Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Peugeot Django 125i

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda NC 750 X 2017
    Herkese merhabalar...

Trabzon'dan yazıyorum. Motosiklete scooter ile başlamak gerekir denildiği için 2 ay önce 12000 TL ye Giresun yetkili bayisinden 0 km Peugeot Django 125i (yeşil-beyaz) scooter aldım.

Tamamı düz eğitim alanında ve sadece 150 km kullandım. Orada vitesli motosikletleri kullanmaya başlayınca ve MT 25 i görünce, çok şık bir motora sahip olmama rağmen aradığım şeyin scooter olmadığını anladım.

Motosikletimi ilana koymadım, ne kadar eder tam bilemiyorum ama 150 km de 2017 model çiziksiz bir peugeot django herhalde 11000 civarı eder. Motorumu makul fiyata sayıp bana gri-mavi renkli MT 25 ini satabilecek ya da bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa mesaj atsın lütfen...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Ironmax 2019
    Peugeot 2. Eli düşüktür kolay satılan bir marka değil. Acil elden çıkartmak istiyorsanız zararına vermeniz gerekiyor.

Motosikleti
    Honda NC 750 X 2017
    Evet, biraz zarar etmeyi göze aldım ama perişan olmamalıyım...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Django çok şık retro bir scooter.
    Ancak ülkemizde 125cc scootera hele bir de peugeot markası olduğu için sıfır km 12bin verecek kişi sayısı çok az.
    Bu kişilerin yurt dağılımında Trabzon'a düşeni de pek pek nadir olur.
    Onların da aralığa girerken bu motoru alma ihtimali iyice düşük.
    Dolayısıyla bu mevsimde satamazsınız hele 11bin gibi bir rakama bence imkansız.
    Acele etmeyin tecrübe edinin hazır fırsat varken, güle güle kullanın güzel bir scooter.
    aaydins bunu beğendi.

Hocam bence çok şık ve farklı bir motorunuz var. Kesinlikle değiştirmenizi tavsiye etmem. Emin olun scooter süren biri kolay kolay vitesliye alışamıyor. Ibre sonradan bile hep scootera dönüyor.

Siz elinizdeki motoru satmaya kalkarsanız bir dünya zarar edeceksiniz. Emin olun o motoru 8500 gibi rakamlara bile koysanız ilanda çok bekler. Tavsiyem motorunuza binmeye devam etmeniz yönünde. Iyi sürüşler..
    aaydins bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750 X 2017
    Teşekkürler herkese...

Scooter gerçekten çok şık ama vitesli motosikletin verdiği gücü kontrol etme hissini çok sevdim. İmkanım olsa bunu satmazdım. İş yerimin en güzel aksesuarı ve herkesin çok ilgisini çekiyor.

Bugün motoru ilana koyacağım. Umarım benim gibi nadir biri almak ister...

Motosikleti
    Honda NC 750 X 2017
    Alıntı aaydins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar...

Trabzon'dan yazıyorum. Motosiklete scooter ile başlamak gerekir denildiği için 2 ay önce 12000 TL ye Giresun yetkili bayisinden 0 km Peugeot Django 125i (yeşil-beyaz) scooter aldım.

Tamamı düz eğitim alanında ve sadece 150 km kullandım. Orada vitesli motosikletleri kullanmaya başlayınca ve MT 25 i görünce, çok şık bir motora sahip olmama rağmen aradığım şeyin scooter olmadığını anladım.

Motosikletimi ilana koymadım, ne kadar eder tam bilemiyorum ama 150 km de 2017 model çiziksiz bir peugeot django herhalde 11000 civarı eder. Motorumu makul fiyata sayıp bana gri-mavi renkli MT 25 ini satabilecek ya da bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa mesaj atsın lütfen...
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-peugeot-peugeot-django-125i-2017-evasion-sbs-euro4-505345592/detay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)