Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

başlangıç için hangisi almalıyım sizce

Motovento
    REKLAM ALANI
    :bus: - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar 200NS
    merhabalar rüzgar benide çarptı nerden kapıldım bu sevdaya anlamadım.. başlangıç için cbr125r ybr125 cbf150 hangisini almalıyım sizce? şehir içi ve şehir dışı kullanmak için hangisi en uygun olur? sizin önere biliceginiz başka makinalar varsa (küçük cc li) önerilerinizi bekliyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:22 ----------

bu arada belirtiyim boy 1.83 kilo 70

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GT250R
    cbf150 derim ben diğerlerinden hem ucuz hem hesaplı hemde daha konforlu
    "Hayallerinin olması önemli bir şey..." Das Experiment
    [B]34 YVV 98[/B]

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr125 al
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Motosikleti
    asya 200gy-2
    cbf 150 al kasası daha büyük

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    alışma ve öğrenme aşamasında en uygun seçenek cbf150

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    kardeş bence şehirdışı ve şehiriçi kullanmak istiyorsan cbf 150 almalısın iyibir eğitmen ;)
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    CBF 150 Demek isterim eğer durumun varsa hocam..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Bende cbf 150 derim.Ama bir devir saati al yaa. Güzel olur.

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    CBF 150 derim. boyun uzun diğerleri altında oyuncak gibi durabilir.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlangıç modelini seçmek hakikaten zordur.sorduğunuz herkez farklı bir marka mmodel belirtebilir.

Ben sizin yerinizde olsam , Mt nin yakın zamanda yapacağı toplantılara katılır , kafanızda belirlediğiniz marka sahipleri ile yüzyüze konuşur , izin ister bizzat motorlara biner , kısa mesafe kullanırdım. motor bayiilerinde bu kolay kolay mümkün olmadığı için , en iyisi mevcut kullanıcıdan yardım istemek. ve hiç bir motor sahibinin bu yardım ve deneme ricanızı red edeceğini zannetmiyorum. motora oturun gidonu kavrayın. oturma pozisyonu rahatsız ediyormu ? motor boyunuza göremi ? bu motoru zaptedebileceğinize inanıyormusunuz ? denediğiniz motor sürüş tekniklerinize uygun mu ? vibrasyonu rahatsız ediyormu ? bunların hepsini forumlarda sormak yerine , motorda bizzat deneyerek , kararınızı vermek , yapılacak en akıllıca seçim tercihi olacaktır.

merhaba foruma yeni katıldım ben a2 ehliyetimi aldım küçüklüğümden beri bi motor sevdasısdır gider çok tecrübem yok ama araştırmalarıma göre ilk kullanıcılara race model isteyenlere cbr 125r tavsiye ediliyor hyo 250 gtr yada zxr 250 r ben cbr 125 r ve zxr 250 arasında kaldım boyum 1.78 kilo 80 buna göre bana bi öneride bulunurmusunuz teşekkür ederim şimdiden

Motosikleti
    Aprilia RS 125 2010
    al istedigini
    :thumright

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    uzun yol yapıcam dersen ybr de cbf te iş görür.cbf 150 nin kalıbı ve gücü uzun yol için daha uygun geliyor bana.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

KaPTaNHaSaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Z750
    boyumuz aynı seninle bende birazdaha kilo var sadece . ybr bana küçük geldi hep. cbf daha iyi cbr a hiç girme derim o boya çok küçük ve cılız uzun nyolda oturus şekli rahatsız.
    ybr parça bakımından daha ucuzdur. cbf daha kalıplıdır. ben kalıplı oluşundan tercih ettim. memnunum
    Beni sevmeyeni ben hiç sevmem. hayat felsefem budur..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Eğer Motorunun her hangi bir tipi olsun demiyorsan YBR 125 TAVSİye ederim...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    FZR 600
    şimdi mantıklı düşünürsek 100 cc motoya vergi yok. ybr 125 alıpta bir 25 cc fark için vergi vermeye gerek yok. O yüzden cbf 150 - cbr 125 veya ucuz ararsan kanuni racer 200. yuan 150 - çelik 150. ramzey vb. moto seçeneği çok. Eğer paran varsa motosikleti güzel kullanırsan S&T kanuni 250 ya da Hysoung 250 al derim benim düşüncem bu.

Motosikleti
    HONDA CbR 125R
    cbr 125 süpersport yarış motorudur istanbul trafiğinde biraz takıl hararet derecesinden trafiğe pek de uygun olmadığını anlarsın. bence cbf 150 almalısın kendisi son derece sehir trafiğinde rahatlıkla kullanabilirsin. ama özellikle İstanbul'da cbf 150 o kadar çok var ki; bu motoru görmekten bıkmış durumdayım. tabi zevkler tartışılmaz diyerekten tabiki sana bunu önereceğim. çok konforlu. uzun yola cbr 125 le çıkmayı düşünürsen; uzun yolun sonunda azer bülbül gibi titremen normal olacak (vibrasyondan dolayı) ybr 125 çok zayıf görünümlü bi motor onun konforunu beyenmiyorum ama konfor olarak tercih edeceksen; şehir içi trafiğine uygun ve uzun yol için cbf 150, ileride motorunu büyütmek istersen başlangıç motoru olarak cbr 125 i tavsiye ediyorum. senin seçemediğin motorların hepsini ben kullandım ama benim boyum kısa olduğu için cbf 150 de kolu kırdım ama çok zevkli bir motor trafikte yaptığı hamlelere inanamazsın ;) :D süpersport modelleri sevdiğim için ve ileride daha büyük bir motor almak istediğim için cbr 125 ten kopamadım. inşallah istediğin motoru bulursun şimdiden hayırlı olsun
    :cat:MoToLeKtrA{eSrA}::alkiis::

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Yamaha cryptonu şiddetle tavsiye ederim..cbr 125 sıvı soğutmalı 6 vites haytta alma..110 cc 4 vitesli debriyajsız..fıstık gibi motor 6 senedir kullanıyorum ne tamircide gördüm..ne bozuldu diye servise götüren...
    Yakıtı senin seçeneklerindeki motorlarında çok çok az yakıyor hem kalkışı çok iyi tabiki 150 lik motor kadar olmaz ama motorustlarının da tavisye ettiği bi motor kolay gelsin)
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Atı alan üsküdarı geçmiştir hala motor tavsiye ediyorsunuz, tarihe bir bakın önce.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000

selamünhello

Alıntı vehemence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba foruma yeni katıldım ben a2 ehliyetimi aldım küçüklüğümden beri bi motor sevdasısdır gider çok tecrübem yok ama araştırmalarıma göre ilk kullanıcılara race model isteyenlere cbr 125r tavsiye ediliyor hyo 250 gtr yada zxr 250 r ben cbr 125 r ve zxr 250 arasında kaldım boyum 1.78 kilo 80 buna göre bana bi öneride bulunurmusunuz teşekkür ederim şimdiden
    kardeş sende abartmışssın olayı adam küçük cc li motor istiyor sen gidiyon zx6-r gtr 250 öneriyon))boyu uzun olabilir ama ilk motor deneyimiyse biraz zor olabilir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:56 ----------

[QUOTE=motorhocası;2040361]Atı alan üsküdarı geçmiştir hala motor tavsiye ediyorsunuz, tarihe bir bakın önce.[/QUOTE

hocam honda 1946 da yamahayı bulamadım...tarihe bakacaskan BSA,VEYA URAL ALSIN DEDEM ZAMANINDA KULLANMIŞ BEŞİK AMÖRTİSÖRLÜ.BMW R57
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler