Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial 125 zn ile ne kadar uzun yola gidilebilir ??

Motovento
    REKLAM ALANI

mrb arkadaşlar ilk defa aldıgım motorumla ne kadarlık bir mesafe yapabilirim motora zarar vermeden artılarını ve eksilerini paylaşabilirmisiniz ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    valla aynı motormu bilmiyomda çin malı bi scooter vardı arkası sepetli adam türkiye turu yapmış bu forumdada resimleri var
    Mustafa Kemal Atatürk

başka varmı bilgisi olan yada daha önce bu motordan kullanan yorumlarınızı bekliyorum

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 100-130km lik yolları hiçbir sorun yaşamadan katettim.Eğer sıkılmazsan 60km(ibrede 80) hızla ülkeyi dolaşırsın.eğer 80le gidiyim dersen(ibrede 100) o zaman hem çok yakıt sarfiyatın oluyo hemde motor biraz yoruluyor.Yoksa gidemeyeceği yol yok bence
    ama tabi motorunun ufak tefek yapabilcek arızalarını halledebilmen lazım.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    60-70 gibi hızlarda çok rahat gidersin 100 km de 1 dinlenerek benim konumu görmüşsündür belki 1400 km yol yapma planım var gitmez diyenlere aldırma bakımını yaptırdıktan sonra ve dinlendikten sonra her türlü gider

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    yok efendim çin malı gitmez , japon malı gider , o gitmez ,şu gider diye bir şıkmı var

makinanın eskisi olmaz makinanın bakımsızı olur , bakımsız bir japonda yolda bırakır çinde , italyanda

haaaa nedir kişi tedbirli bir insandır yolda kalıp rezil rüsva olmaktansa gider iyi paraya iyi motosiklet alır onun yolda kalma olasılığı kendince sıfırdır ama nihayetinde kaliteli makinada arıza yapar...

ucuz paraya kalitesiz motor alırsın , o da gider fakat bu iki etkendede birbirinden ayrılan bir fark vardır ?

sen kara kara acaba beni yolda bırakacakmı diye düşüne düşüne gidersin

diğer şıktaki arkadaşta canı ister dip gaz gider canı ister yavaş gider fakat onun gönlü daha rahatır çünkü iyi bir makina aldığını düşünmektedir olay budur

| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)