Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    viper ben yarın saba riva da viraj çalışıcam. muhtemelen edy de gelir.
    uyar mı sana?
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YZF-R1
    kardes riva yi bilsem inanki gelirdim,(anca kadikoy-besiktas-taksimi biliom)ben sana soyle bi guzellik yapiim,seni ve arkadaslarini,sapancaya davet ediyim(yerim var),kartepeye cikarken ki virajlarda calisalim 20km ye yakın viraj var,kalk yat kalk yat,asfalt kalitesi iyi.Belki bu taraflara gelen olursa haberim olsun.benim tel 0555 6068671

Öncelikle iyi akşamlar , benim bir sorum olacak (motosiklet'ten iyi anlayanlara). Sizce 2000-2001 model 1000 lik racing lerden hayır gelirmi ? Yoksa elimde mi kalır ? Yani almak istiyorum da sizce alsam param boşa gider mi ? Malum o modelleri bile 10 küsür milyar Arabalara benziyorsa motosikletler bence bakımları tam ise hayır gelir ama üstad'lar olarak sizlere de danışayım. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum

Motosikleti
    CBF500

merhaba

merhaba arkadaşlar SS fanı olarak beni de aranıza alırsanız sevinirim.
    Kendimi hazır hissettiğim an SS alacağım.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @dinmeyen
    viper ben yarın saba riva da viraj çalışıcam. muhtemelen edy de gelir.
    Riva'da viraj çalışmak? Nasıl oluyor bu? Bir gün ben de geleyim de bakayım ne yaptığınıza?
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla şu anda şekerpınar virajı üstüne tanımıyorum.acayip bir havası var ya , viraja girdin mi çıkasın gelmiyo..merak edenlere orayı öneririm.

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Peril adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla şu anda şekerpınar virajı üstüne tanımıyorum.acayip bir havası var ya , viraja girdin mi çıkasın gelmiyo..merak edenlere orayı öneririm.
    tam olarak neresi? orasını biraz tarif edebilirmisin?
    diğer arkadaşlarında bildiği güzel asfaltı olan ve bol virajlı olan yollar varsa ve paylaşmak isterlerse çok sevinirim. hep aynı yerlerden sıkılıyor insan.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Peril
    Vaaaay Çiğdem, sen de CBR125 ile viraj mı yapıyorsun? Herkes profesyonel olmuş bizim haberimiz yok yaaa

Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle iyi akşamlar , benim bir sorum olacak (motosiklet'ten iyi anlayanlara). Sizce 2000-2001 model 1000 lik racing lerden hayır gelirmi ? Yoksa elimde mi kalır ? Yani almak istiyorum da sizce alsam param boşa gider mi ? Malum o modelleri bile 10 küsür milyar Arabalara benziyorsa motosikletler bence bakımları tam ise hayır gelir ama üstad'lar olarak sizlere de danışayım. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum
    Soruma cevap yok mu

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    kullanıcıya göre değişir ii bakıldığını anlayacak arkadaslar ile gitmende fayda var mutlaka çizik ezik olacaktır o yaşlarda motorlarda fakat
    benim motordan örnek vereyim 1000 cc 130 bg. 12000d/d çift silindirli V twin SS hiç boya yapılmamış , bakımları ilk sahibinin oldukça hassas olmasından sebeb düzenli yapılmış (servisin söylemesi ) henüz 50000 km. ve daha 10 sene banamısın demez..
    ancak piyasada öle makineler var ki sahibi hiç bakmamış motordan anlamayan bile durusundan dolayı anlıyor bitik olduğunu
    çift silindir bir makine istersen gel göstereyim hem o kadar da pahalı değil
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Peril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Peril

Vaaaay Çiğdem, sen de CBR125 ile viraj mı yapıyorsun? Herkes profesyonel olmuş bizim haberimiz yok yaaa
    yok yavrum ben m otorumu satmadan önce yapıyosum ama orada değil,unutma ki moto gp de de125likler yarışıyor

gene atışma benle

ben yazdım merak edersen gidersin görürsün..

Hmm... cevabın için teşekkürler.Yani bakımları tam olursa hiç başımı ağrıtmaz Zaten aldığım zaman mutlaka bir ustaya göstererek alırım yoksa alınmaz zaten. Bu arada senin motor kaç model ? Ve de 1000 lik ss lerin ortalama ömrü kaç km ? 100.000-150.000 rahat yaparmı ?

Asigen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Satilik Cbr 125r

Arkadaşlar merhaba;
    Ersin ben.
    Forumunuzun adı super sport olunca ilanımı size de ulaştırmak istedim?

motorumu satıyorum;

Lokasyon: Adana
    2005 model CBR 125R
    10.000 km de
    koruma brandası + alarm
    bakımları tam
    kazası yok, hatta çiziği yok diyebilirim.
    fiyatını cidden ilgilenenlerle görüşmek istiyorum.

Eğer ciddi anlamda ilgileniyorsanız,
    e-mail : ersin.gokcen@gmail.com
    mobile : 0 505 393 79 97

Çok sık bu forumlara giremiyorum bana cevaplarınızı e-mail adresimden gönderebilirseniz sevinirim.

Etrafınızda ilgilenenler var ise iletirseniz sevinirim.

Görüşmek üzere . . .
    [B][FONT="Impact"][/FONT][SIZE="1"]CBR aşkı bambaşka ...[/SIZE][/B]

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tam olarak neresi? orasını biraz tarif edebilirmisin?
    diğer arkadaşlarında bildiği güzel asfaltı olan ve bol virajlı olan yollar varsa ve paylaşmak isterlerse çok sevinirim. hep aynı yerlerden sıkılıyor insan.
    walla ben sarıyere tasıncagım icin zekeriyakoye giderken yaklasık 10 km lk yol var..sizi kesmez edy ama idare eder hergün o yolu gitmek bnm icin ii pretk olcak.özellkle hayabusayla viraj pratigi ii oluoo.tasınınca sizleride cagırmak istiorm hayrlısıyla bi yerlessek..temmuzda kısmetse..su kstrmaca azalsa sizinle görüsmek istiorm ama en kısa zamanda insallah

Alıntı Asigen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;
    Ersin ben.
    Forumunuzun adı super sport olunca ilanımı size de ulaştırmak istedim?

motorumu satıyorum;

Lokasyon: Adana
    2005 model CBR 125R
    10.000 km de
    koruma brandası + alarm
    bakımları tam
    kazası yok, hatta çiziği yok diyebilirim.
    fiyatını cidden ilgilenenlerle görüşmek istiyorum.

Eğer ciddi anlamda ilgileniyorsanız,
    e-mail : ersin.gokcen@gmail.com
    mobile : 0 505 393 79 97

Çok sık bu forumlara giremiyorum bana cevaplarınızı e-mail adresimden gönderebilirseniz sevinirim.

Etrafınızda ilgilenenler var ise iletirseniz sevinirim.

Görüşmek üzere . . .
    arkadasm sölediğin sey icin forumda satılıklar die bi bölüm var..genlde orası kullanılıo ...( hos ben forumda aktif bile sayılmam benden aktif üyeler var ama herkesten duyccagın cvp aynıdr sanırım ..)
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @Peril
    yok yavrum ben m otorumu satmadan önce yapıyosum ama orada değil,unutma ki moto gp de de125likler yarışıyor
    Motoru sattın mı? Eh artık R6'ya binme zamanın gelmiştir, yeterince piştin CBR125'te... Sen MotoGP'deki 125'lik motorların CBR125 gibi birşey olduğunu mu sanıyorsun? Onlar iki zamanlı ve maksimum süratleri 240 km/h... Yani senin CIBIR ile uzaktan yakından alakası yok

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet motogp'deki 125likler hyo gt650 ile aynı gibi birşey
    Bu aralar çok fazla koşuşturma ve stres içindeyim , bir buluşma yapsak hepimiz için nasıl olur?
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet motogp'deki 125likler hyo gt650 ile aynı gibi birşey
    Bu aralar çok fazla koşuşturma ve stres içindeyim , bir buluşma yapsak hepimiz için nasıl olur?
    Katılıyorum... Bir akşam buluşup sohbet edebiliriz...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @dinmeyen

Riva'da viraj çalışmak? Nasıl oluyor bu? Bir gün ben de geleyim de bakayım ne yaptığınıza?
    üstad piste çıkamadık bi türlü biliyorsun. 27 si için aldığım senelik izni de iptal etmek zorunda kaldım. TEM de bas bas zevk vermiyo motorun tadı virajda çıkıyo sonuçta.viraj için istanbula yakın mesafede asvaltı yeni ve fazla trafik olmayan riva dışında bir yer bilmiyorum.

alternatif önerilere açığız.
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

ya valla alanyadada iyi yerler var gelin çalışalım yaz oldu zaten 2 arkadaş var gelecek.hem boş bir hava alanı var tek teker arifin gösteri yaptığı yer motorları orada ibre kırarsınız..bende hızlı gitmeyi severim zaten. az once 30 km bi yoldan geldim 125 likle son hızına dayadım hiç inmedim. altımda daha iyi kaçan olsa onuda zorlarım .ne varsa yüklendim sonuna dayadım motor ateş gibi oldu 10 dk damı ne geldim. birde az yokuş tan iner gibi olunca 130 a bi geliyo süper oluyo..her hafta pikniğe gidiyoz zati .dimçayı na denize gelirseniz karşılarım size iyi bir tatil yaşatırım. .arkadaşın pansiyondan mekanı da ayarlattırırım.

Motosikleti
    YZF-R1
    Alıntı Only4Friends adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soruma cevap yok mu
    bence son model olmayan race motorlarda en önemli şey motorunun sağlıklı çalışması(yolda bırakmaması bakımından),ikinci olarak yüksek hizda stabil gidebilmesi(vibrasyon başa bela),üçüncü olarak da görselliğinde fazla bir kusur olmaması.Detaya girersek titiz birisiysen 2.el alma

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler