Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Geçici bir heves mi bilmiyorum ama ben de aranızdayım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Henüz yok.
    Arkadaşlar merhaba, adım Emrah. Ankara'da yaşıyorum yaş 32. Evliyim 5 yaşında bir canavar evlat sahibiyim. Forumu 2-3 aydır takip ediyorum. Senelerdir içimde olan motosiklet hevesi son birkaç ayda öyle bir sardı ki anlatamam. Gece rüyalarıma giriyor desem abartmış olmam. Çoluk çocuk olmasa yarın arabayı satıp motosiklet alasım var Şimdiye kadar hiç kullanmadığım için geçici bir hevesmidir bilemiyorum tabii. Koca Ankara'da motosiklet kiralayan biryer bulamadığımdan henüz anlayabilmiş değilim.

Merakım SS modellere daha ağır basıyor ama cross ile dağ tepe hoplayıp zıplamayı düşünmek de kanımı kaynatmıyo değil. Kısa vadeli planlarım arasında öncelik ehliyet ve eğitim almak, sonrasında bulabilirsem kiralık hem SS hem de cross bulup hangisinin daha çok saracağını bulmak. Sonrası malum birinden birine sahip olmak.
    badircik bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Merhaba hoşgeldiniz aramıza inşallah gönlünüze göre bi motosiklet bulup sizde tekerinizi döndürürsünüz özgürce ehliyet ekipman ve eğitimden sonra tabiki fakat ne cros ne ss 125 cc bi commuter le yamaha ybr yada cb 125 honda başlamanızı öneririm ilk etapta kiralıyacak bile olsanız ss asla
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Öncelikle motosiklete ne ile nasıl başlanır tarzı konuları biraz araştırmanızı öneririm. Güçlü bir motosiklet kullandığınızda bir tehlike yaşayabilir ve bu zevkten kendini mahrum bırakabilirsiniz. Yada korkup bırakmak isteyebilirsiniz. En uygunu bir cbf 150 ybr gibi düşse bile masrafı olmayacak bir motor ile başlamanızdır. Her ne kadar tipleri güzel olmasada mutlaka böyle yapılmalı.
    Size öneri olarak bir kaç video veriyorum. Altın elbiseli adamı takip ederseniz bolca bilgilenirsiniz.

http://www.youtube.com/watch?v=Hvunr0meJt0

http://www.youtube.com/watch?v=8WXPKMPQaJM
    Aramıza hoş geldiniz
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlarıma katılıyorum, riske atacağınız çok şey var! Bakın 2007 yılında ehliyet ve ardından 125 cc ilk motorumu aldım sene 2012 yaş 37 daha yeni 200cc ye geçiş yaptım. Bu işi sindire sindire yapmak daha sağlıklı, hah çelik gibi iradem ve trafik tecrübem var diyorsan büyük hacimle de gerekli eğitimden sonra başlarsın ama genelde tavsiye edilmez.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Henüz yok.
    Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Tabiiki SS derken 600cc ile başlamayı düşünmüyorum. Yüksek hızdan çok, çabuk hızlanmasından dolayı SS düşünüyorum. Eğitim sonrasında pratiklik için 150 ya da 250 cc bişey fazla olmaz sanırım. Sırf daha sağlıklı karar vermek için istanbula gelip motor kiralayasım var

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Hoşgeldiniz. Doğru yerdesiniz.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Hoşgeldin. Geçici heves olup olmadığını ilk düşüşten sonra anlarsın. Devam edersen kalıcıdır, motora tövbe edersen geçicidir.
    Tekerin düz bassın.
    o da olur, tommygun ve motorstorm bunu beğendiler.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    kurubuz :D çok iyi moral verdin adama aramıza hoş geldin veysiemrah senin motosiklet ruhuna işlemişte haberin yok bisiklet kullanmak gibi bişi hatta daha kolay motosiklet
    hoşuna giden seni en cok tatminkar edicek modeli bul al ss dersen asfaltı aglatırsın ama ben gibi enduro dersen taş ova bayır asfalt kaldırım merdiven:D atraksyon her yer dersin
    Motosiklet mucidi

Motosikleti
    Henüz yok.
    valla racing de enduro da düşündükçe kanımı kaynatıyo. Ankarada biyer kiralıyo demişlerdi resmen topuklarım kıçıma vura vura gittim. Yakında ehliyet için başvurucam eğitimde ybr 125 olacakmış onu bile düşünürken heyecanlanıyorum. Benim biraderin ankara incek de marketi var motorcular sık gelir bilirsiniz utanmasam artçı olarak alın beni diycem

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Ateş bacayı sarmış hayırlı uğurlu olsun bu saatten sonra yapıcak bir şey yok, artık motora nasıl başlanır hangi motor başlangıç motorudur diye araştırmaya başlayın bol bol forumu okuyun.. Size şahsi tavisyem ehliyet aldıktan sonra cbf150 yada ybr125 ile başlayın, hiç bir zaman tamam ben bu işi öğrendim demeyin işte ozaman aksilikler daha fazla oluyor her zaman yeni başlıyomuş gibi dikkatli olun zaten ne zaman ben öğrendim abi dediğimizde asfaltla tanışıyoruz
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Hadi hayırlısı olsun Kaskın sağlam olsun Hava ayarın tam olsun Unutmadan Farında Sürekli Açık Olsun
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

Motosikleti
    Henüz yok.
    Böyle konu hortlatmaya kızılır genelde ama kendi konumu hortlatmak istedim. Arkadaşlar hala motosiklet alamadım ��

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)