Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arora AR 250-21 & AR XF200GY-C

Motovento
    REKLAM ALANI
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bügün ilanda gördüm ve sizlinle paylaşmak istedim Arora iki yeni model çıkarmış ikiside çok dikkatimi çekti...

AR 250-21

fiyatı yıl başından sonra açıklanacakmış

ÜRÜN DETAYI

AR 250-21

Motor Tek Silindir 4 Zamanlı Üstten Eksantrik (CBB)

Silindir Hacmi 249 cc

Soğutma Su Soğutma

Ateşleme Elektronik CDI

Çalıştırma Elektrikli

Arka Fren Disk

Ön Fren Disk

Şanzıman 5 Vites

Max Güç 16.32 HP

Arka Lastik 130/70-17

Ön Lastik 110/70-17

Jant Çelik jant

AR XF200GY-C

fiyatı yıl başından sonra açıklanacakmış

Tip Suzuki modeli 199 cc, (GS engine)
    Tek-silindir, 4-vuruşlu, hava soğutmalı
    Sıkıştırma Oranı 9.4:1
    Kontak C.D.I
    Şanzıman 5 - vitesli
    Ateşleme sistemi Elektrik
    Maksimum Güç 15.64 HP
    Güç Aktarımı Zincir
    Fren /Ön Diskli Fren
    Fren/Arka Diskli Fren
    Tekerler/Ön 80/110-21
    Tekerler/Arka110/90-18
    Mukuni Karbiratör-Alüminyum Mafsal

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

SS modeli YZF-R125 ın kopyası olmuş.
    Bi de 250 cc ss yapıyorsun madem 16 hp güç nedir ya?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    cross a 2500 tl helalindan veririm...
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    AR 250-21 4000 ü geçmezse almayı düşünürüm 4100 olursa bile honda cbr125 almak daha mantıklı olur.

BROICER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 rtr150- 2016 cb500f
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    AR 250-21 4000 ü geçmezse almayı düşünürüm 4100 olursa bile honda cbr125 almak daha mantıklı olur.
    zannedersem 5000 tl civarı fiyatı :( ama yan grenajları sökünce daha cazip olabilir belki )
    ne imzası beaaa

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    250lik racing 4-5 milyara satılırsa 2. el cbr 125 piyasası ölür. ybr ve cbfden de güzel bi müşteri çalar.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    250 lik modelin fiyatı 5.500'den aşşağı olmaz.

35emre35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250 L
    bildiğim kadarıyla her markanın 200GY modeli var, motor kısmını lifan'dan alıyorlar kendi şasi ve grenajlarını monte ediyorlar diye biliyorum, yanlışım varsa düzeltin.
    en alttaki benim eski motorum skygo200gy 30.000km den fazla kullandım ve daha yeni sattım debriyaj balatası vs. harici motor kısmına anahtar değmedi (karpuz yarılmadı yani) 2008de almıştım satış fiyatı 2200tl idi; şahsi görüşüm 200GY modelini satacak markaların fiyatları 3000-4000tl aralığında olmalıdır, fazlası olursa satamazlar.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Cross Gerçekden Çok hoşşmuş 15.64 hp güçünde diyor bu gayet iyi
    fiyatı uygun olursa alınabilecek motor ama anlamadığım suzuki tipi derken neyi kasdediyor _?
    Bu arada Ben daha önceden sitesinde görmüştüm Crossu bayisine sordum bende bilmiyom ama japon üretim dedi bu model
    Sado

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250lik racing 4-5 milyara satılırsa 2. el cbr 125 piyasası ölür. ybr ve cbfden de güzel bi müşteri çalar.
    250cc racing de 16bg cbr 125 de 13bg ama kalitesi kıyaslanamaz cc sine değilde o cc den alınan verime bakın bence
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250cc racing de 16bg cbr 125 de 13bg ama kalitesi kıyaslanamaz cc sine değilde o cc den alınan verime bakın bence
    Beygir gucu hersey degildir 250cc nin torku 125'ten mutlaka fazladir.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    250 racing'e 7000 altı çekmezler. Demedi deme ibraim

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 racing'e 7000 altı çekmezler. Demedi deme ibraim
    Hiç sorma Çan Çin Çon Fark etmiyor Yeterki süpersport olsun 50 cc olsun gene 7 bin Çekiyolar ama sanmam 7 bin lira olcağını kimse almaz
    9 bin verip cbr 250 alırlar ama 4.5 yada 5 bin olursa alan olur hani büyük cc den önce alıştırmalık için
    Sado

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beygir gucu hersey degildir 250cc nin torku 125'ten mutlaka fazladir.
    adamlar teknik verilerde tork belirtmemiş bi kere oda yerlerde sürünüyor kesin
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Beyler Fiyatları öğrendim biraz uçuuk bir fiyat ama
    250 cc süpersport 7.500 tl
    200 cc cross ise 5.750 tl ama cross hakkında çok iyi duyumlar aldım
    buyrun link 1 2 yerde daha yazıyor araştırısanız http://www.ucerler.com.tr/index.php?...gk4qbjhq3ntin1
    Sado

Hakkımızda Kalite Politikamız İletişim Bilgileri Motoran Bayileri Motoran Servisleri Garanti Talep Formu Kullanıcı Yorumları İnsan Kaynakları

ATV » CROSS XV - 250 Paylaş

TEKNİK ÖZELLİKLER 4.470 TL
    MOTOR TİPİ tek Silindirli, 4 Zamanlı, Balancer Sistemli
    SİLİNDİR HACMİ 250 cc
    ATEŞLEME Elektronik CDI
    ÇALIŞTIRMA Elektronik / Ayaktan Marşlı
    SOĞUTMA Hava Soğutmalı
    MAX. GÜÇ 7500 d/d 11.5 kW / 15.6 HP
    MAX. HIZ 90 Km /H
    VİTES 5 Vites Manuel
    BOYUTLAR (exbxy) mm. 2080x820x1165
    AĞIRLIK 117 Kg.
    YAKIT DEPOSU 12 Lt. ± 0,3 Lt.
    FRENLER Ön Disk / Arka Disk
    LASTİK ÖLÇÜLERİ Ön: 2,75-21 / Arka: 90/90-19
    AKÜ 12 V 9 Ah

« GERİ

1) Yukarıdaki fiyatlar peşin olup, KDV ve ÖTV dahildir.
    2) ÖTV motorsikletler için %8, ATV'ler için %37'dir.
    3) KDV ve ÖTV oranlarında yapılan değişiklikler fiyatlara aynen yansıtılacaktır.
    4) Üniteks A.Ş. her türlü fiyat değişikliği yapma hakkına sahiptir.

Paylaş / Favorilere ekleXSelect from these web-based feed readers:

AOLBloglinesGoogle ReaderMy MSNNetvibesNewsisfreePageflakesYahoo
    Sharing Service FilterHizmet bulunamadı
    .netShoutout100zakladok2 Tag2linkme7Live7.comA97abiAdftyAdifniAmazonAmen Me!AOL MailArmenixArtoAviary CaptureAzadegiBaangBaiduBeboBentioBiggerPocketsBit .lyBizSugarBland takkinnBlinklistBlipBloggerBloggyBlogkeenBlogmarks BlogtrottrBlurpaliciousBO.LTBobrdobrBonzoBoxBookma rkingNetBookmarky.czBookmerkenBordomBox.netBrainif yBryderi.seBuddyMarksBuzzzyCamyooCardThisCare2Chiq CiripCiteULikeClassicalPlaceCleanPrintclipDOCndigC olivia.deCommunicateConnoteacOOtopiaCOSMiQCurate.u sDeliciousDesignBumpDigaCulturaDiggDiggitaDigoDigT hisHostDigzignDiigoDipdiveDoMelhorDostiDotNetKicks DoubanDraugiem.lvDrimioDropjackDzoneE-postaEdelightEFactoreKudoselefanta.plEmail AppEmbarkonseuCliqueiEvernoteextraplayEzySpotFabDe signFabulously40FacebookFarkFarkindaFashiolistaFas hion BurnerFAVableFavesfavlogFavorilerFavoritenFavoritu sFlakerFloss.proFolkdFormspringFreeDictionaryFresq uiFriendFeedfunPfwispGabbrGamekickerGiveALinkGloba lGrindGmailGo.vnGoduduGood NoowsGoogleGreaterDebaterGrono.netHaber.gen.trHack er NewsHadash HotHatenaHealthimizeHedgehogsHelloTxthistoriousHot BookmarkHotklixHotmailHTML ValidatorHyvesIdenti.caihavegotIndex4IndexorInform azioneInstapaperInvestorLinksiOrbixiSocietyiWiWJam espotJappy TickerJoliPrintJollyJumptagsKaboodleKaevurKaixin RepasteKetnooiKindle ItKipupKledyKommentingLa tafaneraLibrerioLifestreamLink NinjaLink-a-GogoLinkedInLinks GutterLinkSharesLinkuj.czLiveJournalLockerBloggerL ogger24Mail.ruMarkmeMashbordmeinVZMekusharimMemoni cMemori.ruMenéameMendeleyMessengerMindbodygreenMis ter WongMoemesto.ruMoikrugmototagzmRcNEtwORKMultiplymy AOLMyHayastanMylinkvaultMyspaceN4GNasza-klasaNetLogNetvibesNetvouzNewsMeBackNewsTrustNewsv ineNujijOdnoklassnikiOKNOtizieOneviewOrkutOyylaPac kgPafnetPDF OnlinePDFmyURLPhoneFavsPing.fmPlanypusPlaxoPlurkPo chvalPoliticNotePosteezyPosterousPrati.baPrintFrie ndlyPushaQRF.inQRSrc.comQuantcastQzoneRaiseYourVoi ceRead It LaterRedditRediff MyPageRedKumResearchGateRideFixScoop.atScoop.itSek omanSelect2GetherSharerShavehShe Told MeSina WeiboSkyrock BlogSMISodaHeadSonicoSpeedtileSphinnSpinSnapSpread lyspringpadSquidooStartaidStartlapStoryFollowerstu diVZStuffpitStumbleUponStumpediaSvejoSymbalooTaaza ShareTagzaTarpipeThe Web BlendThinkfinityThisNextThrowpileTip'dto.lyTopSite lerTransferrTranslateTuentiTulinqTumblrTusulTvinxT weetMemeTwitterTwitThisTypepadUpnews.itUrlaubswerk URLCaptViadeoVirbVisitezMonSiteVKontaktevKruguDruz eiVOX SocialVybraliSMEVyoomWebnewsWebShareWhois LookupWindy CitizenWireFanWordPressWorioWykopXangaXINGY! BookmarksY! MailYammerYardbarkerYazdırYemleYiggYoolinkYorumcuy umYoublrYoubookmarksYouMobYuubyZakladok.netZicZacZ ingMe
    Bütün yaptıklarını
    Mesajınız gönderildi! Tekrar Paylaş

Mesaj gönderiliyor ...Kime: (E-posta adresi)Kimden: (E-posta adresi)Mesaj: (İsteğe bağlı)
    255 karakter sınırı

Diğer:AddThisAyarlarıGizlilik Paylaş / Favorilere ekleXAddThis daha kolay Internet Explorer için paylaşımı olun.

Bunları gösterme
    FacebookTwitterGoogleMessengerDiggMyspaceOyylaFavo rilerYazdırDeliciousE-postaDiğerAddThisAyarlarıGizlilik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)