Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kymco downtown 300i

Motovento
    REKLAM ALANI
    green79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xciting 250
    arkdaşlar öncelikle slm.sizinle bazı tecrübelerimi paylaşıcam umarım birilerinin işine yarar.yaklaşık 2,5 yıldır kymco xciting 250 kullanıcısıydım.fakat bundan 2 ay önce motorumu sattım model yükseltmek amacıyla.fakat daha sonra yine kymconun downtown modelinide beğendim.almaya karar verdim hem 300 lük oluşu hemde değişik bir modele binmek iyi olur diye.bayiiye gittiğimde allahın sevgili kuluymuşum ki birtane 40 km.kullanılmış bir downtown vardı ve test sürüşü riicam ettim almadan önce.iyikide etmişim motorda denge unsuru sıfır neredeyse.ve yere çok yakın yani kaldırım falan hak getire.ayrıca oturuş pozisyonuda ayaklar için çokda rahat değil. motorda artçı kesinlikle işkence çekiyor ayaklarını uzatıcam diye.dönüşlerde çok zorlanıyorsunuz.tek artı tarafı inanılmaz bir serilik var sadece motorda.bende döndüm tekrarda xciting modelini aldım 3000 tl gibi bir rakamda cebimde kaldı.umarım düşünenlere yardımcı olurum az daolsa.
    ceyceypad bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı green79 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkdaşlar öncelikle slm.sizinle bazı tecrübelerimi paylaşıcam umarım birilerinin işine yarar.yaklaşık 2,5 yıldır kymco xciting 250 kullanıcısıydım.fakat bundan 2 ay önce motorumu sattım model yükseltmek amacıyla.fakat daha sonra yine kymconun downtown modelinide beğendim.almaya karar verdim hem 300 lük oluşu hemde değişik bir modele binmek iyi olur diye.bayiiye gittiğimde allahın sevgili kuluymuşum ki birtane 40 km.kullanılmış bir downtown vardı ve test sürüşü riicam ettim almadan önce.iyikide etmişim motorda denge unsuru sıfır neredeyse.ve yere çok yakın yani kaldırım falan hak getire.ayrıca oturuş pozisyonuda ayaklar için çokda rahat değil. motorda artçı kesinlikle işkence çekiyor ayaklarını uzatıcam diye.dönüşlerde çok zorlanıyorsunuz.tek artı tarafı inanılmaz bir serilik var sadece motorda.bende döndüm tekrarda xciting modelini aldım 3000 tl gibi bir rakamda cebimde kaldı.umarım düşünenlere yardımcı olurum az daolsa.
    Tecrübenizi paylaştığınız için teşekkürler. Bu sıralarda bir motor almayı düşünüyorum ve Xciting ağır basıyor, kısmet..

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    paylaşım için teşekkürler,bende izlediğim birkaç videosunda virajlara çok yatıldığında ayaklık sürtmesi olduğunu görmüştüm ,dengesizlik üzerindeki dandik lastiklerden kaynaklanabiliyor olabilir kymco mühendislerinin okadarda bunu göz ardı edebileceğini sanmıyorum ,seriliği 33bg kuvvetindeki motorundan ileri geliyor xciting e göre yüzde elli daha güçlü bir motor doğal olarak seriliği getiriyor,ben daha canlısını görmedim ama 500cc xciting daha çekici geliyor insana
    ceyceypad bunu beğendi.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)