Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bumoto calibre mi hyosung mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI

bumoto kullanıcısıyım ve gerçekten çok memnunum motordan giden aksamı çok iyi 4 vites 140 cıktım birraz zorladım ama 5 .... ve 6 ... viste su sogutmalı hararet olayı yok ve şehiriçi trafige kalıyorum genelde oan ragmen çok iyi kii zaten 250 cc klasmanın hiç bir motor bumotounun görüntüsü ve sesiyle hiç bir şekilde kıyaslanamaz servisi devam ediyor bu arada ve bazı motoların parçaları bu motoya uyuyor bende senın gibiydim korkuyodum bu moto konusunda ama gerçekten motor hakkını verdi ve su sözü unutma BAKARSAN BAG OLUR BAKMAZSAN DAG !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    copycat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 mt-07 - 2016 xmax 250 abs
    2 yıl hyosung a bindim. 2006 modeldi memnundum hiçbir motor arızası yaşamadım. iyi bildiğim eksiklerini yazayım.

- şanzıman arıza yapmıyor. bozulmuyor ama vites geçişleri sert özellikle boşa almak zor.
    - akü dandik
    - debriyaj telim erken incelmeye başlamıştı değiştim.

artıları

- kasa olarak sınıfında tek. bunun faydası da üst sınıfa alışmanı kolaylaştırır. (ağırlık ve hakimiyet noktasında)
    - gidişi performansı sınıfına göre çok iyi
    - artçı koltuğu rahatsız değil. sınıfına göre iyi
    - yağ soğutma sorunsuz.

bunları bilmeyenler de cbr 250 süper kaliteli gerçek bir "honda" sanıyorlar, alakası yok. herhangi bir 600 rr a bindikleri anda cbr 250 nin gerçek bir honda olmadığını anlarlar.

Crixa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 1100 dragstar
    bu moto hyosung arasın daysan hyosung derim kardeş bide bütçen ne kadar ?

Motosikleti
    Bumoto Calibre 250 cc
    hyo da iyi tip var bnce arkadaşlar motor geçtikten sonra baktırır cinsten cbr kalite olarak hepsinden kat kat iyi ama sadece cbr de görüntü olarak kuyruk var kafa görüntüsü cok tipsiz duruyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

7000 tl bütcm var alırsam 2008 model ve üzeri düşünüyorum devir kesici bulundugu için

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı akinekmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyo da iyi tip var bnce arkadaşlar motor geçtikten sonra baktırır cinsten cbr kalite olarak hepsinden kat kat iyi ama sadece cbr de görüntü olarak kuyruk var kafa görüntüsü cok tipsiz duruyo

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:42 ----------

7000 tl bütcm var alırsam 2008 model ve üzeri düşünüyorum devir kesici bulundugu için

iki tane calibre kullanmış olarak bulaşma derim !

Motosikleti
    Bumoto Calibre 250 cc
    kararımı verdim zaten hyo alcam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)