Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

R6 Vs Cbr600RR

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yzf r6
    Herkese sevgiler ve saygılar

yeni model 600 rr ve r6 çıktı görüldüğü gibi 600rr motor üzerindeki daha çok oynama yapmış hem dış makyajlarda hem teknik detaylarda daha önceki modellerine göre.. r6 ise yine çok ufak makyajlar ile geçiştirdi bu seneyide r6 nin her sene daha güçlü olması ve genelde dış görünüşünün çok beğenilmiş olması durumu artık değişiyormu honda aradaki güç farkını bu sene 4 hp ye kadar indirdi görünüş olarakta çok iyi farlar ve grenajlarla büyük beğeni toplayan cbr600rr mı yoksa r6 mı daha ileri teknolojiye sahip hangisinin oturuş pozisyonu daha rahat virajlarda hangisi daha verimli .

Kendim 2011 r6 kullanıyorum ve hiç bir şikayetim yok otoruş pozisyonu biraz beni yoruyor daha önce cbr 125 ve ninja 250 kullandım belki halaa 600 lük motora alışma sıkıntısı yaşıyor olabilirm
    r6 aşığı olduğum için direk r6 aldım diğer 600lükleri deneme şansım olmadı ama r6 ile ilgili sorularınızı yanıtlayabilirm işyerinden resim yükeleyemiyorum eve gidince resim yüklicem diğer topic ler eski olduğu için yeni bir topic açtım

herkese keyifli ve dikkatli sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:07 ----------

bu arada ziraat bankasında çalışıyorum bankayla alakalı herhangi bir sıkınıtınız olursa seve seve yardımcı olurum motordelisinden çok arkadaş düşük faizli kredi ile motor sahibi oldu motorunu değiştirmek isteyen yeni alacak olan taşıt kredisine ihityacı olan arkadaşlara yardımcı olabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:18 ----------

kaç yaşınızda olursanız olun motor bir tutkudur ve bedeninizi değil ruhunuzu taşır
    Faradaybv ve erro bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    ikisi de ekol motorlar, kullanmadım tarzım değil sadece görüntü olarak yorum yapabilirim. şile yolunda süzülen yeni kasa siyah bir 600rr beni benden aldı
    albatross bunu beğendi.

Motosikleti
    yzf r6
    Alıntı pistolpitt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikisi de ekol motorlar, kullanmadım tarzım değil sadece görüntü olarak yorum yapabilirim. şile yolunda süzülen yeni kasa siyah bir 600rr beni benden aldı
    2013 model miydi ben 2011 de r6 aldım sonra honda 2012 ve 2013 de çok güzel 600lük modeller çıkardı benim almamı bekliyorlarmış gibi ( ne olursa olsun motoruma aşığım ) özellikle 2013 cbr600rr lar görüntü olarak harika ama yine yakıt tüketiminde çok kötüler çok yakıyorlar yamahanın geliştirmiş olduğu çip kontrol sistemi ile hem az devirde yüksek hıza ulaşabiliyorsunuz hemde daha az yakıt tüketmesi ile halaa önde gözüküyor ama honda da dediğim gibi bu sene gerçekten çok iyi bir motor sundu bakalım nasıl gelişecek Türkiye piyasası

Motosikleti
    CBF1000F & CRF250L
    evet ya 2013, çirkin karizması var motorda acayip bişi. Teknik özelliklerini hiç bilmem ben sadece görünüş olarak fikir belirttim

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    R6 tipi itibariyle benim de favorim...
    albatross bunu beğendi.

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ah 600RR ın kan kırmızısı ve abs li si Türkiyeye gelse ilk ben alırım!

Motosikleti
    yzf r6
    Alıntı krd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah 600RR ın kan kırmızısı ve abs li si Türkiyeye gelse ilk ben alırım!
    Malesef ülkemizde böyle sorunlarda yaşıyoruz renk seçenekleri az geliyor modeller az geliyor yanında ödediğimiz ötv ve kdv oranlarıda cabası Kawasaki nin yeni modeli ninja 300 avrupa ülkerinde sadece 4,750$ yani yaklaşık 8,500 TL ediyorken biz ülkemizde 17,500 TL vererek bu motora sahip olabiliyoruz :(

Cbr600rr kuruk altı egzoz u ilede çok dikkat çekiyor ancak ben bunun uzun egzoz yapısında dolayı performans kaybettiridiğini düşünüyorum görünüş olarak çok havalı olduğu bir gerçek ama

Consigliere - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    L7 GSX-R 750+13' ZX-6R+14' HP4+15' Diavel Carbon
    Yeni 600RR ve GSXR 600 tam bir racin faciası..SuperSport sınıfından çıkıp,biçimsiz,şekilsiz,abidik gubudik bir hal almış.Zevk ve tarz göreceli kavram lakin ben bizzat inceledim hiç hoşuma gitmedi ki 2007 GSXR600 ve 2013 ZX-6R ABS sahibiyim.Lakin RR kullandığınız cihaza göre daha törelanslı bir makinadır ve sürüş pozisyonu R6'dan daha rahattır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)