Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Vespa PX200 mü Benzerleri mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba,

Vespa Px200 93 model vespa bakıyorum bu aralar. Kararsız kaldım çok arıza yapar mı arıza yaparsa çok para bayılır mıyım ?

Vespaya benzeyen başka türde sıfır motorlar ya da ikinci el ama uygun fiyatlı motorlar varsa (Asya Motor dışında =) ) bunlar .Nelerdir öğrenmek isterim.

Tavsiye ederken fiyatını , servis masraflarını , 100 km 'de ne yakıyor gibi bilgileride öğrenirsem çok sevinirim.

Şimdiden hepinize cevaplarınız için çok teşekkürler.
    Lütfen Kendi Kullanıp Deneyim Sahibi Olanlar Cevap Atsın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Yakıt önemli bir detasa kesinlikle px150 almalısın. Fazla performans farkı olmamamsına rağmen yakıtta çok farkettiğini söylüyor kullanan arkadaşlarım.

Ben şuanda mondial 150 znx kullanıyorum. Tavsiye ederim. Çok yakışıklı konforlu ve yakıt tüketimi gayet düşük. 1 depo 200 km (7 lt civarı )

Şu linkte benden sana hediye olsun. Biraz gaza gelirsin px konusunda belki
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...iga-gecis.html

Px başka bir dünyadır. Kullanımı zordur yalnız. Ayak freni çok kullanışsız . Motor sağda olduğu için denge konusu biraz sıkıntılı. Frenleri zayıf. Para sıkıntısı yoksa yeni üretilen disk frenlileri öneririm.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motor cidden kral olmuş =) Mondial'e asya motor'dan daha sıcak bakıyorum 125 znu mu ne vardı galiba bombili şekilli nasıldır onlar ?

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    150 cc daha kullanışlı. 125 e 2 kişi bindinmi motor gidemiyor. Ben znx te bu konuda hiç sıkıntı yaşamadım daha. Ve inanılmaz konforlu. Frenler yol tutuşu da gayet yerinde.
    Tek sıkıntı fardan yana. Oda bunların hepsinde zayıf zaten . Üşenmesem led far ilavesi yapıcam ama . Kim bilir ne zaman

Ayrıca px alıcak olursanız bir arkadaşta kazalısı var kenarda duruyor. Yedek parça olarak kullanabillirsiniz. Uygun fiyata alırız ondan. Mekaniği fena değil. Evrakları yok ama.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)