Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Öneri Alabilir Miyim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kayalık - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Öncelikle herkese merhaba. Bugün kayıt oldum fakat siteyi yaklaşık 2012den beri takip eden biriyim. Olay motor almaya gelince direkt kayıt oldum yardım alabileceğim yerin burası olduğunu bildiğim için. Şu zamana kadar sizden öğrendiklerimle gördüklerimle bir kaç fikir edindim.
    Üst limitim 12 bin TL. Her zamanki gibi "Önce ekipman ulan!" diyecek abilerime selamlar olsun ekipmanlarım tam. Motoru da yazın çalıştıklarımın üzerine kredi çekerek alıcam temmuz sonu gibi.

Aklımdaki dost
    Bajaj Pulsar RS200
    Bunu tercih etmemdeki sebepler yakıt konusunda iyi olduğu konusunda kullanıcı yorumları, f/p bakımından iyi olması ve görünüşü.

Naked ve SuperSport seven birisiyim. Boy-kilo soracak olan olur belki Boy: 1.85 Kilo: 84. 200cc'nin altında istemiyorum(Daha önce motor deneyimim oldu.) Önerilerinize, paylaşmak istediğiniz bilgilere ve her türlü görüşe açığım.

Yardımcı olan olmayan olmaya çalışan herkese şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet.net'in bu kadar ölü olabileceği kimin aklına gelir ki

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    bayan olarak login ol bayan

Hamza Toruk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORUKOĞLU
    Kişişel fikrim ; bajaj ın bu sitede bu kadar karalandıktan sonra ki ekrem ata nın kaç kez devreye girdini forumdan okuyoruz bu yüzden aklının rahat olması için acaba sorularını yok etmen için bajajdan uzak durmanı onun yerıne tercihini cbr 250 ,nınja 250 den R 25 den yana kullanmanı tavsiye ederim benım arkdasım daha bır ay olmadı Ankarada 2016 model R25 i 14 bin e aldı yanı sende de 12 bin civarı oldugunu düşünürsek temiz birşeyler bulabılırsın ...
    Bu ülkede bahsettiğimiz rakamlar kolay kazanılmıyor bu yüzden seçim yaparken dikkatli olmalıyız . Ben daha çok şehir içi kullandığım için tercihimi pcx den yana kullandım iyiki de honda almışım diyorum Pişman olmamak için bir daha düşünsek iyi olur

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Yeni aldığım naked modeli tavsiye ederim. Beklentilerinizi karşılar. Zontes Phantom s250
    İyi günler.

army - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1150 RT
    Hoş gelmişsiniz üye olarak. Size tavsiyem japondan şaşmamanız. Temiz bir İkinci el olsun japon olsun. Bu Suzuki inazuma olur, bu cbf olur bu ybr olur bilmem ama japon olsun.

Hoş geldin abim hyosung gt250 naked önerebilirim benimde boyle 1.88 kilom 115 di hyosung à binerken motor çinde degil japonda degil inisiyatif sana kalmış 3 TL Ye de var 15 é de var naked olması ve iri olması tatmin edici ama senin istedigin belki farklı olabilir güç konusunda da tatmin edici ama uyarıyım üst limitlerde krank kırıyormuş hiç başıma gelmedi 110 120 giderken onunda sebebi. Belli 130 gören Motoru illa 180 bastırmamak gerek şimdiden hayırlı olsun

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Honda 250R al. Bütçende yeterli. Bajaj'la ne uğraşıyorsun..

qsaaar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar RS200
    Azade arkadaşa itafen yazmak istiyorum. Biraz inceledikten sonra bu piyasanın en güçlü motoru şuanlık r25 olabilir ama en dandik parça ve işçilikte r25tedir. Pulsarın parça kalitesi iyi denilemez ama r25 vasatında altındadır. Alcam bincem dersen rs200 sizi tatmin eder. Ama alıp kısa zamanda satcam değiştircem derseniz sizi üzer.

Alacağım motoru kesinlikle 3 yıldan önce satmayı planlamıyorum ve durum itibariyle beni üzmeyecek bir şey olması gerekiyor hyosung aklımda vardı onu denicem bi kere de olsa onun dışında ninjalar ciddi anlamda küçük kalıyor altımda. r25ler falan fiyatları zaten belli. SS'den kaçsam mı acaba . Herkese teşekkür ederim yorumları yardımları için. SS ve özellikle crosslar dışında önerisi olan varsa bakabilirim yine de bu gidişle iyi olacak sanırım diğer tarzlara da bakmak

ssg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim fikrimi sorarsan hayahuyo alabilirsin.Çok efsanedir aşık olursun.İkinci el pazarıda canlı.Ama ikinci el alıcaksan kesicili modellerden al.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)