Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

yeni başlayan bir bayan için ne tavsiye edersiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biliyoruz bayanların nasıl araba kullandıklarını geçen biri bizi eziyordu hala haberi bile yok dönüp bakmadı bile
    o kadının mekanik bilgisi yoktur ondan kötü kullanıyodur
    valvole, dreamkiller, _Boreas_ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Biliyoruz bayanların nasıl araba kullandıklarını geçen biri bizi eziyordu hala haberi bile yok dönüp bakmadı bile
    draglara katılıyorum desem ayrıca 280 i gördüm desem ayrıca makaslarım harikadır kapıştığım erkekler içinde bana yetişeni henüz olmadı desem yeterli olurmu acaba. he unutmadan 15 senedir araba kullanıyorum ve henüz miniminnnacık bir kazam bile olmadı bir far bile kırmadım desem...

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    1.55 boy, 45 kilo...
    Nasıl yaşıyorsun
    Şaka bir yana, cbr250 almanı öneririm ben.
    Bayanlara gerçekten yakışan bir model. Boyutları ve ağırlığı da, senin fiziksel yapına uygun.
    Hacim olarak dersen. 250lik bir motorla başlaman sıkıntı yaratmaz bence. 125cc ile 250cc arasında çok büyük farklar yok.
    Araba tecrüben de varsa trafikte çok fazla zorluk çekmezsin diye düşünüyorum. (Kadın olduğunu bariz olarak belli etmemen koşuluyla)
    Foruma hoşgeldin. Katılımcı olman dileğiyle...
    htmetin bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

anahtarına kapışalım istersen ayrıca ben diğer kadınlar gibi motorlu taşıtlardan korkmuyorum aşığım onlara

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:44 ----------

çok teşeşkkür ederim hoşlbulduk allaha emanet yaşıyorum
    bu arada cbr 250 ye karar verdim
    MotorKafa bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    1 otobusculer kamyoncular tırcılar dolmuşcular taksiler
    2 kültürsüz magandalar tofaş ve türevleri
    3 bayan sürücüler
    benim için trafikteki tehlikeler bunlar..
    bir bayan motosiklet kullanıyorsa
    bu tehlikeler x5 combo olur
    sıkıştırırlar laf atarlar el kol yaparlar bu yüzden allah sabr versin
    # motosikletle.blogspot

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Olayıda anlatayım bari biz caddede sol şeritten giderken ara sokaktan bir araba çıkmaya çalıştı bildim zaten kesin bayandır diye haklıymışım hemen arkadaşı uyardım hız azalttık bir caddeye çıkışı var sanki tır dönderiyor orta refüje kadar her tarafı kapladı sol taraftan aradan yardırırız diye düşündük olmadı sağa geçelim derken oda sağa geçti al dedik yol sesin olsun
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 otobusculer kamyoncular tırcılar dolmuşcular taksiler
    2 kültürsüz magandalar tofaş ve türevleri
    3 bayan sürücüler
    benim için trafikteki tehlikeler bunlar..
    bir bayan motosiklet kullanıyorsa
    bu tehlikeler x5 combo olur
    sıkıştırırlar laf atarlar el kol yaparlar bu yüzden allah sabr versin
    gülü seve n dikenine katlanır yapıcak bişey yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:52 ----------

Olayıda anlatayım bari biz caddede sol şeritten giderken ara sokaktan bir araba çıkmaya çalıştı bildim zaten kesin bayandır diye haklıymışım hemen arkadaşı uyardım hız azalttık bir caddeye çıkışı var sanki tır dönderiyor orta refüje kadar her tarafı kapladı sol taraftan aradan yardırırız diye düşündük olmadı sağa geçelim derken oda sağa geçti al dedik yol sesin olsun
    kurunun yanında yaşıda yakıyosunuz tabi hemen

saykem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 600
    Benim tavsiyem önce eğitim almanız ve daha sonra alacağınız motora binerek,kullanıp kullanamayacağınıza kendiniz karar vermeniz olacaktır.Hondanın eğitimi yeni başlayanlar için idealdir.Motosiklet sürüşü ve güvenliği konusunda yazılan yazıları okumanızı tavsiye ederim.
    HAYAT; İSTEMEDİĞİMİZ HALDE BAŞIMIZA GELEN HERŞEYDİR

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi

Bazı işler boyla kiloyla olmuyor. Herifi görürsün 150 kilo Ama içi boş cesaret yok. Siz zaten konuşmalarınızdan da belli ne kadar cesaretli olduğunuzu ortaya seriyorsunuz. Biraz Egoistsiniz ama her bayanda olduğu kadar. Yok makas atıyorum yok geçen olmadı Bunlar Ergen muhabbeti boş muhabbetler.

Motosikleti de Kilo ve boy da kullanmıyor. Paylaştığım resimler bunu belirtmek içindi.Kendinize olan özgüveni yitirmediğiniz sürece, aklı başında insanlardan bir takım eğitimler, bilgiler aldıktan sonra CBR250 'nin size yakışacağından şüphem yok. Hakkınızda hayırlısı olsun..
    ....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    şimdilik cbr 125 derim.............
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    Boyutlar aşırı az asgari boyut gibi
    Sana en uygun olan motor bence cbr 250 şekil olarakta çok hoş
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Alıntı _SpartacuS_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.n...56744541_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...57683556_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.n...57706569_n.jpg
    https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...67179799_n.jpg

Bazı işler boyla kiloyla olmuyor. Herifi görürsün 150 kilo Ama içi boş cesaret yok. Siz zaten konuşmalarınızdan da belli ne kadar cesaretli olduğunuzu ortaya seriyorsunuz. Biraz Egoistsiniz ama her bayanda olduğu kadar. Yok makas atıyorum yok geçen olmadı Bunlar Ergen muhabbeti boş muhabbetler.

Motosikleti de Kilo ve boy da kullanmıyor. Paylaştığım resimler bunu belirtmek içindi.Kendinize olan özgüveni yitirmediğiniz sürece, aklı başında insanlardan bir takım eğitimler, bilgiler aldıktan sonra CBR250 'nin size yakışacağından şüphem yok. Hakkınızda hayırlısı olsun..
    Bak abi şöyle anlatayım bizim buranın insanı motosikletli bir bayan gördümü yönünü bile değiştirir anladın sen onu
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

yasin.33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK 100-3
    isterseniz önce scooterle başlayın trafik vs. nasıl öğrenin ondan sonra cbr125r alın derim
    Sadece Koruyacak Beyni Olanlar Kask Takar !

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Bir kere alıcam güzel birşey alıcam mantığı motosiklette alabildiğine yanlıştır.

Geçen bir arkadaş aynı mantalite ile 10 bin tl ye aldığı motoru 3 bin tl ye satmak zorunda kaldı. Ve daha 170 km de iken.

Allah tan full korumalı binmiş olmanında etkisi ve şansı sayesinde kendisinde bir hasar yok.

Motor hayatıda başlamadan bitti.

En rahat kullanabileceğin en alçak en hafif en zayıf motosikleti alıp en az 2 sene ( 30 bin km ) yol yaparak başlaman en mantıklısı. Gerisi sana kalmış.

Her zaman derim bir yılda ( min 10 bin km ) ancak ve sadece üzerine oturduğunuz modele alışabiliyorsunuz. Ben 16 yıldır kullanırım ve hala 1 yıldan önce bir motora tam anlamı ile alışamıyorum. Zaten 1 yıl sonrada alıştığımda gereksiz bir güven geliyor ve hemen değiştiriyorum. Belkide bu sayede bu zamana kadar hiçbir vukuatım olmadı ( Allaha şükür) .

Diretirsen illede şunu alıcam diye ne burada yazılanların ne bu konunun hiç bir anlamı yok zaten. Boşuna zamanımızı tüketmekten başka birşeye yaramaz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Bu tip konularada genelde yazmam. Hele bayan sa hiç yazmam. Sabaha kadar dil dökersiniz o gidip sadece aynaları güzel diye alakasız birşey alır
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Piaggio Carnaby 200 - Honda Wave 110i
    Tam senin ebatlarında kız arkadaşım vardı, onu gözümün önüne getirip pay biçiyorum da.... Çok miniksin söylediğin motorlar için..

Ha bir kadın SS kullanamaz mı, alasını da kullanır. Hatunların geneli berbat araba kullansa da, asfalt ağlatanı da gördüm (Florya'da) yani kabiliyet olarak değil ebat anlamında kullanamazsın... O aletlerin en hafifi 150 kilo ve ivmelendiği zaman hakimiyet için çok ciddi fiziksel efora ihtiyaç duyar.. Oysa sen . kadarsın ;-)

İster kız, ister köpür ama 'bence' bir kadına ennnnnnnn çok yakışan alet Vespa.. Hiç küçümseme 250 CC olanı da var, fiyatı sanırım 15000 TL falandı.

İnşallah SS almazsın.... Vicdanım sana SS al dedirtmez bana asla!

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Hoşgeldin,

cycle-ergo.com sitesinde 4 modelde bulunmakta, burada motoru seçiyorsun, sonra boyunu ve bacak boyunu giriyorsun. inseam nasıl ölçülür internette bulabilirsin. Sonra bu degerleri ister inç, ister cm seçenekleri ile girip, motor üstünde hangi açıyla durursun, ayakların hangi açıyla durur, yere bassan nasıl basarsın hepsini görürsün.

Benim sana tavsiyem, maden 150 lik bir motosikletin gücü nedir biliyorsun, 250 lik ile başlaman. şehir içinde sıkıştırılırsan (hepimizin başına geliyor) daha çabuk kaçabilirsin araçların arasından. Zaten 250 alırsan, bence ilerde değiştirmek zorunda kalmazsın. 125 lik ile 250 arasında honda için çok fark yok.

Bu arada honda, yakıt olarak diğerlerinden daha iyi.. titreşim olaraksa, digerlerine nazaran birazcık fazla olduğu söyleniyor..

ben, boyum orta üstü olmasına rağmen, cbr 250 almak istiyorum.

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 60 kiloyum motorum 230 kilo kullanmayımmı kilonun motorla alakası yok sağa sola fazla yanlatmassın motoru olur biraz yüksekse koltuğundan veya amortisörlerinde motosiklet alçaltılabilir ben artcı alırken yan ayaklığı açıp öyle bindiriyorum (motoru tutması kolay oluyor)

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı atiTheSun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cycle-ergo.com
    "cycle-ergo" için teşekkürler Ati
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

tutku1982 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXR 250 ninja
    cbf 150 tecrübeniz varsa ninja250 alın derim süper sport başlagıcı için ideal makina
    MZ-251 MZ-301 YBR-125 DYLAN150 RS151 NİNJA250...

elektrikli motosiklet

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)