Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Honda Nisan 2021 Fiyat Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Pudra şekeri o. 128 milyar da ekonomik canlanma içindi. Şimdi milletten gelecek 250 milyar dolarla ekonomi şahlanacak.
    İstanbul Havaalanı Avrupa'da birinci. Frankfurt'ta günde 40 uçak kalkarken İstanbul'da 200 küsur kalkıyor. Okuyun biraz.

Dediğim gibi, bunlar da mükemmel değil ama dolar 100 lira da olsa CeHaPe'nin içinde olduğu oluşumlara destek vermem. Niye mi? Onu ben de bilmiyorum. Ülke batsın, açlıktan ölelim, ama CeHaPe gelmesin.
    Mr.wind, atalayalper ve murat1903 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hep 50tl'lik benzin alan tayfadansın yani. Siyasi görüşünün ne olduğu ile ilgilenmiyorum ama başımızdaki yöneticilerin yaptığı hataları ekonomik ve uluslararası başarısızlıkları, yolsuzlukları görmezden gelmek onların hatalarına direk ortak olmaktan başka bir şey değil.

Üç büyük şehrin yönetimi 2 yıl önce değişti. Bu şehirlerdeki ulaşım, altyapı, temizlik ne kadar sayarsan say hepsi eskiye göre daha iyi veya aynı seviyede. Örneğin Mansur yavaş tüm makam araçlarını sattı minibüs ile işe gidip geliyor önceki başkan hakkında yüzlerce yolsuzluk, ihaleye fesat karıştırma davası açıldı, Ekrem İmamoğlu yıllardır inşaatı durmuş metro inşaatlarının finansman sorunlarını çözdü inşaatlar yeniden başladı bazı etaplar bitti halkın hizmetine açıldı, demek ki istenince yapılabiliyormuş yani bu cehape zihniyetinin yaptıkları ile değil sizin mental olarak bu adamları kabul edememe ve sizden olmayanı düşman görme hastalığınız var. Yerel yönetimlerde başarılı olan CEHAPE devlet yönetiminde DE mevcut sistemi ayağa kaldıracak kalitede yöneticilere sahiptir hiç merak etme.

Ayrıca dolar 100tl olsa cehapeye destek vermem diyorsun peki Kokainman akp büro memurlarının olduğu zihniyete mi destek vermeye devam edeceksin? Benim paramı başkalarına örtülü ödenek kapsamında peşkeş çekenlere mi destek vermeye devam edeceksin? Ülkenin milli değerlerinin hepsini Katarlılara satanlara mı destek vermeye devam edeceksin? Dolar 8 lira olmaz bunun hayalini kimse kurmasın dedikten kısa süre sonra doların 8 lirayı geçtiği bir sisteme mi destek vermeye devam edeceksin? 128 milyar dolar merkez bankası rezervinin nereye gittiğini araştırmak için talimat veren merkez bankası başkanını görevden apar topar alındığı sisteme mi destek vermeye devam edeceksin? Ayakkabı kutuları içinde ile kilo kilo rüşvet alanlara mı destek vermeye devam edeceksin?
    Hocam @watercolours 'in diger yazilarina bakarsaniz ironi yaptigini anlayacaksiniz
    atalayalper bunu beğendi.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Bu aralar forumda cidden kimin ne dediğini anlamakta zorluk çekiyorum galiba. İroni yapıyorsunuz ama işte (!) bunun gibi ibareler koyun bari cidden anlamadım. Bu son iki günde iki yanlış anlaşılma oldu. Kusura bakmayın lütfen.

@watercolours kusura bakma
    odo bunu beğendi.

Motosikleti
    250r
    2 sene önce 25-30 bin e temiz nc ler olurdu. 100bin. Vay arkaadaş. Harbiden japon bizim neyimize...

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:56 ----------

Dominar ve ns200 ün fiyatlarını gördükten sonra, hintli bile bizim neyimize...

ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    Pcx'i zamanında almakla akıllılık ettik,2200 liracık zam gelmiş.

joshua - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250 (2016) KLR 650 (2006)
    şu gidişatla bugün bu rakamlardan dahi alsanız 5-6 ay sonra yine karlı olacaksınız, otomobil ve motosiklet en çok değer kazanan emtialar oldu günümüzde.

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Alıntı joshua adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu gidişatla bugün bu rakamlardan dahi alsanız 5-6 ay sonra yine karlı olacaksınız, otomobil ve motosiklet en çok değer kazanan emtialar oldu günümüzde.
    Abi zaten galericilere az sövüyormuşum gibi herkes kendi çapında galerici oldu, araç bu ya. Buna binersin, sıkılınca ya da ömrü bitince ya hurdaya atarsın ya da ederine satarsın. Buna emtia, yatırım gözüyle bakmak komedi geliyor bana. Böyle talep oldukça euro dolar vergi sabit kalsa da artacak o fiyatlar. 2005 binlik racing motoru olanlar 60 70 bin yazmaya devam edecek sarı siteye.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Bu aralar forumda cidden kimin ne dediğini anlamakta zorluk çekiyorum galiba. İroni yapıyorsunuz ama işte (!) bunun gibi ibareler koyun bari cidden anlamadım. Bu son iki günde iki yanlış anlaşılma oldu. Kusura bakmayın lütfen.

@watercolours kusura bakma
    Bilerek işaret koymadım. Geçen birisi benzer bir yaklaşımda bulundu da merak ettim nasıl bir mantık diye.

Ülke bitiyor, eleman hala yok ona oy vermem, yok buna oy vermem. Sanki memleketin tapusunu veriyor. Getirirsin başa. Beğenmezsen 4 yıl sonra değiştirirsin yine. Bu kadar basit.

Berikinin 3 ay önceki lafından dönmesini "o zamanki şartlar öyle gerektiriyordu" ile açıklar, gider 30 yıl önceki olaylar ile bugünkü CeHaPe'yi eleştirir.
    drtayfun ve hsoydam bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı Kerem34_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi zaten galericilere az sövüyormuşum gibi herkes kendi çapında galerici oldu, araç bu ya. Buna binersin, sıkılınca ya da ömrü bitince ya hurdaya atarsın ya da ederine satarsın. Buna emtia, yatırım gözüyle bakmak komedi geliyor bana. Böyle talep oldukça euro dolar vergi sabit kalsa da artacak o fiyatlar. 2005 binlik racing motoru olanlar 60 70 bin yazmaya devam edecek sarı siteye.
    ne yapsınlar ki, sizin motorunuzu satmanız gerekiyor olsa bu piyasa yüksek deyip herkesten en düşük rakamı mı yazacaksınız, biraz samimi olalım bence

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Okul bitti ailenin borçları Evlendim düğün borçları ardından ev aldım 5 yıldır ev kredisi ödüyordum derken geçen ay bitti. Yıllarca bankalara çalıştım. Bitince bende bir Japon enduro yada Cruiser alıp ömrümde bir Japon motora biner hevesimi alırım sağa sola gider kamp atarım diyordum. Şimdi benim için erişilmez hayal oldular 250 cc uyduruk motoruma iyi bakıyorum ki aman bir yerine bir şey olmasın.
    Neden çünkü daha dün sigara otlanan lise terk yavşaklar hayatında göremeyeceği arabalara binip 5 yıldızlı otellerde jakuzide kızlarla takılıp arabasında kokain çekmeye ağa babaları çok daha büyük götürmeye devam edebilsin diye.
    Yazıklar olsun
    Mr.wind, dyavol-77 ve murat1903 bunu beğendiler.

fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    vay be, zamanında almadık 650cc, şimdi de almıyoruz, alamıyoruz, değişen bir şey olmamış ki? hem listede CBR250R yok? niye yok?

Motosikleti
    Alıntı anotherbrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okul bitti ailenin borçları Evlendim düğün borçları ardından ev aldım 5 yıldır ev kredisi ödüyordum derken geçen ay bitti. Yıllarca bankalara çalıştım. Bitince bende bir Japon enduro yada Cruiser alıp ömrümde bir Japon motora biner hevesimi alırım sağa sola gider kamp atarım diyordum. Şimdi benim için erişilmez hayal oldular 250 cc uyduruk motoruma iyi bakıyorum ki aman bir yerine bir şey olmasın.
    Neden çünkü daha dün sigara otlanan lise terk yavşaklar hayatında göremeyeceği arabalara binip 5 yıldızlı otellerde kızlarla takılıp arabasında kokain çekmeye ağa babaları çok daha büyük götürmeye devam edebilsin diye.
    Yazıklar olsun
    Pudracı Kürşat canlı yayında

Remzidemir41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hep 50tl'lik benzin alan tayfadansın yani. Siyasi görüşünün ne olduğu ile ilgilenmiyorum ama başımızdaki yöneticilerin yaptığı hataları ekonomik ve uluslararası başarısızlıkları, yolsuzlukları görmezden gelmek onların hatalarına direk ortak olmaktan başka bir şey değil.

Üç büyük şehrin yönetimi 2 yıl önce değişti. Bu şehirlerdeki ulaşım, altyapı, temizlik ne kadar sayarsan say hepsi eskiye göre daha iyi veya aynı seviyede. Örneğin Mansur yavaş tüm makam araçlarını sattı minibüs ile işe gidip geliyor önceki başkan hakkında yüzlerce yolsuzluk, ihaleye fesat karıştırma davası açıldı, Ekrem İmamoğlu yıllardır inşaatı durmuş metro inşaatlarının finansman sorunlarını çözdü inşaatlar yeniden başladı bazı etaplar bitti halkın hizmetine açıldı, demek ki istenince yapılabiliyormuş yani bu cehape zihniyetinin yaptıkları ile değil sizin mental olarak bu adamları kabul edememe ve sizden olmayanı düşman görme hastalığınız var. Yerel yönetimlerde başarılı olan CEHAPE devlet yönetiminde DE mevcut sistemi ayağa kaldıracak kalitede yöneticilere sahiptir hiç merak etme.

Ayrıca dolar 100tl olsa cehapeye destek vermem diyorsun peki Kokainman akp büro memurlarının olduğu zihniyete mi destek vermeye devam edeceksin? Benim paramı başkalarına örtülü ödenek kapsamında peşkeş çekenlere mi destek vermeye devam edeceksin? Ülkenin milli değerlerinin hepsini Katarlılara satanlara mı destek vermeye devam edeceksin? Dolar 8 lira olmaz bunun hayalini kimse kurmasın dedikten kısa süre sonra doların 8 lirayı geçtiği bir sisteme mi destek vermeye devam edeceksin? 128 milyar dolar merkez bankası rezervinin nereye gittiğini araştırmak için talimat veren merkez bankası başkanını görevden apar topar alındığı sisteme mi destek vermeye devam edeceksin? Ayakkabı kutuları içinde ile kilo kilo rüşvet alanlara mı destek vermeye devam edeceksin?
    Kendinizi boşu boşuna yoruyorsunuz

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Fiyat listesi yayınladıklarında sadece Hondanın CBR650R ın fiyatına bakarım.Artık o tarz motor ilgimi çekmesede benim için bir kıyaslama seviyesi oldu artık.
    İlk baktığımda 2017 yine bu zamanlardı. 37Bin tl idi.111 bin olmuş maşallah.

Robinson_C - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 125 R
    Yetmez ama evet, 2 yıl önce sıfır 3 taksit ile 15.600 TL ye aldığım cb 125 r şu an 38-40 bin bandın da,
    Herif Manyak Yüzünden Belli,

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Muhteşem fiyatlar......Muhteşem olana .....Sonumuz hayr olsun diyoruz....

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    nc 750x 95400 sıfırı 2. elde 2020 modellere 100 bin üzerinde yazan var,
    salakmıyım gidip sıfır alayım üstüne biraz daha koyar gider 2. el alırım.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Alıntı OkNisT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nc 750x 95400 sıfırı 2. elde 2020 modellere 100 bin üzerinde yazan var,
    salakmıyım gidip sıfır alayım üstüne biraz daha koyar gider 2. el alırım.
    Bayilerde sıfır olmadığından gelmediğinden 2. Eller 100.000 lira

Motosikleti
    Honda Cbr500R (2015)
    Alıntı blueway2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayilerde sıfır olmadığından gelmediğinden 2. Eller 100.000 lira
    bunu gören bayii dururmu ?
    NC750X 99.200 TL
    NC750X DCT 107.100 TL

yemin ediyorum fıkra gibi ülkeyiz
    hsoydam bunu beğendi.

jumping jack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tiger900 gt
    Bir Maaşallah çekelim. Çok kalmaz sene sonuna daha iyi anlarız anlamını.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler