Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SS ile kışın yolculuk

Motovento
    REKLAM ALANI
    xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar okula git gel için yamaha yzf r 125 aldım. Biraz motor tecrübem vardı. Allah'a şükür zorlanmadan rahatla sürüyorum. Boyumda 1.90. Neyse arkadaşlar asıl konuma geleyim. Okulum 45 km uzaklıkta evim otobanın yakını ve okulda otobanın altında yani sabahları kışın falan 45 km yol gidicem. Supersport ile kışın yolculuk yapılır mı? Tekerlek konusunda herkesten uyarı alıyorum. Sizlerin görüşleri nelerdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Ayni durumu bende merak ediyorum , iyi koruma ozellikle ayakkabi cok onemli bence.deneyip gorucez

Adventure58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    haojue 135S
    DAha önce de dafalarca tartışıldı Sıkı giyim kuşam ve düşük süratler le binilir,

http://www.motosiklet.net/forum/mend...deres-zel.html
    Kontrol edemediğin güç,güç değildir. ...Ya ALLAH Ya MUHAMMET Ya ALİ... Engin TEPE Yaş:26 Sivas/Hafik

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    45 Km Git 45 Km gel eder 90 km, buda yzf 125 için 10 - 15 liralık bir yakıt tüketimi demek hatta otobana çıkacaksınız birazda sıkıştırmanız gerekecek her gün 3 - 3.5 litre benzin yakacaksınız, ev ile okul arasında toplu taşıma varsa ben olsam toplu taşıma kullanırdım haftada 1 bilemedin 2 kere git gel yapardım motor ile

Redneck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ninja 250 ile okuluma gidip geliyordum,0 derece bile gittiğim oldu,biraz üşüyorsun ama keyifli oluyor,toplu taşıma gibi eziyet çekmiyorsun en azından,şimdi naked motosiklet aldım yine gidicem

not:eller gerçekten donuyor iyisinden eldivene parayı kıymanı tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)