Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Gsx S 1000 Gt

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Suzuki Gsx-R 250
    Merhaba herkese. Son zamanlarda internette sürekli Suzukinin 1000 S Gt Sport Touring motoru karşıma çıkıyor. Baya bir video izledim kendisi hakkında. Genel olarak hep memnun kullanıcıları. Lakin internette sadece 2 tane ilan var. Suzuki bildiğim kadarıyla kaliteli işçilik ve malzemeye sahip kullanıcısı üzmeyen bir marka. Fakat dışarda hiç görmedim piyasası baya az gibi. Nasip olursa önümüzdeki sene bu modelden almayı kafaya koydum. Fakat pek tecrübem olmadığı için varsa kullanıcı yorumlarını ya da aynı klasmanda motoru olanların suzuki tercih edilip edilmeyeceği hakkındaki görüşlerini merak ediyorum. Siz olsanız tercih eder miydiniz? Artıları eksileri rakiplerine göre nelerdir sizce? Merak ettiğim teknik özellikleri dışında kişisel yorumlarınız. Yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Suzuki zaten çok satan bir firma değil ama 2.eli oturmuş bir firmadır yolda görmen zor ihtimal.gt modelleri demode modeller artık insanlar advanture serisi alıyorlar gs xr tracer adv vs.buna benzer z1000sx var bide bmw den 1250rs var.
    BatuhanK. bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler