Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yamaha Yzf R25 250cc Türkiye'ye nezaman gelir.

Motovento
    REKLAM ALANI

Yamaha Yzf R125 almayı düşünürken ve 125cc nin az geleceğini biliyorken bunu gördüm. Bu motor nasıldır. Ninja 300 le kıyaslandığında arada 4 hp var, ayrıca çift silindir. İlk defa motosiklet alacak biri olarak beklemeye değip değmeyeceğini merak ediyorum. Ninjanın fiyatının yüksek olmasında ÖTV nin 250cc ve altında %8 olmasıda var sanırım . Dolayısıyla Ninja 300 e göre fiyattada avantaj olacak. Yorumlarınız nedir.

İyi bayramlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Onu beklemek yerine ikinci el karenajsız bir motosiklet alıp onunla öğrenmeye, tecrübe edinmwye başlarsınız. Gelirse de satar yamaha yı alırsınız. En azından korkuyla değil de keyifle sürersiniz
    Shrieker, mephamd ve mahyo bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    r125 le başladım. güzel motor memnunum seviyorum. parça fiyatları pahalı.20 bin km dir sürüyorum dediğin gibi az geliyor. r25 videolarına göz attımda güçlü bir motor. risk yani. 125 cc le başlamak daha mantıklı olur bence. batuhanın dediği gibi 125 cc bi motor alıp ucuz yollu. r25 gelince ona geçersin.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    R25 2015'de gelmesi beklenen ve benim'de beklediğim bir model fiyatı ise 13 - 15 arası bir şeyler olmasını bekliyorum.

+ Olarak başlangıç motoru olacağını düşünmüyorum çift silindir güçlü bir alet.

mephamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF1000 AfricaTwin
    Baharda satışta olur. 15bin tl yi geçmez. Şimdi ufak başla, ybr mesela. hızlıca satıp alırsın. başlangıç motoru trafik bilgisi tecrübesi olana olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)