Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosikletleri parçalamaya götürürken yakalandı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İstanbul'da 3 gün içinde 3 motosiklet hırsızlığı yapan 17 yaşındaki T.K.K. yakalandı. Bir kamyonete konularak parçalanmaya götürülen motosikletler operasyonla son anda kurtarıldı.

İstanbul’da 28 Mayıs-30 Mayıs tarihleri arasında ikisi Kadıköy, biri Ümraniye’de 3 motosiklet park edildikleri yerden çalındı. Polis yaptığı incelemede direksiyon kilitleri kırılan motosikletlerin bir kişi tarafından çalındığını belirledi. Oto hırsızlık Büro Amirliği ekipleri tarafından yapılan çalışmalarda kimliği tespit edilen motosiklet hırsızı 17 yaşındaki T.K.K polis tarafından gözaltına alındı.

TEM ÜZERİNDE POLİS OPERASYON YAPTI

Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri yaptıkları soruşturmada motosikletin bir kamyonete konularak parçalanmak üzere il dışına çıkarılacağı bilgisine ulaştı. Polis plakasını tespit ettiği kamyonu TEM karayolunda takibe aldı. Etrafı polis araçları tarafından çevrilen kamyonet karayolu üzerinde durduruldu. Polis ekipleri kamyonetin brandasını kaldırdıklarında çalınan üç motosiklet ile karşılaştı.

Bunun üzerine araçta bulunan Emin C.(29) ile Serkan F.(22) gözaltına alındı. Şüphelilerin daha önceden uyuşturucu kullanmak, resmi belgede sahtecilik, motosiklet hırsızlığı gibi suçlardan polise geliş kayıtları olduğu belirlendi.
    Asayiş Şube Müdürlüğünde işlemleri tamamlanan Emin C., Serkan F. ile yaşı küçük olduğu için Çocuk Şube Müdürlüğünde hakkında dosya hazırlanan T.K.K. adliyeye sevk edildi.

MOTOSİKLET SAHİBİ “BULUNDUĞUNA ÇOK SEVİNDİM” DEDİ

Öte yandan çalınan motosikletini Gayrettepe’de bulunan Oto Hırsızlık Büro Amirliğinden teslim almaya gelen Kadir Hemiş “Park ettiğim motosikletimin sabah çalındığını görünce şok oldum. Polise başvurdum. Bir gün sonra bana telefon edip motosikletimin bulunduğunu söylediklerinde önce inanmadım. Şaka yapıyorlar sandım. Polislere teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: Sözcü Gazetesi

KırmızıGrom bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 250R / MONDİAL DRiFT 125
    tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CF Moto 250 NK-A
    Alıntı emirs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.
    yok canım o kadar da değildir.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    17 yaşında diye savunanlar oluyor bı de bunları

murattatoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilla RS660
    yok arkadaş hırsızın hiç mi suçu yok lafı var ya gerçekten de YOK ! ulan millet alın teri döksün kendini yırtsın ama sonuç...

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Yav şu 17 yaşındaki mahlukun bu dünyaya bu ülkeye ne faydası var bu ve bunun gibiler kesinlikle uyutulmalı
    lokalsürücü ve pinkcrow7 bunu beğendiler.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Asil o parcalayacak yeri bulup ceza vereceksin, asil cibanin basi onlar, bunlar masa.

Alıntı E.Yzr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav şu 17 yaşındaki mahlukun bu dünyaya bu ülkeye ne faydası var bu ve bunun gibiler kesinlikle uyutulmalı
    bunun 11 yaşında meşhur versiyonu var izmirde. sanırım 13 oldu yakın zamanda.

Veletin caldıgı motosiklet sayısını kendi bile bilmiyordur. Sadece benım sosyalmedyada gördüğüm sayı 200ün üstünde.

yüzlerce ailenin canını yaktı, ancak hala "onu kurtarabiliriz" diye duyar kasan tipler var.

1-2-3 kez yapanı belki kurtarırsın ama yüzlerce kez yapanı kurtaramazsın.
    lokalsürücü bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

E.Yzr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25 Abs, CRF 250L
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunun 11 yaşında meşhur versiyonu var izmirde. sanırım 13 oldu yakın zamanda.

Veletin caldıgı motosiklet sayısını kendi bile bilmiyordur. Sadece benım sosyalmedyada gördüğüm sayı 200ün üstünde.

yüzlerce ailenin canını yaktı, ancak hala "onu kurtarabiliriz" diye duyar kasan tipler var.

1-2-3 kez yapanı belki kurtarırsın ama yüzlerce kez yapanı kurtaramazsın.
    Ne kurtarcam ya valla denk gelse çaktırmadan uyuturum hiç acımam

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şunlardan birini çekip vursan sen ceza alırsın...
    bursalıali bunu beğendi.

Ekonomik zorluk yaşamak hırsızlıga sebep değil.

Bu hırsızların cogu açlıktan ölmemek için değişl refah yaşamak için calıyor.
    bursalıali bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    hırsızlık suç değil ki
    senin motoru çalsınlar hırsız karakoldan senden önce çıkar
    sen mahkeme köşelerinde sürünürken o davalara bile katılmıyor
    böyle traji komik bi memleket olduk
    lokalsürücü bunu beğendi.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aslında kamyoneti teknik takibe alıp motorlari sokecekleri yere kadar takip edip ekibi komple yakalasalarmis daha iyi olurmus.

Zamlar arttikca bu tür haberleri daha fazla göreceğiz anlaşılan.
    espresso bunu beğendi.

ichiroo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF1000L Africa Twin
    Aaahhh ahh idam şart idam hırsızlık ve daha büyük diğer ağır suçlara.

Fu Fu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tabanvay
    sen korkarsın disk ve zincir kilidi takarsın garaja koyarsın ama çalınır eleman binanın arkasına cam dibine koyuyor yıllarca orada hiç birşey olmuyor nasıl bir şans arkadaş kimsenin motoru çalınmasın isterim ama bu ara bu fiyatlar ve kaybedecek birşeyi olmayan kanı bozuklar insanların emeğini çalıp götürüyor

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    yazmaya üşendim, biraz ses kaydı yapayım bak sempatini kazanıcam ve beni çok güzel anlayacaksın... çok hızlı yargılıyorsun, kenan sofuoğlunun 7 trilyon vergi kaçırmasına değineceğim.. belki haksızımdır ama önemi yok çünkü bunun benzeri çok örnek var ülkemizde...

zenginden çalın dedim, aslında hakkınızı zenginlerden zorla alın demek ile aynı anlama geliyor çünkü hakkınızı yiyorlar... zengin der iken 5 li çete olur yada yandaş yiyici takım olur... neyse ses kaydı yapayım yazmaya üşeniyorum.

benim için isteyen istediğini düşünebilir, ben olması gereken gerçekleri iddia ederim.
    Osm@n bunu beğendi.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    İstanbul'dakiler burada yazdı pek çok kez, emniyet güçleri otomobil-motosiklet hırsızlarını etkin kovalayamıyor diye. Hal böyleyken ilgili şubenin 3 motoru aynı kişinin çaldığını tespit etmesi, bunu takip etmesi, baskın yapması bu arkadaşları çok da doğrulamıyor.

Motosikleti
    cıks
    sedat peker in youtube videolarından sonra ne kadar çok operasyon yapılıyor, maksat ne daha??? daha önce de bu kadar çok operasyon yapılıyor muydu yoksa ben mi farkedemiyordum ?

Motosikleti
    KTM DUKE 250 - 2016
    Alıntı murattatoğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen ne kafası yaşıyorsun ? Şimdi 3 kişide beğenmiş onu anlamıyorum. Sen işini gücünü yapıp evine geçip yatarken ben ofisden eve geldiğimde de kıçımı yırtıp müşterilere danışmanlık veriyorum. Çocuğum oyun oynamayı ilgiyi beklerken ben daha güzel bir geleceği olması için çocuğumla geçireceğim 1 saatden de çalmaya çalışıyorum. Ne mezunusun bilmiyorum ancak ben gecelerce ders çalışıp kendimi geliştirmek için yırtınırken sen belki dışarda keyif sürüyordun.

Ondan sonra zengin neden zengin oluyor ?
    Beğenenlerden biri de benim ve senin hayatının tamamı kadar emekliliğe esas hizmetim var. Bu hizmetin 23 yılı da hırsızlara karşı koymakla geçti. Eğer mesai dışında "kıçını yırtıp müşterilere danışmanlık hizmeti veriyorsan" demek ki müşteriye mesai zamanında düzgün hizmet vermediğindendir. Yoksa sen çocuğunla oynarken müşteri de çocuğuyla oynardı evinde. Eksik bilgi, eksik hizmet vermek de bir çeşit hırsızlıktır. Çok zeki, çok, bilgili, çok ahlaklı olmana rağmen Fatih'in vurgulamak istediği ironiyi anlayamamışsın.
    Profilinde bilişimci olduğun yazıyor. Ne tesadüf ki senin o çok bildiğin allame olduğun, gecelerce çalıştığın "yazılım" konusunda benim 52 yaşında alınmış ön lisans diplomam var. @fatih.met de ön lisans bilgisayar programcılığı okuduğunu yazmıştı bir ara. Yine ne tesadüf ise üçün beğenen kişi @espresso 'nun profil bilgilerinde de "yazılım geliştirici" yazıyor.
    espresso ve fatih.met bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    bir kaç şeyi biraz dillendirmek istedim, murat kardeşim dinlerse beni daha iyi anlayacaktır.. asıl hırsızların kimler olduğuna değindim az çok.. çevremizde olan kötü olaylara değindim ufaktan..

bencil olmayalım, etrafımızda neler oluyor göz ardı etmeyelim, şu zamanlar gerçekten gençler için çok zor zamanlar, özellikle ergenliğe yeni girenler için büyük sıkıntılı bir dönem.. ailelerinin de baskısı altındalar, çocuk kendine bile bakamıyor v.s. sözlere maruz kalanları falan...

ortam kötü... yine tekrarlıyorum, zengin derken neleri kast ettiğim ortada. ufaktan bir kaç şeyi dile getirdim. açık konuşmak gerekirse bu embesil milletin zor zamanlardan geçmesi bir yandan da hoşuma gitmiyor değil ama ben özellikle 10-25 yaş arasına üzülüyorum.. ülkenin en berbat zamanlarında iş hayatına atılmaya çalışan birey grubu bu ve gerçekten işleri çok zor...

Alıntı Osm@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beğenenlerden biri de benim ve senin hayatının tamamı kadar emekliliğe esas hizmetim var. Bu hizmetin 23 yılı da hırsızlara karşı koymakla geçti. Eğer mesai dışında "kıçını yırtıp müşterilere danışmanlık hizmeti veriyorsan" demek ki müşteriye mesai zamanında düzgün hizmet vermediğindendir. Yoksa sen çocuğunla oynarken müşteri de çocuğuyla oynardı evinde. Eksik bilgi, eksik hizmet vermek de bir çeşit hırsızlıktır. Çok zeki, çok, bilgili, çok ahlaklı olmana rağmen Fatih'in vurgulamak istediği ironiyi anlayamamışsın.
    Profilinde bilişimci olduğun yazıyor. Ne tesadüf ki senin o çok bildiğin allame olduğun, gecelerce çalıştığın "yazılım" konusunda benim 52 yaşında alınmış ön lisans diplomam var. @fatih.met de ön lisans bilgisayar programcılığı okuduğunu yazmıştı bir ara. Yine ne tesadüf ise üçün beğenen kişi @espresso 'nun profil bilgilerinde de "yazılım geliştirici" yazıyor.
    aklıma ortaokul öğretmenimizin bir hikayesi geldi; zamanında bir müzakere yapılmış, müzakere konusu "sigaranın sağlığa etkisi" ve gruplardan biri "faydalıdır" der iken diğer grup ise "zararlıdır" diyor.. müzakere sonucu olarak sigaranın faydalı olduğunu savunan grup kazanıyor..

yani demek istediğim; bazen haklı bile olsak ağzımız iyi laf yapmadığı için ve hitabetimiz yetersiz geldiği için kendimizi ve düşüncemizi haklı olduğumuz halde kabul ettiremiyoruz...

ama gerçekten dediğim gibi ben yeni nesle ve kendi neslime üzülüyorum... ülkeyi berbat bir şekilde alacak yeni nesil. asıl hırsızlar bizi donumuza kadar soyuyorlar ama biz bir birimizle tartışmaktan kafayı kaldırıp onları göremiyoruz.
    espresso ve Osm@n bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)