Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ktm Duke'u vereyim F650GS makinanı tabiiki üstüne bir mktar koyarak alayım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    Ktm Duke 125cc sahibiyim 2004 veya 2005 model bmw f650gs marka absli bir motor almak istiyorum motorum 4500 km'de ve onu 7.500'den 1 kuruş aşağıya vermem burada forum kardeşiyiz bmwler sağlam fakat 50.000 km üstü bir f650gs'iniz varsa aramayın ve cidden motorunuzda hiçbir problem yoksa arayın.

F650GS'den başka hiçbir motor kabul olmaz. şimdiden sağolun ilginiz iç

CİDDİ ŞEKİLDE İLGİLENENLER ÖZEL MESAJLA YAZARSA CEVAP SEVİNİRİM.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    bıraz emrıvakı yapmıssın galıba
    hgdr bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    emrivakiden ziyade saçma sapan teklifler veren cidden .ok fazla ktmime inci gibi baktım or kullananda bir insan değilim sadece şu zamana kadar süspansiyon keçem değişti onun haricinde en ufak çiziği yok ama ABS'li motorun kıymetini anladım o olaydan sonra o yüzden enduro tarzı absli bir makina arıyorum ve aklımdai ürün g650gs ama tabiiki versys 700 cclik yada aklıma yatan bir absli enduro tarzı bi teklif gelirse düşünürum.
    En iyi motorcu torununu motorunun arkasına alıp dolaştıracak kadar yaşayan motorcudur.Kötü motorcular bu günleri asla göremez.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Alıntı Flashock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emrivakiden ziyade saçma sapan teklifler veren cidden .ok fazla ktmime inci gibi baktım or kullananda bir insan değilim sadece şu zamana kadar süspansiyon keçem değişti onun haricinde en ufak çiziği yok ama ABS'li motorun kıymetini anladım o olaydan sonra o yüzden enduro tarzı absli bir makina arıyorum ve aklımdai ürün g650gs ama tabiiki versys 700 cclik yada aklıma yatan bir absli enduro tarzı bi teklif gelirse düşünürum.
    ama f650 gs den başka teklif vermeyin demişin

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    o önceo öncelikli ama cbf 600 veya versys çoktemizse düşünürüm.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    enduro demişsin ama cbf600 enduro değil ki?
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Arkadaşın kafası karışık sanırım abs li bir naked ta olabilir diyebilir birazdan
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Transalp
    Baya komik.125cc motoru 7.500 tl'den bi kuruş aşşa vermezmiş.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R
    komikse teklifi kabul etmeyin beyfendi satsam o fiyata satıcam zaten takasta niye aşağıya vereyim kimseye göre fiyat belirlemem benim motora koyduğum fiyatım bu kabul ederseniz.
    birde sahibindene bakarsanız fiyat gayet uygun 8600- 8000 isteyen dünya insan var bence ktm markasını bir araştırın.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı NoMotorNoCry adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Baya komik.125cc motoru 7.500 tl'den bi kuruş aşşa vermezmiş.
    valla sahibi o, isterse 10000 den aşağı vermez...
    wolrath ve TATLIHIZ bunu beğendiler.

Motosikleti
    KTM Duke 125 ve CBR 250R

KTM takas başlığına düzeltme!!!

ktm duke 125 sahibiyim satma sebebim absli daha güvenli bir motor almak motorumu 7500 tl'ye sayacağım bunun üstüne maksimum 7500 tl daha verebilirim bu fiyat sekmentine uyan naked ve enduro motorlar tercihimdir km'si çok fazla olmayan 50.000'den fazla olmazsa iyi olur ve vereceğim motor çok temiz alacağımında temiz olmasına dikkat ediyorum öncelikliş tercihlerim f650gs 2004-2005 model cbf600 gibi motorlardır Ktm'in kilometresi 4.600'dür yan yatma sürüklenme yoktur sadece deponun altındaki siyah plastikte 2-3 cm modunda antifriz'in akmasından dolayı damarlaşma gibi birşey vardor ama çoık yakından anlaşılmaktadır geldiğinizde görürsünüz kafaya takılacak birşey değil zaten sağolun ilginize.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)