İstanbul'da ilginç bir kaza meydana geldi. Beyoğlu'nda yaşanan olayda bir kadın sürücü, takip mesafesini ayarlayamayınca önünde motosikletiyle ilerleyen oğluna çarptı. Kazada kimse yara almazken, yaşananlar bir başka motosikletlinin kamerasına yansıdı.

Fatih'te trafikte seyir halindeki motosikletliye annesinin kullandığı otomobilin çarpma anı ve sonrasında yaşananlar başka bir motosikletlinin kask kamerasınca kaydedildi.

AA'da yer alan habere göre Turgut Özal Millet Caddesi'nde plakası ve sürücüsünün ismi öğrenilemeyen otomobil, aynı yönde ilerleyen motosikletliye arkadan çarptı.

Kaza sonrası yaralanan olmazken, bu sırada caddede seyir halindeki başka motosikletli Buğra Açık, aracın çarptığı motosiklet sürücüsünün durumunu sormak için yanına yanaştı.

Buğra Açık'ın "iyi misin?" diye sorduğu motosiklet sürücüsü, kendisine çarpan araç sürücüsü için "annem zaten" cevabını verdi.

Bu yanıta gülerek karşılık veren Açık ile diğer sürücü arasında yaşanan diyalog, motosikletlinin kask kamerasınca görüntülendi.

Kaynak: Egedesonsozhttps://x.com/bosunatiklama/status/1787026921265443181