Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Motosiklet Trafik Sigortası !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    http://www.hurriyet.com.tr/trafik-pr...nleme-28271771

habere göre sigortalar plakaya ya da ikamete göre kesiliyor. hangisine göre kesileceğini ise sigorta şirketi belirliyor. yani sigorta şirketi hangisi daha yüksek çıkarsa onu seçeceğinden giren bize girmiş olacak.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    essegesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco New Grand Dink 250--Honda CB 900F Hornet
    Alıntı umtglsr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili mt üyeleri bundan yaklaşık bir hafta önce yeni bir motor aldım ve alım satımdan sonra bugun sigorta için 3-5 tane sigorta şirketi dolaştım ve verilen fiyatlar 90-115tl arasında farklılık gösteriyo,2 ay once arkadasım yine alım satımdan sonra sigortayı 42 liraya yaptırdı fakat şimdi en uygun yer 90tl çekiyo dedim bu fiyat neden bu kadar yukseldi bir anda söyledikleri motorsikletlerin cok kaza yapması ve şirketleri zarara sokmasından dolayı fiyatlar yükselmiş. Bildiğiniz uygun sigorta yaptırabilecegim yer varmı acaba eminim benim durumumda olan bi çok mt üyesi vardır yardımlarınızı esirgemeyin şimdiden yardımcı olan olmayan herkeze teşekkür ederim.
    Vay be,nereden nereye?????

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:47 ----------

Ben de,ben de.

Motor kullanılamıyacak tek ülke olan türkiyede yaşadığınız için, yine dünyanın en şanssız insanları katagorisinde ilk sırayı teşkil ediyorsunuz, hepinize geçmiş olsun arkadaşlar.(-_?)

Merhabalar, Sıfır km. Honda Pcx alacağım. Yaşım 46 Daha önce hiç hasar yok. 10 Plaka olacak. Sizce tahmini ne kadar sigorta çıkar?

Tefoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S200
    Alıntı 125kaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar, Sıfır km. Honda Pcx alacağım. Yaşım 46 Daha önce hiç hasar yok. 10 Plaka olacak. Sizce tahmini ne kadar sigorta çıkar?
    merhaba,
    Balıkesir (10) ile Manisa (45) birbirine benzer. ben 31 yaşındayım ve ilk araç 386 tl çıktı buna göre kıyas yapılabilir. yaşınız dolayısıyla sizinki 300 civarı çıkabilir ama tabi sistemin algoritmasını tam bilemiyoruz daha düşük ya da daha yüksek de çıkabilir.

Motosikleti
    Kawasaki EL-250 ,Mondial Z-ONE 150
    aydın yaş 36 , kaza yok sigorta 344

tesisatogr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB125 Ace / Yuki YK-25 Triportör
    İstanbul yaş 32 2015 model Honda CB 125 Ace poliçe yenilemesi için 3557TL ve 2768TL gibi korkunç rakamlar gördüm,en ucuz 863 TL teklif bulabildim.
    Motosikletimi Honda bayisinden geçen yıl 3900 liraya 0 km teslim aldım. Yani bu demek oluyor ki dört buçuk yıl sonra sigorta şirketlerine kendi motorumu ilk günkü haliyle hediye edeceğim.
    Yok öyle yağma bilader.
    Bak ne yapıcam biliyor musun? Bana teklif edilen o paraya gidip zottirik bir motor alacağım plakasız ruhsatsız. Aldığım günden bu yana 2000 KM ancak yaptırabildiğim motorumu da vitrine koyarım süs diye izlerim. Eğer seneye Nisan ayına kadar trafikçi amcalara hediye edemezsem parçalarına ayırıp sigorta şirketlerine dağıtırım, onlar monte edecek bir yer bulurlar nasıl olsa.
    Neden insanları suça teşvik ediyorsunuz? Bak paradan kaçtığım yok yaptırayım diyorum ama para ağaçtan toplansa bile bu fiyatlar mantık dışı güzel kardeşim. Bunu da marifet olsun diye yazmıyorum mantıklı bir cevap verecek arkadaşları saygılarımla selamlıyorum.
    Thracian ve larnon bunu beğendiler.

Motosikleti
    Vespa PX200 Vespa COSA200 Honda PCX 150 XMAX250ABS
    EVET ARKADAŞLAR 19.04.2016 SALI GÜNÜ İTİBARI İLE 2015 YAMAHA XMAX TRAFİK SİGOTASINI YENİLEMEK İÇİN ALDIĞIM FİATLAR GARANTİ BANKASI 1.364.TL,SİGORTACININ ARAŞTIRMASINA GÖRE VERDİĞİ FİATLARDA 1.380.TL İLE EN UYGUN GİBİ GÖRÜNEN ERGO 1.064TL. ARASI.AYNI ALETİN
    16.04.2015-16.04.2016 ARASI SİGORTA ÜCRETİ HERŞEY DAHİL 5.TAKSİT 205.68TL. BİLGİLERİNİZE SUNULUR.

Alıntı agalar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVET ARKADAŞLAR 19.04.2016 SALI GÜNÜ İTİBARI İLE 2015 YAMAHA XMAX TRAFİK SİGOTASINI YENİLEMEK İÇİN ALDIĞIM FİATLAR GARANTİ BANKASI 1.364.TL,SİGORTACININ ARAŞTIRMASINA GÖRE VERDİĞİ FİATLARDA 1.380.TL İLE EN UYGUN GİBİ GÖRÜNEN ERGO 1.064TL. ARASI.AYNI ALETİN
    16.04.2015-16.04.2016 ARASI SİGORTA ÜCRETİ HERŞEY DAHİL 5.TAKSİT 205.68TL. BİLGİLERİNİZE SUNULUR.
    Geçen yıl ki sigorta fiyatın ne kadardı peki?

acemi27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tesisatogr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul yaş 32 2015 model Honda CB 125 Ace poliçe yenilemesi için 3557TL ve 2768TL gibi korkunç rakamlar gördüm,en ucuz 863 TL teklif bulabildim.
    Motosikletimi Honda bayisinden geçen yıl 3900 liraya 0 km teslim aldım. Yani bu demek oluyor ki dört buçuk yıl sonra sigorta şirketlerine kendi motorumu ilk günkü haliyle hediye edeceğim.
    Yok öyle yağma bilader.
    Bak ne yapıcam biliyor musun? Bana teklif edilen o paraya gidip zottirik bir motor alacağım plakasız ruhsatsız. Aldığım günden bu yana 2000 KM ancak yaptırabildiğim motorumu da vitrine koyarım süs diye izlerim. Eğer seneye Nisan ayına kadar trafikçi amcalara hediye edemezsem parçalarına ayırıp sigorta şirketlerine dağıtırım, onlar monte edecek bir yer bulurlar nasıl olsa.
    Neden insanları suça teşvik ediyorsunuz? Bak paradan kaçtığım yok yaptırayım diyorum ama para ağaçtan toplansa bile bu fiyatlar mantık dışı güzel kardeşim. Bunu da marifet olsun diye yazmıyorum mantıklı bir cevap verecek arkadaşları saygılarımla selamlıyorum.
    Bize diyorlar ki;
    -İsteseniz de istemeseniz de bu kazığa oturacaksınız.
    O GÜN GELİRSE KAZIĞA OTURTMAK NASIL OLUYORMUŞ GÖRÜŞÜRÜZ.
    ''Ya olduğun gibi görün,
    Ya göründüğün gibi ol''

İlk mesajı görünce istemsizce güldüm

Motosikleti
    Pulsar 150 NS
    Arkadaslar bu nedir bi kanun birsey yok mu cildiracam motorumu aldim ekipmani falan 8.5 bin lira masraf ettim sigortada 800 900 dedim kendi kendime 1600 diyen var 2000 diyen var bu ne ya bu ne sonunda cikacam trafige yakalanirsamda benzine bi cakmak ne onlara ne bana...
    tesisatogr bunu beğendi.

Motosikleti
    Sigortada son nokta!
    Marka model yaş ikamet farketmez!
    1 Turbo 1 Tipitip 1 Şıpsevdi ciklete size özel sigortanız 7/24 yapılır.
    Sigorta yaptıran motorcu arkadaşlara su geçirmez Cevşen hediyemizdir.
    Not: Poliçeyi çokomel kâğıdının arkasına yazıyoruz sonradan tatava yapmayın!
    "Öz hakiki tesisat" sigortacılık ve reasürans brokerliği.

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sigorta şirketlerine laf ediyosunuz ama bu işin 1 numaralı sebebi DEVLET.Artık nerden geliri artırsak diye düşünüyolar.Korkuyorum yakında 2 tuvaletten sonrasına da vergi isteyecekler.Bu sigorta yüzünden motorumu alamıyorum
    larnon ve tesisatogr bunu beğendiler.

Motosikleti
    Bak mesela aklına kötü şeyler gelmesin, kanun dışı iş derken kimsenin canı yanmayacak giren yine benim cebe girecek ama azıcık sen sakalsız kalıcan sigortacı/tekelci/zorba kardeş. Hem sıfır km hem de mağazadan ötv kdv dahil plakasız ruhsatsız 2 senelik sigorta parasına bu makineyi amcalar çevirirse kadife kurdeleyle bağlar hediye paketi yapıp öylece teslim ederim. Bak daha işin muayenesi var ıvır zıvırı var var oğlu var onları hesaba bile katmadım şeker çocuk!
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...22410677/detay

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Ben geçen yıl 158 öderken bu yıl 470 TL ödedim. Zorunlu diye adamlar bizi keyifle öpüyor, işin en acı tarafı buna dur diyende yok maalesef, Bu duruma sebep olanlara hakkımı helal etmiyorum, zıkkım zehir olsun.

Motosikleti
    Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben geçen yıl 158 öderken bu yıl 470 TL ödedim. Zorunlu diye adamlar bizi keyifle öpüyor, işin en acı tarafı buna dur diyende yok maalesef, Bu duruma sebep olanlara hakkımı helal etmiyorum, zıkkım zehir olsun.
    İstanbul'da bu rakamlar bir hayal olmuş. Gayet normalmiş gibi 1000+ fiyat veriyorlar. Parayı tuvalette mi basıyoruz sanıyor millet anlamadım gitti?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:44 ----------

Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da bu rakamlar bir hayal olmuş. Gayet normalmiş gibi 1000 TL üstü fiyat veriyorlar. Parayı tuvalette mi basıyoruz sanıyor millet anlamadım gitti?
    Onurhan D bunu beğendi.

Motosikleti
    SEVGİLİ MOTOSİKLET NET MEDERATÖRLERİ,NEDEN GÜNCEL BİLGİLERE AİT YAZILAN MESAJLARI KALDIRIPTA TARİH ÖNCESİNDEN KALMA TRAFİK SİGORTASI MESAJLARINI YAYINDA BIRAKIYORSUNUZ.DÜN YAYINLADIĞIM GÜNCEL TRAFİK SİGORTASIN İLE ALAKALI MESAJIMI BULAMUYORUM,KİM TARAFINDANDA SİLİNDİĞİNİ BİLEMİYORUM,SİLENİDE ÖPÜYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    SEVGİLİ MOTOSİKLET NET MEDERATÖRLERİ,NEDEN GÜNCEL BİLGİLERE AİT YAZILAN MESAJLARI KALDIRIPTA TARİH ÖNCESİNDEN KALMA TRAFİK SİGORTASI MESAJLARINI YAYINDA BIRAKIYORSUNUZ.DÜN YAYINLADIĞIM GÜNCEL TRAFİK SİGORTASIN İLE ALAKALI MESAJIMI BULAMUYORUM,KİM TARAFINDANDA SİLİNDİĞİNİ BİLEMİYORUM,SİLENİDE ÖPÜYORUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:32 ----------

Şampiyon sakin ol. Hangi mesajın di ne yazmıştın?

Bu mesajın olmasın yoksa?
    agalar bunu beğendi.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    En alt satırı okursan anlarsın

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)