Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Asansöre soktuğu elektrikli motosiklet aniden alev aldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Çin'de bir asansörde aniden alev alan elektrikli motosiklet, biri bebek 5 kişinin yaralanmasına neden oldu.
    Çin’in Chengdu şehrinde bir kişi elektrikli motosikletiyle asansöre bindi ve o sırada motosiklet bir anda alev aldı. İçeridekiler panikle kapıyı açmaya çalışsa da başaramadı.

5 kişi yaralandı

Olay yerine giden itfaiye ekipleri içeride mahsur kalanları kurtardı. Asansördeki biri bebek 5 kişi çeşitli yerlerinden yaralandı. Ambulanslar yaralananları ilk müdahaleyi yapıp hastaneye taşıdı.

Elektrikli motorun neden alev aldığı ise henüz netlik kazanmadı

Kaynak: TRTHABER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yarasa yemek, köpek yemek, asansöre motosiklet koymak..Nerede antin kuntin iş var, hep bu Çinlilerden çıkıyor.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarasa yemek, köpek yemek, asansöre motosiklet koymak..Nerede antin kuntin iş var, hep bu Çinlilerden çıkıyor.
    Çin'in 17'de 1'i kadarlık nüfusuyla her hafta damacanaya, cansız mankene, bilumum canlıya tecavüz haberi görülen bir ülke var bir de.
    Bırakın bu ırkçılığı.
    Alman_ ve murat1903 bunu beğendiler.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin'in 17'de 1'i kadarlık nüfusuyla her hafta damacanaya, cansız mankene, bilumum canlıya tecavüz haberi görülen bir ülke var bir de.
    Bırakın bu ırkçılığı.
    Farklı bir ulus hakkında yapılan her olumsuz yorumu ırkçılık olarak yaftalamamak gerek. Sizin 1/17 için "Türk Ulusu" demeye yüreğiniz yetmemiş ama ben diyebilirim. Ben kendi milletimin, ümmetimin de b.k gibi yanlarını sürekli "ağır konuşarak" dile getiren biriyim. Zamanında "Cb500f" için sorduğum sorulara özelden sıkılmadan yanıt verip bana birşeyler öğrettiğiniz için bendeki hatrınıza binaen isterseniz bu konuda bu şekilde devam etmeyelim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mobylette Bionik 52
    Asansör kapısı aküleri sıkıştırıyor galiba

Yunus Özbek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar D400 2023 & Kanuni Mati 125 2023
    Elektrikli motorun neden alev aldığı belli. Çünkü çin malı. Olur olmadık yerde böyle patlar işte.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Elektrikli araçlar bataryaları ndan dolayı kendi kendine yanabiliyor. Şu an ki teknolojiye göre çok tehlikeli araçlar
    espresso bunu beğendi.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    Ben hepsi yanarak ölmüştür dedim sağ çıkmışlar

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Off kabus gibi. Asansörün kapısı kapanır kapanmaz alet alev alev yanmaya başlıyor. Daracık bir odanın içinde beş kişi alevlerin arasında ve yoğun duman altında, vallahi kalbim sıkıştı.

Eskiden yurtta kalıyordum. Akşam yemeği başlarken elektrikler kesildi. Neyse, elektriğin gelmesini bekliyoruz. Aradan yarım saat geçti. Benim kafada bi soru işareti belirdi. Ulan dedim yemek yemeye gelen bir grup asansörde kalmış olabilir mi? Derhal kalktım ve asansöre koştum. Tam da düşündüğüm gibi yemek yemeye inen bir grup arkadaş elektrik kesilince asansörde kalmışlar. Konuştuk sakinleştirdik, elemanlar içerde kafayı yemek üzereymişler. Karanlık ve küçücük bir odada yarım saat 45 dakika kimsenin haberi olmadan beklemişler. İçim attı yemin ederim.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Neyse ki bebek ters taraftaymış, daha az yaralandığını umuyorum. Tabi bu travma ömür boyu etkisini gösterecek.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bırakın bu ırkçılığı.
    bende kendimi ufaktan ırkçı sanmaya başlamıştım kendi kendime ama sonra baktım ki ben genel olarak çoğu insana gıcık kapıyormuşum.. mal abi herkes... yapacak bir şey yok, insanların çoğu gerizekalı olduğu için hayatlarında ki tutarsızlıkları hiç sorgulamazlar..

sokakta kediden köpekten farkları yok aslında... durum böyle, tabi işin içine genetik giriyor, ister istemez bazı toplumlarda aklı başında insan diğer ülkelere göre daha fazla olabiliyor ve bizde öyle ülkeleri seviyoruz... birde tam tersi var, malakların, kalleşlerin çoğunlukta olduğu ülkeler var, onlara daha çok gıcık kapıyoruz...

çinliler baya salaklar diye düşünüyorum, dünyada en çok çalışma saati çinde diye duydum, ne kadar mal insanlar ya, dünyaya köle gibi çalışmak için gelmiş salaklar.

çinli olupta en saygı duyduğum insanlardan biri "bruce lee" idi, halkıyla baya sorun yaşamış bir insan... aynı zamanda en kalabalık cenazesi olan insan.

Alper600RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yani milyarda bir yasanabilecek bir olay bu şansa bak. Allah affetsin güldüm 😂.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)