Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

yeni başlayan bir bayan için ne tavsiye edersiniz

Motovento
    REKLAM ALANI
    lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Alıntı ibo8316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sosyallik Bedava:
    -Gmail-Gtalk
    -yahoo mail-messenger
    -hotmail
    -Facebook
    -Netlog
    -MySpace
    -Twitter
    -yandex uyeligim var.
    myspace-Netlog pek kullanmiyorum.
    Icq hala Rusyada populer bilgin olsun.
    Unutmadan Kliplerle ilgili Blog umda var
    Icq'da rus varmış beyler! Saldırın...

http://download.icq.com/download/icq/tr
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ibo8316 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125e
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Icq'da rus varmış beyler! Saldırın...

http://download.icq.com/download/icq/tr
    Ben Kiz Arkadasimi ingilizce ogrenme sitelerin birinde buldum tanistim.
    Onun ingilizcesi benden iyi ama benim Feysbukta Amerikan arkadaslarim var.
    Gunluk konusma-kisaltmalar-argo kelimeler ogrendim bisey olursa soruyorum.
    Icq Rusyada cepten cok kullanan var.

Felsefeci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibo8316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Kiz Arkadasimi ingilizce ogrenme sitelerin birinde buldum tanistim.
    Onun ingilizcesi benden iyi ama benim Feysbukta Amerikan arkadaslarim var.
    Gunluk konusma-kisaltmalar-argo kelimeler ogrendim bisey olursa soruyorum.
    Icq Rusyada cepten cok kullanan var.
    İngilizcem 0 bu yüzden bir çok şeyi kaçırıyorum,akademisyenlik gibi vs,internet üzerinden nasıl öğrenebilirim yardımcı olurmusun?Özel msjla iletişim kurabilirmisin bilgin varsa dostum ?
    En bağışlanamaz yanın bu işte;gücün var ve hükmetmek istemiyorsun!(Friedrich Nietzsche)

Motosikleti
    GV 250
    Şaka maka ama bir yandan ciddi ciddi ben de Rusça kursuna yazılmaya düşünüyorum. Sonumuz hayrola.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yaw murat hoca bi ara geleyimde bana biraz ingilizce öğretsene ya
    bodrumda çok yanlız kaldım bu yaz
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    GV 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw murat hoca bi ara geleyimde bana biraz ingilizce öğretsene ya
    bodrumda çok yanlız kaldım bu yaz
    Beni de alaydın yanına, kopilotluk yapardım yalnız kalmazdın. Vücut diliyle ay yu bed diye yalnızlığını gideren arkadaşlar da var hani saygı duyuyorum bir yandan, bir yandan tiksiniyorum öyle arkadaşlardan gıcık olup; ben bir halt yapamıyorum çünkü o kadar ingilizce bilip.

Kimine motosiklet dersi (bakınız Sakarya konusu), kimine ingilizce dersi; bilgisayar dersi filan da verilir, genişleteyim konuları.

arkadaşlar konunun buralara gelmesini sağlayan sizlersiniz. ben adam gibi bir soru sordum ama karşılığında saçma sapan ve gereksiz cevaplar aldım ve o saçma sapan cevaplarada ancak saçma sapan karşılık verilir kusura bakmayın. asıl erkeğiz die özgüveni yüksek olan sizlersiniz ve ben artık yazdıklarınıza karşılık vermeyeceğim çünkü sıkıldım abuk subuk atışmaktan. ama siz yazmaya devam edebilirsiniz sıkıntı yok baya komik şeyler yazanlar oluyo
    saykem ve yolcu114 bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beni de alaydın yanına, kopilotluk yapardım yalnız kalmazdın. Vücut diliyle ay yu bed diye yalnızlığını gideren arkadaşlar da var hani saygı duyuyorum bir yandan, bir yandan tiksiniyorum öyle arkadaşlardan gıcık olup; ben bir halt yapamıyorum çünkü o kadar ingilizce bilip.

Kimine motosiklet dersi (bakınız Sakarya konusu), kimine ingilizce dersi; bilgisayar dersi filan da verilir, genişleteyim konuları.
    eee sayın hocam size bi konuda danışmak istiyorum da beni bilgilendiriseniz çok mutlu mesut bahtiyar olurum
    şimdi ben trafikte makas atmak istiyorum acaba bu makası sapından mı tutayım?
    yoksa ağzından mı tutmalıyım
    bana lütfen bi akıl verin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı esra-- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar konunun buralara gelmesini sağlayan sizlersiniz. ben adam gibi bir soru sordum ama karşılığında saçma sapan ve gereksiz cevaplar aldım ve o saçma sapan cevaplarada ancak saçma sapan karşılık verilir kusura bakmayın. asıl erkeğiz die özgüveni yüksek olan sizlersiniz ve ben artık yazdıklarınıza karşılık vermeyeceğim çünkü sıkıldım abuk subuk atışmaktan. ama siz yazmaya devam edebilirsiniz sıkıntı yok baya komik şeyler yazanlar oluyo
    Senin konuşmalarına dayanarak yazdık apla...
    Sen biraz daha bayansı konuşsaydın emin ol kibar olurduk...

Hem bizden olmak istiyon hemide isyan ediyon
    hellboys bunu beğendi.
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    bu forumda hastalık derecesinde düzeysiz,saçma,kaba ve gereksiz muhabbetler oluyor.bir konu ancak bu kadar saptırılır pes!

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Ee daha sonra
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Deli Çerkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorsiklet ile düşmeden gidebilmek ayrı, İstanbul gibi yoğun ve kuralsız akan trafikte diğer araçların manevraların önceden görüp karar vererek sürmak ayrıdır esra hanım. Araba ile edilinilen tecrübenin motorda pek fazla bir faydası yoktur. Kaza yapanlarda genelde ben bu işi bilirim. yılların kullanıcısıyım diyenlerdir. ( Bkz: ben )

Motorsiklette ayna kullanımı hayat kurtarır. Aynada gördüğünüzü yorumlayıp sakınma menavrası yapabilecek kadar hızlı karar verebiliyorsanız , almak istediğiniz her türlü motoru alın.125 CC veya 250 cc olmasının çok da fazla önemi yoktur. Boyunuza göre bir alternatif bulursanız,ve zaptedebileceğinizi düşünüyorsanız ne alırsanız alın , isterseniz 5000 cc lik buell , isterseniz jet motorlu bir model alın, Ancak ayna kullanımı ve refleksleriniz zayıfsa ve korumalarınız iyi değilse, otoban çukurları , kafa koparan bariyerler veya makasçı arabalar yüzünden düşerseniz 50 km hızdan sonrası ölümcüldür. Ne tarz bir motordan düştüğünüzde önemli değildir. 50 km hız ile düşerseniz siz artık 50 km hızla uçan bir kütlesiniz. bu hızdan fazlasında kask veya full korumada hikaye...Bu durumda en azından 10.000 km yi devirmeden tecrübeden bahsetmemek lazım. O zamana kadar makas atmak şöyle dursun makası andıracak hareket bile yapmamanız menfaatinize olur.

her ne kadar SS leri sevdiğinizi söylesenizde boydan dolayı sizi bir cruiser paklar gibime geliyor. Madi sıkıntı yoksa , standart 115 Bp lik bir Harley-dyna ( 150 bp ye kadar çıkartılabilinr ) tork ve sürat tutkunuzu rahat rahat karşılar.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    konu hortlamış anlaşılan konu başlıgıda etkili olmuş
    Motosiklet mucidi

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    baktım konuyu başlatan nick esra 9 sayfa olması normaldir dedim içimden hahaha bir kelimede okumadım burdan ama tahmin ediyoruz muhabbeti
    enzo1903 bunu beğendi.
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Bende bilgisayar mühendisiyim, acaba Boing falan kullanabilirmiyim? Hani bilgisayar sistemi var ya?

Benim eşimde 1.55 ve 3-5 kere direksiyona oturmasına rağmen çok güzel araba kullanıyor. Fakat motor ile araba aynı şey değil, motosiklet sürmek iyi şöförlükten ziyade fiziksel kondisyon ve güçte gerektirir. En azından trafik ışığında es kaza 45 derecelik açı ile yattığınızda motoru tekrar düzeltmek için güç lazımdır.

Bayanların %90 lık kısmı kötü araba kullanıyor, "kötü" demeyelimde umursamaz diyelim. Araba veya motosiklet kullanmak birazda merakla ilgili bir konu. Ben 8 yaşımda öğrendim araba kullanmayı, 11 yaşımda Motor taksiden Jawa 3,5 kiralayıp gezdim. Bunun sebebi iyi olmamdan ve erkek olmamdan ziyade meraklı ve istekli olmamdı. Ablam ise 21-22 yaşında benimde yardımımla araba kullanmayı öğrendi ve 7-8 senedir ehliyetli ve aktif şöför olduğu halde halen benim gözümde acemi bir şöför.

Eğer meraklı ve istekli bir bayansanız gayet iyi araba kullanabilirsiniz ama motoru bilemem.

r 125 evet yüksek kalıyo 818 cm sele yüksekliği var onu eliyorum zaten. cbr 125 in sele yüksekliği 795 cm cbr 250 nin 780 cm ninja 250 nin 790 cm. cbf 150 kullanıyorum onunki de 780 cm olduğuna göre ninjada kullanırım gibi geliyo ama benim asıl korktuğum ağırlık. 140 kg luk motorla başa çıkıyorum. en iyisi hepsini denemek olucak heralde ondan sonra almalı motoru
    Birde önce "Cm" ile "Mm" arasındaki farkı bilmek, hani biliyorda 4-5 kere üst üste MM yerine Cm yazacak kadar dalgınsakta trafiğe çıkmamak gerek diye düşünüyorum. Hadi hiçbiri değilsede yazdıktan sonra okuyup en azından bir "Edit" yapmak lazım.

draglara katılıyorum desem ayrıca 280 i gördüm desem ayrıca makaslarım harikadır kapıştığım erkekler içinde bana yetişeni henüz olmadı desem yeterli olurmu acaba. he unutmadan 15 senedir araba kullanıyorum ve henüz miniminnnacık bir kazam bile olmadı bir far bile kırmadım desem...
    Draglara katılıp çok ölen, öldüren gördük desek? 280 görmenin ve makas atmanın iyi araç kullanmakta herhangi bir kriter olmadığını söylesek (benim 10 yaşındaki kuzenide düz yola bırakıp altına F1 verirsek 280 değil 300 görür). Ayrıca yerli yersiz "Makas atmak" hem insanları tehlikeye sokar hemde magandalık göstergesidir? "Erkekler içinde" size yetişen yokmuş, peki hiç sizi dikkate almadıklarını düşündünüz mü?

15 senedir araba kullanıp hiç kazanızın olmaması sizi sadece iyi şöför yapmaz. Hem iyi şöförsünüzdür, hemde çok şanslısınızdır. Bende 20 senedir araba kullanırım, Allaha şükür ağır kazam olmadı ama ufak tefek sürtmelerimiz oldu.

Emin olun en güzel makasları ve sollamaları daha 13-16 yaş arası genç arkadaşlarımız yapıyorlar ama sonunu düşünmeden. Attığınız makasları görüpte "arkadaş manyak gibi araba sürüyor" diyenler size "çok güzel araba kullanıyor" manasıyla "manyak gibi" demiyordur. Kelime tam anlamıyla söylendiği gibi anlaşıldığında manasını buluyor.

Bence siz bu kafa yapısıyla elektrikli bisiklet dahi almayın, ama illa ki alacağım diyorsanız Cbr 125 en uygunu sanırım ...
    eren özer ve enzo1903 bunu beğendiler.
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    bence Ninja 250r bi bayana güzel durur fakat sizin altınızda bıraz buyuk durucak gıbı gelıyo bana biraz bacak kası calısmak ıyı olur sızın ıcın yoksa Trafik,te kötü neyse daha fazla uzatmıyım ama en iyi seçim sizin için Yeşil ninja 250r olucaktır
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    @Metal arkadaşım sana katılmakla beraber
    SEN NASIL BİR MÜHENDİSSİKİ DAHA SANTİMETRE İLE MİLİMETREYİ KARIŞTIRIYORSUN
    Ondan sonra Mühendislikle Motorsiklet İlişkisi kurması
    818cm dediğin 8metre 18 santimetre oluyor
    Hani burnuma biraz sahte hesap kokusu geldi
    Neden daha cm,mm yi bilmiyor bide mühendis olacak ,Draglara katılıyormuş daha geçen yokmuş yok canım madem o kadar başarılısın seni Pistlerde görmek isteriz Milli sporcu olarak ve ayrıca hiçde inandırıcı değil 15 senedir geçilmediğin michael schumacher bile geçildiyse seni hayli hayli geçerler
    Onuda geçtim muhtemelen araba sürmesini bile bilmiyosundur neden En iyi şöför Kaza yapmamış şöför değildir yada bilmem kaç sene kaç bin yapmış şöför değildir Bi araç kullanıcı olsaydın şunu bilmeli idin 15 yıldır araç kullanıyorum ama halen daha öğreneceklerim var demeli idin Bakınız michael schumacher
    Sado

bir yorumda ben yapayım hangisini beğeniyosan onu al ama motora binerken kendini tamamen kamufle et yoksa sırf basenleri daha iyi görmeye çalışacak artislik yapacak arabalar olacaktır ve onlarında durmıcakmış gibi gelmesi seni paniğe ite bilir belki acı bi durum ama malesef gerçek o yüzden senin erkeklere nazaran çok daha dikkatli olman gerek eğerki kendini tamamen kamufle etmiceksen ve dedikleri gibi hayatın gerçekleri ile tanışmadan direk çok iyi bir makineye girip bir kere alayım dersen motordan soğuman büyük olasılık hiç olmadı cbf 150 varsa onla trafik tecrübeni at ben bu işi yaparım dirsen iyi bişey al en mantıklısı bu

Halil Zeber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Kawasaki Ninja 250R
    Kalite istiyorsanız kesinlikle kawasaki ninja 250r derim hiç düşünmeyin. 250 liklerde en rahat oturuşa sahip motorlardandır ve gidonu geniş olduğu için kontrolü kolaydır ama ağırlığıda vardır. Önceden motor kullanmışsınız yazdığınıza göre ağırlığını zamanla kontrol edebilirsiniz

Motosikleti
    CBF1000.A Hoda 2011 model
    Merhabalar motorsiklet kullanan cok bayan arkadas görüyoruz Boy kilo önemli degil cesaret ve motor sevgisi sevdiginiz arzuladiginiz markayi Aliniz derim

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 78910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)