Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletiyle trafikte kız arkadaşıyla yer değiştirdi. Yakalandı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İstanbul'da sosyal medya fenomeni Ömer Çetin, izlenme uğruna motosikletiyle trafikte seyrettiği esnada kız arkadaşıyla yer değiştirdi. Yürekleri ağza getiren o anları kaydettiren Çetin, sosyal medyada paylaşmasının ardından polislerin yaptığı uygulamada yakalandı.

Sosyal medya fenomeni Ömer Çetin (24), kız arkadaşını arkasına aldıktan sonra motosikletiyle seyretmeye başladı. Genç sürücü bir süre sonra cadde üzerinde giderken trafikte kız arkadaşıyla yer değiştirdi. Yaptığı hareketi arkadaşına kaydettiren Çetin, görüntüleri izlenme uğruna bir de sosyal medya hesabında paylaştı.

Görüntülerin medyaya yansımasının ardından Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, çalışma başlattı. Görüntüleri incelemeye alan trafik ekipleri, Çetin'in kullandığı motosikletin plakasının 33 TT 906 olduğunu belirledi. Bunun üzerine şahsın adresini tespit eden ekipler, evine gitti ancak Çetin'e ulaşamadı.

Çalışmalara devam eden Kağıthane Trafik Denetleme Büro Amirliği ekipleri, geçtiğimiz Salı günü Cendere Caddesi üzerinde rutin uygulama yapmaya başladı. Uygulama esnasında 33 TT 906 plakalı motosikletle seyir haline olan sürücü Ömer Çetin denetime takıldı.

Polisin “dur” ihtarı üzerine yol kenarında motosikletini durduran Çetin, ekibin talebi üzerine ehliyetini ve ruhsatını verdi. Kağıthane trafik ekiplerinin yaptığı inceleme sonucunda şahsın, kız arkadaşıyla motosiklet üzerinde yer değiştiren Ömer Çetin olduğu tespit edildi. Bunun üzerine motosikletten indirilen şahsa trafik ekipleri tarafından trafiği tehlikeye düşürdüğü gerekçesiyle idari para cezası uygulandı.

Olayla ilgili konuşan Ömer Çetin, “Biz anı olarak bir video çekelim istedik. Gizli kalacaktı ancak arkadaşım videoyu paylaşmış. Bu nedenle benim tahmin ettiğimden daha fazla izlendi. Polis ekipleri de bu yüzden beni arıyormuş. Bugüne nasip oldu, yakalandık. Ama tabi ki, yaptığım hareketten dolayı gerçekten pişmanım. Böyle görünmek istemezdim, trafiği tehlikeye atacak bir insan değilim. Tabi ki pişmanım. Hatalı olduğum için cezai işlem uygulandı. Mecbur cezayı yedik” dedi.

Kaynak: Sözcü

https://www.tiktok.com/@relaxi?

https://www.instagram.com/relaxiboss/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Medeniyetten önce para gelince böyle olaylar ile karşıyoruz.
    fatih.met bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mt 7 kullanan 1 tane akıllı insan evladı görmedim
    ehliyetine el konulup trafikten men etmeleri gerekir evet para cezası yüksek ama yetmez

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    para yine yanlış ellerde.
    sonra vay efendim motorcular kötü. e kötü derler tabi olaya bak.

bunun arabacı versiyonu da baba parasıyla alınmış m paket mavi f30 kullanır.

Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Has..tir, anıymış ta, gizli kalacakmış ta...
    Ya bir de şu adamları fenomen filan deyip biraz daha görünür yapmayın Allah aşkına. Yarın ceza yediği videouyu da yayınlayıp oradan da nemalanacak.

Bu kadar büyütülcek birşey göremedim ben maximum olabilitesi bu arkadaşlar yere düşer masraf çıkar adama ve elleri kolları acır dünyaca abartma yarışması olsa kesinlikle birinci geliriz.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cinsiyet ayrımcılıgına gerek yok motorun yarısını bu velete kalan yarısını manitasına monte edeceksin.

bak bi daha yapıyolar mı

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Böyle izleme sayısı kasan adamların sonu hüsran olacak.Geçen hanımla bu konuda konuşuyorduk .Onun takip ettiği hem gezen hem dalış yapan kişilerden konuştukta.
    Gerçekten izlenme ihtiyacı olmayan zaten parası olup gezen ve bunu paylaşan insanların paylaşımları daha çok seyrediliyor .Bundan para kazanınca daha çok geziyor daha çok paylaşıyor.Bir nevi para parayı çekiyor olayı.
    Bizim apaçi tayfada izlenme sayısı artsın diye türlü şaklabanlık peşinde.
    espresso bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Sirke çıkarmak lazım arkadaşı

murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    Adamın sosyal medya hesaplarını vermek nedir. Eleman bildiğin reklam verdirmiş admine bakın çok net ve açık bir şekilde sövlüyırum bu bir REKLAM konusu

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Alıntı murattatoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın sosyal medya hesaplarını vermek nedir. Eleman bildiğin reklam verdirmiş admine bakın çok net ve açık bir şekilde sövlüyırum bu bir REKLAM konusu
    Gizli oyunu bozdum , bu gece de rahat uyurum
    TATOĞLUBİLİŞİM

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Kız arkadaşla yerlerinizi değiştireceğiniz daha farklı anlar varken bunu motosiklet üzerinde yapmak vizyonsuzluk.
    espresso, dreams82, erkanzdemir ve 9 diğerleri bunu beğendiler..

Olcay Demirc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX125
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kız arkadaşla yerlerinizi değiştireceğiniz daha farklı anlar varken bunu motosiklet üzerinde yapmak vizyonsuzluk.
    İşte bu yoruma şapka çıkartılır :D:D:D:d
    tommygun bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Kaç gündür görüp duruyorum izlememiştim, baya temiz yapmışlar aslında.

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oha lan ne kadar çok şiddet yanlısı varmış forumda. Alt tarafı gençliğin verdiği heyecan duygusuyla hareket eden gençler bunlar. Hepimiz zamanında bu tarz saçma hareketler yapıyoruz. Birazcık sakin olunuz efenim hasetlik kötü bişi
    erkanzdemir bunu beğendi.

sharkspeedr2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kızmayın bu kadar 😁

Genç iken herşeyi doğru yapan kaç kişi var aramızda?"

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arokh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Genç iken herşeyi doğru yapan kaç kişi var aramızda?"
    yanlıştan yanlışa fark var.

bu elemanı eleştirmek için herşeyi dogru yapmaya gerek yok hocam. gencken trafiği tehlikeye atmadım mesela.
    espresso bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hepimiz gençken hata yapmışızdır orası doğruda.Takipçi kasacaz diye yapmadık.
    espresso bunu beğendi.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Remzidemir41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha lan ne kadar çok şiddet yanlısı varmış forumda. Alt tarafı gençliğin verdiği heyecan duygusuyla hareket eden gençler bunlar. Hepimiz zamanında bu tarz saçma hareketler yapıyoruz. Birazcık sakin olunuz efenim hasetlik kötü bişi
    Gençlik ile çocukluğu karıştırıyorsunuz. 18 yaş sonrası (hatta sanırım o motosiklete binebilmek için 24 yaşında olmak falan gerekiyor) kişi genç değil YETİŞKİN BİREY'dir. YETİŞKİN BİREYLER başkasının canını ve malını tehlikeye atacak şeyler yapmazlar...
    espresso, arndiol ve gurcanozturk bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)