Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Zealsun MS250-70 R hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şuan yok :)
    Merhaba arkadaşlar,

Sahibinden.com'da gezerken bu motoru gördüm.Biraz araştırdım ama bir şey bulamadım.

İlanda yazdığına göre üsten balansörlü(sanırım eksantrik ile balansörü karıştırmışlar :D), çift disk ve çelik fren hortumluymuş. Kaliteliyse eğer 6 bin liraya düşünülebilecek bir motor sanırım. Bu motor hakkında bilginiz var mı ?

Linkler:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...65611779/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...64632811/detay

Herkese iyi günler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    arkadasım artık çinli motorların motor (alt motor, silindir sanzıman vs) kaliteleri belli bir seviyeye cıktı.

adam akıllı bakar-zorlamazsan uzun ömürlü olabiliyorlar

fakat bence bu tarz bir motorda en önemli sey sase ve grenajlar.

ufak tefek kazalarda sagı solu kırıldıgında yedek parca fiyatları ve bulunabilirliği önemli

bunlar toplama motor olduklarından (sase baska motor baska fabrika üretimi) sase ve motor ne kadar uyumlu?

birkac sonra sagı solu oynar ses yaparsa o zaman motordan sogutur insanı

Motosikleti
    Mondial 100 UGK
    boşver bunları. o kadar parayı gözden çıkardıysan pulsar 200ns ye bak derim su soğutmalı daha hoş bence.

Motosikleti
    Aslında kullanandan yada yakından gören birinden motor hakkında yorumlarını dinlemek lazım yuki spitzer dan kaliteli duruyor resimlerde

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Geçen suzuki bayisine gittim motorlara bakmaya . Bu motorda vardı canlı görmek nasip oldu . Baya iri bişey yapmışlar ama malzeme kalitesi '' PATATES '' söyliyim dedim ...

Motosikleti
    6 ay dayanır yani :D

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pek kullanıcısı olan bir alet değil.Hemen Çin kötü kaka demek istemiyorum.Çinli olupta kullanıcısı bol,sorunsuz motorlar var piyasada.Ama kullanıcısı olmadığında,12kw -16 hp gibi tipine,cc sine hiç yakışmayan bir beygir gücü olduğundan uzak durulası bir alet.Tavsiyem illa 0 km bir motosiklet alacağım diyorsanız üstüne biraz daha ekleyerek Bajaj Pulsar 200 e bir göz atmanız.

Motosikleti
    Yorumlarınız için teşekkür ederim amacım almak değil daha önce duymadığım bir model olduğundan motor hakkında bilgi edinmekti.

ahmetondul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 150 Rtr
    Geçen kulandım sadece motorda ses ve görüntü var.Ön fren diye bir şey yok hiç tutmuyor.Amartisörün A sı yok resmen tahtanın üzerinde gidiyorsun gibi kulanınlan malzeme çok dandik kulandığım motorun plastik grenajları hep vida yerinden çatlamıştı o kadar rahatsız bir motorki en fazla 50 metre sonra dönmek zorunda kaldım.Kesinlikle verilen paraya yazık 100 lük motorlar bile daha güvenilirli ve daha konforludur.Bu benim görüşüşümdür.Karar sizin.
    hunter13

Motosikleti
    Mondial z one 180s
    kullanma şansın oldu yani. nasıl oldu 0 makineyi verdilermi tanıdık felanmıydı

ahmetondul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 150 Rtr
    Bizim Burda bir arkadaş almıştı onun motorunu kulandım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)