Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SS başlangıç hyosung-honda sizce hangisi.?

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba supersport motosiklet almak istiyorum.185 boy 82 kiloyum.. uzun zamandır araştırmama ragmen karar veremedim..hyosung 250 ,yzf 125 ,cbr 125 , ninja 250 düşündügüm modeller arasında..cbr ve yzf uzerinde fazla iri kalacagımı dusunmekteyim o yuzden hyosung ve ninja daha mantıklı tercihler gibi geliyor suan. sizce bana en uygunu hangisidir.yorumlarınızı bekliyorum..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cb125e
    bana sureklı dejavu mu oluor aynı konuyu kac defa okuduk acaba... Arama butonuna yaz baslangıc motor dıye neler cıkar gorursun. Yınede cevap yazıcam... Baslangıc derken ss mı yoksa ıkı tekere mı orayı belırtmemısın egerkı ss sa ve paran varsa tartısmasız nınja... Yakıt yp gıbı krıterler onemlıyse cbr250 yok vıteslı motor tecrubem 0 dıyorsan 125cc bır commuter ısını fazlasıyla gorur yada 125ccye 250cc parası verıcem ılla dersen yzf al.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    yzf üzerinde iri kalan adam ninjada da iri kalır bence.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    seçeneklerin arasından en iyisi ninjadır ;)

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Ya arkadas 198 105 kg adam bu motorlarda iri kalmiyor. Bu nasil oluyor boya gore alicaksaniz ya hayabusa ya zzr 1400 baska bakmayin.
    Ayrica motora baslangicmi, ss e baslangicmi buda onemli.

Motosikleti
    Honda cb125e
    kısa bır not olculerın benmle aynı 2cm uzunsun bende ve cbr 125 bıle altımda normal durdu..(yenı kasa) okadar takılmaa ayrıca brzda ırı durkı ayakların yere bassın bsy olmasını onle bence arkadas motora yenı baslıyor cunku tecrubesı olan dırek boyutlara takılcagını dusunmem.

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Cbf 150 ile başlamış 1 yılda 30 bin km yol yapmış adam benim gt250r a oturduğu anda ilk sözü " yok abi bundan başlangıç motoru olmaz" oldu. ' tur atıp geldikten sonra " abi hala buna geçmek için erken " demişti.
    Ayrıca arkadaş iri ve göbekliydi. Motora oturunca göbeğinide deponun üzerine kaldırıp koyuyordu

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Gtr başlangıç ıcın uygun değil cbr 125 olabilir. Aslında grrnajsız bir. modeli tercih etmelisin
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)