Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Tekirdağ'da bir motosiklet sürücüsü 228 km hızla giderken önündeki motosiklete çarptı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkesin bir fikri olabilir, saygı duyarım.
    Uzatmak derdinde de değilim ama, mantıklı olan tarafı hakkında ne düşünüyorsun? deli dehşet sürat yapan araçlar için? (Motosiklet-Araba) fark etmez. Bu istatistikleri nasıl düşürürüz yani?

Ben pist diyorum, sen ne diyorsun?

Dipnot: Bu nickname'e bu soruyu sormak da benim ayıbım olsun )
    Dipnottan ne anlamalıyım bilmiyorum ama =)
    Uzatalım yani şurada fikir alış verişi yapıyoruz en nihayetinde. Nedense bir şeyi tartışmak çok eğreti gelmeye başladı bizim millete..

Abi buna uygun bir kullanım senaryosu yoksa supersport alana (samimiyet varsa) salak diyorum ben.
    Supersport motosiklet övmek için değildi o yazdıklarım, gerçekten mantıklı bir şey değil. Yasak işin bambaşka bir boyutu. Supersport almayın olm diye kampanya yapalım dersen muhtemelen iştirak ederim bir supersport sahibi olarak, ama yasak bambaşka bir şey.

Yapılabilecek şeyler çok basit, benim söylememe gerek olmadan senin de hepimizin de akıl edeceği şeyler.
    * Kaliteli bir ehliyet sistemi
    * Virajda fren denildiğinde karabasan görmüşe dönmeyen eğitmenler
    * Ulaşılabilir bir pist.

İkinci nokta biraz yanlış anlamaya müsait; hocalar gazcı olsun demiyorum tabii ki =) ama bizdeki eğitmen kitlesinin %95'i tek bir ekolden geliyor. Sportif sürüş eğitimi yok gibi bir şey. Bu da tabii üçüncü madde ile doğrudan ilişkili yalan yok.

Kaliteli bir eğitim, gelenin geçenin hoca olmadığı bir camia - daha doğrusu (mevcutlara ek) biraz da sportif sürüş bilen eğitmen belki de, ulaşılabilir bir pist. Üçü de yok. =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı killingroad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dipnottan ne anlamalıyım bilmiyorum ama =)
    Uzatalım yani şurada fikir alış verişi yapıyoruz en nihayetinde. Nedense bir şeyi tartışmak çok eğreti gelmeye başladı bizim millete..

Abi buna uygun bir kullanım senaryosu yoksa supersport alana (samimiyet varsa) salak diyorum ben.
    Supersport motosiklet övmek için değildi o yazdıklarım, gerçekten mantıklı bir şey değil. Yasak işin bambaşka bir boyutu. Supersport almayın olm diye kampanya yapalım dersen muhtemelen iştirak ederim bir supersport sahibi olarak, ama yasak bambaşka bir şey.

Yapılabilecek şeyler çok basit, benim söylememe gerek olmadan senin de hepimizin de akıl edeceği şeyler.
    * Kaliteli bir ehliyet sistemi
    * Virajda fren denildiğinde karabasan görmüşe dönmeyen eğitmenler
    * Ulaşılabilir bir pist.

İkinci nokta biraz yanlış anlamaya müsait; hocalar gazcı olsun demiyorum tabii ki =) ama bizdeki eğitmen kitlesinin %95'i tek bir ekolden geliyor. Sportif sürüş eğitimi yok gibi bir şey. Bu da tabii üçüncü madde ile doğrudan ilişkili yalan yok.

Kaliteli bir eğitim, gelenin geçenin hoca olmadığı bir camia - daha doğrusu (mevcutlara ek) biraz da sportif sürüş bilen eğitmen belki de, ulaşılabilir bir pist. Üçü de yok. =)
    Allah o %95 lik ekolü davul etsin Türkiyedeki egitim sektörünü tekellerine almaya calistilar simdi ortalikta yoklar.

Sportif sürüs konusunda egitmen cok da mekan az. Sportif sürüs icin pistte olmak sart . Bu egitimi pazar yerinde veya trafige acik yollarda vermek bence aymazlik hatta ceza kanununa göre suc olmasi gereken bir durum. Pistte egitim vermeye kalktiginda ise maliyerler arsa cikiyor. CSS geldiginde gücü yetenler imkanlarii orada kullaniyorlardi ama bir Türk egitmen ayni egitimi verecegim dediginde kimse o paralara dönüp yüzüne bakmiyordu .

Virajda fren konusunda maalesef haklisin bu konuda yeterliligi olan egitmen sayisi cok az.

Sevgilerimle
    tommygun bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kim yayınlamış benim videomu !

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)