Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

GT250 R Sorunları

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı SkyCaptain18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verilen bilgiler doğrultusunda tek bir soru soracam 2007 hyo mu yoksa 2008 st mi ? Enjeksiyon felan işler değişti
    akileos'un cevabına katılıyorum. gönlünüzden hangisi geçiyorsa ve bütçenize hangisi uygunsa onu tercih edin. yine de tabii model yılları itibarıyla ve enjeksiyonlu olması itibarıyla st'ler 1 adım daha öne çıkıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tamam teşekkür ediyorum sizlere verilen cevaplar için

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı hlmky85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben bu motoru 1.5 sene sorunsuz olarak kullandım 2007 modeldi aslında sorun motorda değil kullanıcıda ve insanlar daha üzerine binmediği bir motor hakkında yorum yaptıkları için insanların kafası karışıyor. ben yukarıda saydığın problemlerin hiçbirini yaşamadım 26000 km de sattım ve yine hyosung 650 comet aldım bu motorlada daha yen,i karadeniz turundan döndüm hyosung o kadar kötü bir makina değil kullanıcı kötü sen 250 lik bir makinaya 600 lük bir japon gibi binersen ve devamlı redlina da sürersen bakımını yapmazsan tabiki arızalar çıkartır o kırmızı çizgiyi oraya süs olsun diye koymamışlardır herhalde......daha çok şey var anlatılacam ama şunu söyleyebilirim motorumu küçültecek olsam ve alırmısın desen yinede alırdım gt250 r çünkü ben çok memnundum ha son modellerde hyo nun yok o yüzden st alırdım yüksek model olarak yinede sen bilirsin...
    vay kardeşim tam düşündüklerimi yazmışsın tebrikler sana.Olay budur işte 250 cc makinadan 600 cc performansını beklemek.ama birazda kabahat üretici firmada sen yaparsan öyle kaslı motor ve üzerinede 250 cc makina millet unutuyor kasayı gören sanıyor 600 cc basıyor gaza basıyor sonra diyor arıza yaptı,yok kronik sorun.ya devamlı satışı olan motorda hayla kronik sorun'mu kalır bende kronik sorunu olan O motoru hakkıyla kullanmayan 250 cc motordan fazla beklenti üzerinde olan kişiler.motora kabahat bulmamalı
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

hardflip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merabalar bılenınız varmıdır acaba, gt 250 r ıcın kılometreyı sayan ve hızı hesaplayan on tekerlegın gobeınde bı parca varmıs sanırım, ismi nedır arkadaslar bunun?? ben arastırdım fakat bulamadım yardımcı olabılırsenız sevınırım..

Motosikleti
    JınLun JL-150
    Motorlarda sorunlar insanların sorumsuzluğundan doğar Diyrum Bu sözüde yiğenimin çin malı olarak tabir edilen jınlun 250 Chooper motorumun başına getirdikleri yüzünden öğrendim hayattan ) 3 Senedir kullandığım motorumu kullandığı günden beri kırılmadık bozulmadık yeri kalmadı o yüzden her motor iyidir kullanıcı kötüdür diyorum

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    2008 Model Karbüratörlü Hyosung 5000km'de aldıgım arkadas motoru biraz fazla yatırmış .. 9000 devirin olduğu yere örümcek ağ örmüş nasıl çözücem bilmiyorum ...

Sepetçioğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ VERSYS 650
    Bende uzun zamandır 125 cc veya 250 cc süpersport bir motor bakıyorum. İçlerinde bir kafama yatan Hyosung GT 250 R oldu. Özellikle olumsuz yorumlar çok duydum, kesinlikle motoru kullanmayan kişilerin yorumlarını dikkate almak lazım. Memleketimizde ağzı olan konuşuyor Örneklendirmek gerekirse Casper dizüstü bilgisayar alacağım zaman aynı şeyler duymuştum ama yinede aldım, kardeşimde aldı o nedenle motoru kullanmayan kişilerin yorumlarını kafaya takmamak lazım.

Motosikleti
    Pulsar 200NS
    Alıntı SkyCaptain18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabikide sorunun motorda değil 250lik motorda 600lük arayan kullanıcıda olduğunu biliyorum ancak bu servis olayı çok karışık, bir diyolar S&T Kanuni servisi Hyo ile ilgilenmez diyenler var 4-44 Motor herhalde burda devreye giriyor parça olarak ama servise götürmeyipte kendiğimiz bakım yaparsak herhalde hyo için parçalar aynı bisikletlerde yaptığımız gibi yan sanayi ürünleri muadil ürünler kullanacaz herhalde. Bir topicte okumuştum tofaş parçası kullanan vardı bu makinada.
    4-44 e götürmek yerine sağlam bir usta bulup oraya götürmeniz daha mantıklı hem paranızı alıp hemde hizmet vermezler.
    4-44 hakkında araştırma yapmadan gitmeyin derim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)