Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

şaban ustadan klasik makinalara hayat öpücüğü

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    Alıntı şaban usta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    syanur arkadaşım üstte diğer arkadaşların açıklamaları doğru bunlar boya değil lasiği şişirken yandan monte edilen çenber çeklinde kauçuk yanak bunlar yapıştırmada değil bu lasikler için özel üretilmiş bir malzeme piyasada bulunabilecek bir malzeme saygılar

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

irfan kardeşim nasıl yardımcı olayım sana benden istediğin ne onu açaklarmısın boru bükme makinasımı istiyorsun yoksa bu işleri yapabilecek birinmi onu anlamadın bu bükümleri yalnız el presiyle bükme imkanın yok geniş açılı bükümleri hidrolik döner makaralı büküm makinasıyla bükebilirsin amma dar açılı bükümleri el presiyle bükebilirsin saygılar
    maksimum yarım parmak aliminyum borulardan 1.5 mt. tam yarı çapında 2 adet daire büktürmem gerekli şöyle bir şey olacak şasi , pervane koruyucusu görevini görecek yarım parmak dediğim süpürge sopası çaplarında bir şey

boru bükme makinasıyla olmaz tezgah gerekli tabi bir kaç parça 1200 mm boyunda kavisli boru lazım daha açılarını çıkarmadım malzemeyi alıp büktürmeyi düşünüyorum

http://www.motosiklet.net/forum/konu...-seyirler.html

tam olarak videolardaki gibi bir şey olacak üst bağlantı kolları üstten v şeklinde önde buluşacak
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @şaban usta face'deki linke tıklayınca "Bu içeriğe şu anda erişilemiyor" sayfası çıkıyor
    #sürenadam

şaban usta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    irfan kardeşim senin çizimleri görünce bu çocuk paramotor yapacak dedim ilk izlenimim bu oldu vermiş olduğun linkteki videoları izleyince gördümki tahminimde yanılmamışım hadi hayırlısı diyelim olmıyacak bir şey değil elin gevuru yaparda biz neden yapamıyalım değilmi neyse bu konuları bırakalım senin derdini perforje işi ile oğraşanlar hallederler sanırım onlarda aliminyunla çalışıyorlar vede makaraılı büküm makinayla dağiresel bükümler yapıyorlar sen öncelikle bunu araştır arka muhafazayı tek parça olarakda çıkrabilirsin bu makinadan hadi kolay gelsin
    insanın kaderi kurduğu hayali gerçekleştirmek için gösterdiği çabaya bağlıdır

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    irfan kardeşim senin çizimleri görünce bu çocuk paramotor yapacak dedim ilk izlenimim bu oldu vermiş olduğun linkteki videoları izleyince gördümki tahminimde yanılmamışım hadi hayırlısı diyelim olmıyacak bir şey değil elin gevuru yaparda biz neden yapamıyalım değilmi neyse bu konuları bırakalım senin derdini perforje işi ile oğraşanlar hallederler sanırım onlarda aliminyunla çalışıyorlar vede makaraılı büküm makinayla dağiresel bükümler yapıyorlar sen öncelikle bunu araştır arka muhafazayı tek parça olarakda çıkrabilirsin bu makinadan hadi kolay gelsin
    teşekkürler abi araştıracağım sanayide muhakkak vardır çaresi bir ölüme yok
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Mondial Mh Drift 125
    Şaban ustaa :D bende 1970 model kara jawa var..onu baştan sona ele geçirecek usta lazım banaa :D

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    nasıl yardımcı olayım sana benden istediğin ne

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:29 ----------

restrasyona aladığım son makina NSU nun işlemleri devam ediyor söküm işleminden sonra komple temizlenip çürüğü çarığını görmek için kumlama yaptırdım ve gelen temizlenmiş parçaları hemen astarladım ve nikelaj polisaj işlerini ve kaporta boya işlemlerinide halletikmi montaj işlemini gerçekleştirecez burada bazı yapım aşamalarını paylaşmıya calışacam saygılar

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    agzım açık baktım valla resimlere keske su ıslerden sızın gıbı anlayabılseydım

paylasım ıcın cok sagolasın

timoti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV250 idi, Honda VT750 oldu
    Elinize emeğinize sağlık.
    En umutsuz köle, köle olduğunu bilmeyendir.

Motosikleti
    Cup110
    şaban ustam bu sene yazlığıma gelirken yanına uğramak istiyorum özelden adresi atarsan sevinirim. kolay gelsin

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı NstlJiApache adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaban ustam bu sene yazlığıma gelirken yanına uğramak istiyorum özelden adresi atarsan sevinirim. kolay gelsin
    sayın arda konu içi diğer sayfalarda açık adresim iş tel hepsi mavcut diğer sayfaları bir incele
    ZIPPIRMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    arkadaşlar epeği zamandır ilgilenemedim bu arada yeni dünyaya merhaba diyen yeni nesil torunlarım oldu onların sağlıkkarıyla ilgilenmem gerekti bu arada buggy da son gelişmeleri burada paylaşayım bu projeninde sonuna yaklaştık kaporta boya işlerini bitirdik bir iki foto yükleyim saygılar

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    şaban usta, harikalar yaratmışsın diyorum başka bişey diyemiyorum. Dış ülkelerde böyle sizin gibi yetenekli marifetli insanlar el üstünde tutuluyo hatta programları bile yapılıyo internette TV'de. bence bu yetenegınızı el becerınızı marıfetınızı bosa harcamayın. bosa harcamayın derken yanlıs anlamayın zaten harıka ısler yapmıssınız ama bence Youtube'da bi program dizisi hazırlayıp yaptıgınız modıfıyelerı paylasabılırsınız ki bu sizi çok ünlü yapıcaktır buna emin olun. Ben sizin yerinizde olsam çoktan girmiştim internet ve Tv ortamına. benden size tavsiye, Tv ve internet ortamına girin. Bence acayip şekilde büyüceksiniz. keşke yatrımcı olsam da size yatırım yapsam.. *not olarak ben sadece ilk sayfaya baktım su an vaktım olmadıgından, eger youtube'da vıdeolarınız falan varsa bılmıyorum twitter facebook'da da var mısınız, ben sadece 1-2 dakıkamı ayırıp aklımdakılerı yazayım dedım. yoksa tavsıyelerımı bı dusunun derım..
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Keremk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PCX
    Dondum kaldım on numara olmuş. Başka söyleyecek bir şey bulamıyorum. Şaban Usta emeklerine sağlık.
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    Alıntı Keremk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dondum kaldım on numara olmuş. Başka söyleyecek bir şey bulamıyorum. Şaban Usta emeklerine sağlık.

halil bey ilginizden dolayı sizi kutlarım benim yapmış plduğum çalışmaların yarısını bile yapamıyan insanlar sayfalar dolusu yorumlar yapıyorlar fakat ben geçenlerde başka bir forum sitesindede bu tür işleri paylaşıyorum öyle olumsuz yorumlar yapılıyorki benim çalışmalarımı küçük göstermek için hemide tanınmış simalar medyatik insanlar yapıyor bunları benim buggy çalışmam var o konuda tartıştık vatandaşla bende sonunda onu bu purejenin aynısını yapı ondan sonra benim karşıma geçip konuşmasını söyeldim yani şöyle birlaf haleo ordaysa arşında burada dedim bir yerde düelloya davet gibi oldu bundan alınmış arkadaş bende alınacağın kelimeleri başkaları içinde kullanmamasını tavsiye ettim saygılar başınızı şişirdim vermiş olduğum linkten diğer çalışmalarımıda görebilirsiniz

http://s1159.photobucket.com/albums/p626/motoxteknik59/

frantisec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    halil bey ilginizden dolayı sizi kutlarım benim yapmış plduğum çalışmaların yarısını bile yapamıyan insanlar sayfalar dolusu yorumlar yapıyorlar fakat ben geçenlerde başka bir forum sitesindede bu tür işleri paylaşıyorum öyle olumsuz yorumlar yapılıyorki benim çalışmalarımı küçük göstermek için hemide tanınmış simalar medyatik insanlar yapıyor bunları benim buggy çalışmam var o konuda tartıştık vatandaşla bende sonunda onu bu purejenin aynısını yapı ondan sonra benim karşıma geçip konuşmasını söyeldim yani şöyle birlaf haleo ordaysa arşında burada dedim bir yerde düelloya davet gibi oldu bundan alınmış arkadaş bende alınacağın kelimeleri başkaları içinde kullanmamasını tavsiye ettim saygılar başınızı şişirdim vermiş olduğum linkten diğer çalışmalarımıda görebilirsiniz

http://s1159.photobucket.com/albums/p626/motoxteknik59/
    kim o medyatik kişi ? öğrenebilirmiyiz acaba.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Şaban ustamın eline emeğine sağlık...

Not:Resimlerin hepsini ekleyemedim vaktim olmadığından dolayı kusuruma bakmayın
    şaban usta, Blackboy ve trgy bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    yunus kardeş bu kadar fotoyu siteye taşımana gerek yoktu merak eden zaten oradan bakabilirdi sağol

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    arkadaşlar buggy ın son gelişmelerini de paylaşayım saygılar

Motosikleti
    üç tekerli moto trıkel
    arkadaşlar buggy le ilgili son gelişmeleride paylaşayım sizlerle

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Ellerine Sağlık Ustaam Gerçekten harikaa
    Kaza Anında Seni Korur !

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)