun olacaksa sağ alt köşede alıntı butonunu kullanarak yorumunu yazarsan bizlerde kime ne söylemek istediğini anlarız mesela benim şu an senin yorumuna yaptığım gibi

2- gereksiz , anlamsız sırf bayanlığının ardına saklanıp havalara girmemeni şiddetle tavsiye ederim yoksa her açacağın topaç kilitle son bulması muhtemel

3- anlamsız anlamsız sorulardan , anlamsız anlamsız cevapların çıkacağını hatırlatırım hazırlıklı olmanı temenni ederim

4-

5- daha var 10 a 20 ye kadar gider tamammı devammı ?

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu tutku da cinsiyet ayrımı yoktur hepimiz kadınız
    hoşgeldiniz.
    kendi adına konuş
    mterayes26 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı serdar60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi adına konuş
    ben zaten kendi adıma konuşuyorum yarası olan gocunur yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    MONSTER
    [QUOTE=piyanist_irf;2759708]o zaman öğrenebileceklerinin en başına alıntı yaparak yorumlara kime ne söylemek istediğini belli edecek durumla başlayalım seinle işimiz zor lacak desene ,

altın kural

1- birisinin fikrine, yazısına karşılık olarak yazmayı düşündüğün kişinin yazısına istinaden yorumun olacaksa sağ alt köşede alıntı butonunu kullanarak yorumunu yazarsan bizlerde kime ne söylemek istediğini anlarız mesela benim şu an senin yorumuna yaptığım gibi

2- gereksiz , anlamsız sırf bayanlığının ardına saklanıp havalara girmemeni şiddetle tavsiye ederim yoksa her açacağın topaç kilitle son bulması muhtemel

3- anlamsız anlamsız sorulardan , anlamsız anlamsız cevapların çıkacağını hatırlatırım hazırlıklı olmanı temenni ederim

4-

1-Sitenin acemisiyim diye bu kadar da gaddar olunmaz 2-bayan olup havaya girme konusunu hiç anlamadım ve burdan bey-bayan ayrımı yapılmayacağını ümit ediyorum 3-benim motorla ilgili sorduğum bi soru size belki daha tecrübelisiniz diye anlamsız komik gelebilir , mazur görün demeye çalıştım sadece ... 5 - bence sende 10 -20 deil 100 -200 potansiyeli var ama gerek yok uyarılar için teşekkürler
    Kiraz'' bunu beğendi.

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    hepimiz deyince genel konuşuyormuşsun gibi geldi... Türkçem biraz zayıf kusura bakma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

[QUOTE=BARABONTİ;2759720]
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman öğrenebileceklerinin en başına alıntı yaparak yorumlara kime ne söylemek istediğini belli edecek durumla başlayalım seinle işimiz zor lacak desene ,

altın kural

4-

1-Sitenin acemisiyim diye bu kadar da gaddar olunmaz 2-bayan olup havaya girme konusunu hiç anlamadım ve burdan bey-bayan ayrımı yapılmayacağını ümit ediyorum 3-benim motorla ilgili sorduğum bi soru size belki daha tecrübelisiniz diye anlamsız komik gelebilir , mazur görün demeye çalıştım sadece ... 5 - bence sende 10 -20 deil 100 -200 potansiyeli var ama gerek yok uyarılar için teşekkürler
    ayrım yapılmayacağını umuyorsan neden bayan sürücü diye topic açtın

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bayan üyelerde bi artış gözlemliyorum bu günlerde. Hoşgeldiniz.
    Kiraz'' bunu beğendi.

Motosikleti
    MONSTER
    [QUOTE=serdar60;2759722]hepimiz deyince genel konuşuyormuşsun gibi geldi... Türkçem biraz zayıf kusura bakma.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:19 ----------

ayrım yapılmayacağını umuyorsan neden bayan sürücü diye topic açtın
    bayan sürücü başlığının sebebi bayan sürücü olup olmadığını merak etmem ki varsa tanışabileyim .. sanırım yokmuş ..

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sabaha doğru bu topik patlar admin de konuyu kilitler demedi demeyin
    Aynı şeyi düşünüyorum,boşver bende yazmayım topiğe dedim ama tartışma başlıyor bile,hadi bakalım ne kadar gidecek:D
    mterayes26 bunu beğendi.

Motosikleti
    [QUOTE=BARABONTİ;2759720]
    Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

altın kural

4-

alıntı işini yine kıvıramadın olmadı olmadııı

motosiklete dair sen sorunu sor rahat ol , biz daha kuracağın cümlenin yarısına gelmeden onun gülünecekmi yoksa ciddiyetle cevaplanacakmı sorusu olduğunu anlarız vesselam

soracaksın sormadan hiç bir şey öğrenemezsin

bayan arkladaşlarımız baş tacımızdır saygı duyar kollarız , lakin ojeli tırnaklarla , bayanlığını ön plana atarak gıli gıli yapan kardeşlerimizede benim takıntım vardır , mademki aramıza girdin bizim gibi olacak, bizim gibi davranacak her zaman eşit ve adil olacaksın

bunu becerdiğin an seni sindirecek ve kendimiz gibi göreceğimizden kuşkun olmasın , unutmaki karşındakine değer verdiğin kadar insansındır

burada sitenin acemisi olmaz mesela kendini tanıtmamış olman acemilikten değil uyanıklıktan olabilir ( şahsi fikrim)

gaddarlık olayına gelince çok fena gaddarımdır tokadı tatlı tatlı çarparım ama iz bırakmam anlayana

M.e.t.i.n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL Varadero 1000
    Motosiklet: MONSTER yazmışsınız...DUCATİ MONSTER mi?
    Motosiklet efendi işidir

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    aramıza hoşgeldin
    tekerin düz bassın
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

Motosikleti
    MONSTER
    [QUOTE=piyanist_irf;2759744]

alıntı işini yine kıvıramadın olmadı olmadııı

motosiklete dair sen sorunu sor rahat ol , biz daha kuracağın cümlenin yarısına gelmeden onun gülünecekmi yoksa ciddiyetle cevaplanacakmı sorusu olduğunu anlarız vesselase

soracaksın sormadan hiç bir şey öğrenemezsin

bayan arkladaşlarımız baş tacımızdır saygı duyar kollarız , lakin ojeli tırnaklarla , bayanlığını ön plana atarak gıli gıli yapan kardeşlerimizede benim takıntım vardır , mademki aramıza girdin bizim gibi olacak, bizim gibi davranacak her zaman eşit ve adil olacaksın

bunu becerdiğin an seni sindirecek ve kendimiz gibi göreceğimizden kuşkun olmasın , unutmaki karşındakine değer verdiğin kadar insansındır

burada sitenin acemisi olmaz mesela kendini tanıtmamış olman acemilikten değil uyanıklıktan olabilir ( şahsi fikrim)

gaddarlık olayına gelince ço(bek fena gaddarımdır tokadı tatlı tatlı çarparım ama iz bırakmam anlayana
    Sevgili Piyanist ,
    Şahsi fikirlerine her daim saygım var olacakda lakin bana (şahsi fikrim ) nerde nasıl davranacağımı istersen söleme , davranışıma göre ya tatlı tatlı muhabbet ederiz yada etmeyiz .. uyanıklık konusuna gelince seçtiğin kelimelere dikkat etmeni tavsiye ederim tatsızlık çıkar ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:47 ----------

Alıntı M.e.t.i.n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet: MONSTER yazmışsınız...DUCATİ MONSTER mi?
    Ducati Monster evet 696
    Kiraz'' bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)