Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

sohbet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    henüz yok
    selamlar abilerim varsa ablalarım nasılsınız iyisinizdir inşallah bu saatte burada ne işim var onu bende bilmiyorum ama sizleri tanımak isterim hangi marka motor kullandınız şuan ne kullanıyosunuz beni soracak olursanız lise2 öğrencisiyim(torna frezee) henüz bi motorum yok ama Allah(c.c) izin verirse temmuz ayında alıcam böle bi konu açmayı gereksiz gören abilerim olabilir sağgı duyuyorum ama acılmasının kimseye zararı olmaz bana büyük faydaları olabilir

bu arada motora ilk başlıyan birisi olarak ssoruyorum(başlıycak olarak) çin malı motor tercih edermisiniz 0.km bi mondial alsam 2yıl garantili nasıl olur o parayı nereden bulcan diye sorarsanız temmuzda yurt dışından abim gelcek sözü var bi motor alcaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Konu dısı dicektim ama neyse motorda varmıs konusalımm...

Meslaktasım Hosgeldin Aramıza,Torna,Freze bunu anlayamadım 1 i olması gerek Lise 2 de genelde her işi ögrenirsin (Torna-Freze-Eye Yapma) Neyse Lise 4-Makine,Bakım Onarım.. Okuyorum bende.Ehliyetsiz sürme istanbul trafinde cinli işini görür..
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    henüz yok
    teşekür ederim evet dediyiniz gibi lise 2 de hepsini gösteriyolar şuan lise 3 geçtim CNC dalını okuyorum bakalım inşallah başarılı oluruz ehliyeti beklersem yoldan gecen bi motorluyu durdurup motorunu kaçıra bilirim sürmeyi bilmiyorum ama o derece merak ediyorum

Motosikleti
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekür ederim evet dediyiniz gibi lise 2 de hepsini gösteriyolar şuan lise 3 geçtim CNC dalını okuyorum bakalım inşallah başarılı oluruz ehliyeti beklersem yoldan gecen bi motorluyu durdurup motorunu kaçıra bilirim sürmeyi bilmiyorum ama o derece merak ediyorum
    Allah korusun birine vurdugunda 1500 Tl ceza gelir + motoru baglarlar+yaralanmalı kaza ise mahkemeye bile cıkarsın... Ehliyete yasın tutmuyor bende senin gibiydim gerek yok acele etme ben 1 sene daha bekledim (Manisa) bide küçük yerde 30 haziranda sınavım var benim temmuzda motorumu alıcam.. sende öyle yap
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    henüz yok
    hayırl ı olsun ben onun bi deyişiyini yapcam sadece temmuzda motorumu alcam ehliyeti beklersem ya kendimi yiycem yada bi motorun peşinde ölcem ya harbi diyorum zaman geçmiyo motor olsaydı şimdi geziyodum düşünsene motora atıyosun 20tl benzin ho hoo gez geze bildin kadar

Motosikleti
    Alıntı alikan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırl ı olsun ben onun bi deyişiyini yapcam sadece temmuzda motorumu alcam ehliyeti beklersem ya kendimi yiycem yada bi motorun peşinde ölcem ya harbi diyorum zaman geçmiyo motor olsaydı şimdi geziyodum düşünsene motora atıyosun 20tl benzin ho hoo gez geze bildin kadar

Aynı benim kafadansın Böyle kararlı olursan alırsın her gün forumda takıl ben gibi (Amma) bi farkım var ben her gece cıkıyorum gezmeye zati motorcu arkadaslarımla motor sürmeyide ögreniyorum (Ybr125) ile gayet zevkli o gazı acmak ..... anlatmıyayım .. Bu arada aile ne diyor para vericeklermi kendinmi biriktiricen

Motosikleti
    henüz yok
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı benim kafadansın Böyle kararlı olursan alırsın her gün forumda takıl ben gibi (Amma) bi farkım var ben her gece cıkıyorum gezmeye zati motorcu arkadaslarımla motor sürmeyide ögreniyorum (Ybr125) ile gayet zevkli o gazı acmak ..... anlatmıyayım .. Bu arada aile ne diyor para vericeklermi kendinmi biriktiricen
    iş arıyorum çalışıcam bu arada temmuzda abim gelcek motor alcak bana öle işte masraf çok canım annem alamıycagıma inandıgı için bişey demiyo o parayı biriktirirsen alırsın diyo babamı ise 2000 senesinde kaybettik

ya akşamları çıkıp gezebilceyim pek biyer yok çevremde çok motor kullananda yok hepsi emekliye ayrılmış motor diyince kullanma diyolar amcam ve babam dahil hepsinin kazası var bense bi yerden başlamak gerekli diye düşünüyorum motorumu alıcam paso gezicem de polis cevirmesi olursa bi bahane uydurmam lazım sizlerde biraz üretseniz ya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)