Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Şehiriçi kullanıma uygun SS?

Motovento
    REKLAM ALANI

cbr500r ve mt07 160-180 bandında gayet keyifli sürüş yaptık bi kaç hafta önce. Gitmiyor diyen arkadaşlar 200-250 bandında tempolu sürüşü seviyor sanırım.
    Cyan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Er6F bir SS değildir, tamam karenajı vardır ama gidonu yukarıda ve oturuş pozisyonu da "nispeten" diktir. Alışan adam şehiriçinde bisiklet sürer gibi sürebilir, o derece rahattır. "Kardeşim benim olayım 200 kmh sonrası" diyenleri memnun etmez ama torku şehir için gayet yeterlidir. Biraz fan açarak çalışır, hadi benimki eski ama daha yeni modellerde de bu sık fan açma olayı var.
    Voltaren bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    biz bu ülkeye hondanın 500 serisinin güzelliğini anlatamadık.. hala cc avantajını kullanamıyor deniyor. tek katıldığım nokta evet bu motor rahat rahat 210ları görürdü. fakat avantaj şurada başlıyor. 4 kişi rolling yapa yapa 7 litre yaktırabildim ennn fazla. bahsi geçen r25 ninja 400 vs falan filan seyahat esnasında ya da o hızlarda biryerlerinden solurken 500 serisi hondalar jogging atar gibi gidiyor. 150yle giderken 3.8-4 arası yakıyorum rüzgara bağlı biraz. yakıt-işletim-şehir içi kullanım-uzun seyahat gerçekten çok çok rahat. her açıdan avantajlı. sadece otobanda top speed kovalayacam diyene gelmez. virajı da fena bu arada, bunun yanında arka çanta takıp kampa da gittim taş taş. o yüzden canımsınız otobanda topspeed kovalamak dışında şu motoru dövmeye çalışmayın
    Başlığı açan arkadaşa ithafen: aradığın motor hondanın 500 serisidir güzel kardeşim. racing görünümü istersen 500R naked da olur dersen 500F al rahatına bak. sevgiler
    Cyan, wing41 ve fazil bunu beğendiler.

AH MEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR500R, şehir içi için 4 silindir almaya hiç mi hiç gerek yok. Hız sınırlarına uyacaksanız (veya hız sınırlarını fazla aşmayacaksanız) Honda 500cc şehir dışında da üzmez. (CB500F ile otobanda 135-145 km/s tempoda sorunsuz, ne kendimi ne de motoru yormadan gidebiliyorum mesela...) Fazla da yakmaz, yeterince de gider.

Ekleme: SS değil tabi bu önerim, ama karenajlı ve oldukça konforlu bir seçenek.
    500r nasıl ss değil ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)