Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Sym fıddle 125 mi? Kymco LİKE 125 Mİ???

Motovento
    REKLAM ALANI

ARKADAŞLAR EN SON VESPANIN YENİ ÇIKARDIĞI PX 150 Yİ ALMAYI KAFAMA KOYMUŞTUM ANCAK O PARAYA ARABA ALINIR YAHU DEYİP DAHA DÜŞÜK BÜTÇELİ BU İKİ MOTOR ARASINDA KALDIM.

BİLEN ARKADAŞLAR BİLGİLERİNİ PAYLAŞIRSA ÖNÜMÜZDEKİ GÜNLERDE ALMAYI PLANLIYORUM
    .
    KYMCO LİKE 125 MI SYM FIDDLE 125 Mİ?
    TEŞEKKÜRLER.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:48 ----------

Bir de sym kızıltoprak bana +400 plaka ruhsat vs masraf dedi???bu makulmu?yoksa kendim daha ucuza getirebilir miyim.aydınlatısanız sevinirim
    teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    400tl cok fazla 200tl demesi lazımdı
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

KID333 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xtown 125
    Zamanında sym fiddle almayı düşünen birisi olarak like 125 malzeme kalitesi açısından daha kaliteli durmakta ve arka fren kampana değil disk. Aradaki fiyat farkı bütçenizi zorlamıyorsa like 125 derim.

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    biz babama like200i aldık şuan 3600kmde ,babam çok memnun kaldı bence az birşey fark ödeyerek like200i yi tercih et,enjeksiyonlu olduğu için 125cc lik kadar tüketim ve çok daha fazla kuvveti var. babama aldığımız motor linkte http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

iki motordada kalite 0 bana göre yakından görme imkanım oldu ve ince detaylarıyla kalitesizliğini gösterdi.en basiti koltuğu açtığınızda iki modeldede rezalet bi işçilik görünüyor.zımbalanmış kılıf aama ne zımbalanma haaçakma olmanında bi kalilitesi olmalı 3500-4500 arası diye bu kadar da dandik yapılmaz ki.o parayı haketmiyor...

hocam SYM FIDDLE 125 gittim gördüm gayet güzel oturdum 1.87 yim bacakklarda sorun olmadı. Gayet sevimli bir motor. mayısta ben de almayı düşünüyorum. Görünüş olarak far kısmı diğerinden farklı yuvarlak far daha estetik ve tatlı duruyo bence. bir de motoru kullanan birinin fikrini alsak tam süper olacak mesela en çok düşündüren ne kadar uzaklaşabilirim ? pendik-şile sorun olur mu ? sınırı nedir ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)