Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Herkese Selam

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2012
    Merhaba arkadaşlar. İzmir'den katılıyorum aranıza. 112 Ambulanslarının birinde çalışıyorum ve gördüğüm kazaların etkisinde kalarak motor almaktan vazgeçmiştim. Fakat kafamdaki bu fikir artık dışarı çıkacak inşallah. B sınıfı ehliyeti zamanında ailevi baskılar ve bulunduğum durum için alamamıştım fakat artık almaya çok yakınım ve ben de bir motor sahibi olmak istiyorum. Meslektaşlarımdan da motor kullanan arkadaşlarım var sağ olsunlar ama aklımı karıştırıyorlar Olay şundan ibaret. Daha önceleri scooter kullanmışlığım var. Scooter almak istemiyorum açıkçası. Vitesli bir şeyler bakınıyorum. Forumda da çok dolandım ama işin içinden çıkamadım. Arkadaşlar CBR 125, YBR 125, Zealsun prince 150cc gibi öneriler var ama aklıma girmeyen bazı konular var. CBR diyorum, "bisiklet al daha iyi" derler. YBR diyorum "çok yakarsa, oo kargocumuz olcan bizim" derler. Bana şu işin mantıklı olanını açıklarsanız ve ya başka bir motor önerirseniz sevineceğim
    Aranan özellik belli, vitesli motor kullanmaya alışmak, çok gezmek tozmak(şehir içi-dışı), tabi gezmeye bağlı yakıt tüketimi

Çok konuştum şimdiden bu kadar da olunmaz ki diyenlere saygım sonsuz Hepinize iyi forumlar kazasız belasız

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    barex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hoşgeldin. Hoşuna giden üç model belirle, sonra üçünü de araştır, hangisi iyiyse git onu al. En iyi motor keyif alacağın, içine sinen motordur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)