Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bi bakarmısınız İleri teknik sürüş

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese
    Uzun suredır scooter kullanıyorum Vitesli motorda azda olsa tecrübem var bunun için racing almayı dusunuyorum
    Honda'dan eğitim almayı planlıyorum 1-4 seans arası eğitim sonucu 600'luk racing istiyorum sizinde yorumunuzu almak istedim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    yazın önemli bir gazetede önemli bir motorcunun yazısını okudum ve oradaki yazan cc ile değil alınan eğitimle kıyaslanmalı diyordu
    hangi cc ile başlamak değil asıl meselenin çok iyi bir eğitim olduğunu dile getiriyor idi...
    ama bana kalırsa genede kademeli sürüştür.nedeni eğitimle tecrube edinilmez...
    bana kalırsa imkan varsa bununda bilincindeyseniz eğitime büyük bir yer ayırmışsanız daha öncedende tecrubeliyseniz hiç kafanızı karıştırmayın burda adamın aklını allak bullak ederler

gt250-bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet + Suzuki sv650s
    iyi geceler arkadaşım... 600 den önce bir ara makina yapmanı öneririm ne kadar eğitim alırsan al...

araştırmama göre honda'nın eğitimi daha cazip geldi bana 4.seansda 1000cc'lik motor kullandırıyorlarmış

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:00 ----------

söyle bişey söylim 250likle 600lugun arasında baya bı fark var bunun bende bilincindeyim arasındakı gaz tepkimesi olsun ağırlıgı vs vs.. sonuc olarak profesyonel hocalardan ders alıyorsun

bence olabilir. sonuçta profesyonel kişilerden ders alacaksın. sonrasındada bol bol pratikle olur bana göre.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)