Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi bakalim iyi sanslar o zaman, hava duzeldi galiba orda.

Düzelmişti ne yazık ki öğle saatlerinde başlayan yağmur yüzünden yarıda bırakmak zorunda kaldık...20dk dönebildim yalnızca izmir pınarbaşı pistinde 30km yapmışım işte anca...12tur falan sanırım hiç saymadım..Kafamda daha yeni çizgileri oturtmaya nerede fren yapıcam nerede gaz açıcam nasıl dönücem die yeni yeni oturtmaya başlamıştım...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    İmrendim yahu imkan olsada 3 - 5 tur dönsek keşke

Cc ayrımı oluyomu pistlerde mesela 250 cc ile dönebilirmiyiz müsade veriyolarmı
    GT! ...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İmrendim yahu imkan olsada 3 - 5 tur dönsek keşke

Cc ayrımı oluyomu pistlerde mesela 250 cc ile dönebilirmiyiz müsade veriyolarmı
    Tabii ki antreman günlerine katılabilirsiniz.En yavaş grupla çıkarsınız dönersiniz istediğiniz gibi...

Misal ben bugün en yavaş grupla çıktım.İlk girişimdi birazcık ortamı görmek pisti tanımak adına iyi gelecekti lakin çok az dönebildim.Yani kesinlikle tadılması gereken bir duygu kesinlikle öneriyorum herkese...Umarım bir dahakine hava müsaade eder de paslanan kısımlarımızı bi güzel açarız.Bu kış fena yapmış beni
    AKIN FİDAN

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tuh ya yagmura uzuldum valla, isin garibi burda da su anda yagiyor yagmur hemde baya guzel yagiyor yani.Foto falan cekseydin bari ya, yok mu hic foto?

Valla bende bi ay Turkiye de kaldim, cok fena hamlamisim.

Bacaklarim falan tutmuyo yavru civ civ gibi titreye titreye dolaniyorum ortalikta gazladiktan sonra.
    We are many...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Tuh ya yagmura uzuldum valla, isin garibi burda da su anda yagiyor yagmur hemde baya guzel yagiyor yani.Foto falan cekseydin bari ya, yok mu hic foto?

Valla bende bi ay Turkiye de kaldim, cok fena hamlamisim.

Bacaklarim falan tutmuyo yavru civ civ gibi titreye titreye dolaniyorum ortalikta gazladiktan sonra.
    yok fotoğraf falan ya yalnız başıma idim birileri çektiyse tanımadığım etmediğim bilemiyorum yani...
    AKIN FİDAN

Bi tek ben foto koyuyorum isin garibi en cirkin makina benimki.

Bu fotoda bu hafta sonundan.

Bu arada ultraukala senin lastik basinclari ne hocam? Ben fazla basiyorum hava gibime geldi on 33-34 civarlari arka 36-38 gazlamak icin normal caddede degil.

Uploaded with ImageShack.us
    We are many...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT

çantada ne taşıyorsan artık koyamamışsın bir kenara
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bi tek ben foto koyuyorum isin garibi en cirkin makina benimki.

Bu fotoda bu hafta sonundan.

Bu arada ultraukala senin lastik basinclari ne hocam? Ben fazla basiyorum hava gibime geldi on 33-34 civarlari arka 36-38 gazlamak icin normal caddede degil.

of of of dizlik olmadan iyi cesaret ama diz kapaklarının tamiratı pek mümkün olmuyo be abi ufaktan bi sürtmene bakar yani
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

takendy abi cuzdan mi dersin telefon mu dersin evin anahtari mi dersin yedek kiyafet mi dersin.Canta bi gitse
    Motoru birakirimda cantayi birakmam yani.

Felon daha once surttum hatta onunda resmi vardi arka sayfalarda.
    Burasi trafige acik bi yer dostum zaten limitte gitmek akilsizlik olur ters bi duruma mahal vermicek bicimde gidiyorum yani her zaman girebilcegim max hizin altinda giriyorum virajlara.Limitte gittigim zamanlarda oluyor ama o zaman ustumde suit oluyor ve trafige kapali alanda gidiyorum.Burda yaptigim sadece antreman diyelim yeni seyleri burda dusuk hizlarda deniyorum.
    We are many...

takendy abi cuzdan mi dersin telefon mu dersin evin anahtari mi dersin yedek kiyafet mi dersin.Canta bi gitse
    Motoru birakirimda cantayi birakmam yani.

Felon daha once surttum hatta onunda resmi vardi arka sayfalarda.
    Burasi trafige acik bi yer dostum zaten limitte gitmek akilsizlik olur ters bi duruma mahal vermicek bicimde gidiyorum yani her zaman girebilcegim max hizin altinda giriyorum virajlara.Limitte gittigim zamanlarda oluyor ama o zaman ustumde suit oluyor ve trafige kapali alanda gidiyorum.Burda yaptigim sadece antreman diyelim yeni seyleri burda dusuk hizlarda deniyorum.
    aman hocam tekeriniz düz bassın(virajdada iyi tutsun diyeyim düz basmayacağı belli )

Aman duz basmasin hocam virajlarin asagisi ucurum oldurcen mi beni.

Sagolasin yinede iyi dileklerin icin.
    We are many...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    İlkay abi daha iyi bilir lastik basınçlarını ama düşük basmakta fayda var...Pistte ayarladı bi arkadas yanlış hatırlamıyorsam ön 30 arka 28? 30a 30da olabilir....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:56 ----------

Bir de işin kötü tarafı kimse yoktu benimle birlikte tek kalem fotoğrafım bile yok...
    AKIN FİDAN

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Pist için daha da dusurebilirsiniz.
    Tek zarari,lastikler erken biter.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pist için daha da dusurebilirsiniz.
    Tek zarari,lastikler erken biter.
    Aman abi bitmesin erken zaten SC1 elimin derisi gibi =))

Çok para yahu =))
    AKIN FİDAN

Senin bu SC1 dediklerin slick lastik mi yav?

En son 2CT aldim Corsa dan sonra bunlar uzun omurlu cikti daha gidiyolar ama yakinda biter.

2CT cok uzun omurlu ama cok gec isiniyor ve yolu Diablo Corsa kadar tutmuyor.

Corsa virajlarda daha guvenli hissettiriyodu, taktigim zincir kitinden midir bilmem ama 2CTlerle viraj cikisinda full gaz acinca arkasi geziniyor motorun bi kac saniye sonra yolu tutuyor.

Gerci ayni lastikle piste cikan arkadas guzel lastik diyor anlamadim sorun bende mi.
    We are many...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Senin bu SC1 dediklerin slick lastik mi yav?

En son 2CT aldim Corsa dan sonra bunlar uzun omurlu cikti daha gidiyolar ama yakinda biter.

2CT cok uzun omurlu ama cok gec isiniyor ve yolu Diablo Corsa kadar tutmuyor.

Corsa virajlarda daha guvenli hissettiriyodu, taktigim zincir kitinden midir bilmem ama 2CTlerle viraj cikisinda full gaz acinca arkasi geziniyor motorun bi kac saniye sonra yolu tutuyor.

Gerci ayni lastikle piste cikan arkadas guzel lastik diyor anlamadim sorun bende mi.

diablo supercorsa-sc1 ön-sc2arka
    scler hamur kıvamı lastiğin.
    slick lastik deil fakat pist lastiği..Kısmet olursa kaza bela olmazsa bu sene yarışlara hazırlanıyorum.İstanbul Park'ta ki 9-10 Temmuz'daki ilk yarışa gireceğim.O yüzden bu lastikleri kullanıyorum.Yeni aldım zaten 500km anca oldu.Onun da 400ü geçen izmire geldim orada oldu.

Bu arada bu lastikten önce dragon supercorsa pro compound vardı ön arka sc2.Ben fazla ısrarcı olduğumdan dolayı bi hayli fazla kullandım
    AKIN FİDAN

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diablo supercorsa-sc1 ön-sc2arka
    scler hamur kıvamı lastiğin.
    slick lastik deil fakat pist lastiği..Kısmet olursa kaza bela olmazsa bu sene yarışlara hazırlanıyorum.İstanbul Park'ta ki 9-10 Temmuz'daki ilk yarışa gireceğim.O yüzden bu lastikleri kullanıyorum.Yeni aldım zaten 500km anca oldu.Onun da 400ü geçen izmire geldim orada oldu.

Bu arada bu lastikten önce dragon supercorsa pro compound vardı ön arka sc2.Ben fazla ısrarcı olduğumdan dolayı bi hayli fazla kullandım
    Valla Allah kolaylik versin ne diyim Turkiye de piste cikmak buyuk cesaret
    girmesi bi dert sag salim cikmasi bi dert.

Bizim burda piste gidilmeden once motor dukkana goturulur ,yada 2 cift jant varsa evde yapilir bu islem, lastikler degistirilir.Isin bitince gelir normal cadde lastiklerini takarsin.

Cunku obur turlu pahali olan slick lastikleri kullanip bitiriceksin cadde de daha pahaliya gelicek olay, burda sistem budur.Pist lastikleri burda bile pahali orda kim bilir ne kadar.
    We are many...

Aman duz basmasin hocam virajlarin asagisi ucurum oldurcen mi beni.

Sagolasin yinede iyi dileklerin icin.
    yok yok virajda düz basmasın

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Valla Allah kolaylik versin ne diyim Turkiye de piste cikmak buyuk cesaret
    girmesi bi dert sag salim cikmasi bi dert.

Bizim burda piste gidilmeden once motor dukkana goturulur ,yada 2 cift jant varsa evde yapilir bu islem, lastikler degistirilir.Isin bitince gelir normal cadde lastiklerini takarsin.

Cunku obur turlu pahali olan slick lastikleri kullanip bitiriceksin cadde de daha pahaliya gelicek olay, burda sistem budur.Pist lastikleri burda bile pahali orda kim bilir ne kadar.
    Ben zaten şehir içinde çok fazla motor kullanan bir insan değilim.Daha önceki lastiklerim de pist lastikleri idi biliyorum ömürlerini lakin bu lastiklere alışmak çok önemli.Hele ki ilk piste girdiğim de gördüm ki gazı çevirdikçe motor zamk gibi yapışıyor asfalta virajda...
    AKIN FİDAN

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    4.000. mesajda bana ait olsun...
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler