Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Fizy

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar biriyle anlaştım aksilik çıkmazsa yarın motoru alıyorum.13.000 kmde 2016 model fizy koruma demiri,arka çantası ve uzaktan kumandalı alarmı var 6000 tl sizce normal mi bana biraz fazla veriyorum gibi geldi ama oturduğum şehirdede başka bulamadım tavsiyelere açığım onu alma şu daha iyi gibi vs.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    fizy iyi güzel motordur dükkanda vardı sanayi ye falan gitmek için sürekli şehiriç kullanıyorduk bi sıkıntı çıkarmadı
    bende fizy baktım spcay baktım millet uçmuş
    3 yaşında spcay 8000 9000 istiyorlardı gidip sıfır aldım
    10300 tl toplan para verdim plaka ruhsat sigorta dahil kontağı ilk ben çevirdim
    kullanılmış motorlara çok para istiyorlar

Motosikleti
    MT-07
    Kaşınıyorsun ve paranı çöpe atıyorsun.

Motosikleti
    Honda - Fizy 125
    Arkadaşlar merhabalar..Konu tarihe gömüleli uzun zaman olmuş ama benim işim anca düştü o yüzden buraya yazmak istedim..Yıllar sonra tekrar Honda FİZY aldım ikinci el..41 bin küsur km yazıyor ama insanlara güven olmaz kendim yağını - Filtrelerini değiştirmek istiyorum..Marka , miktar ve imkan dahilinde ise İnternet sayfasıyada link tavsiyesi rica edeceğim..Antalya korkutelindeyim burada Honda servisi yok..Alıp normal motorculara değiştirteceğim..Şimdiden teşekkür ederim

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı tarihcifss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhabalar..Konu tarihe gömüleli uzun zaman olmuş ama benim işim anca düştü o yüzden buraya yazmak istedim..Yıllar sonra tekrar Honda FİZY aldım ikinci el..41 bin küsur km yazıyor ama insanlara güven olmaz kendim yağını - Filtrelerini değiştirmek istiyorum..Marka , miktar ve imkan dahilinde ise İnternet sayfasıyada link tavsiyesi rica edeceğim..Antalya korkutelindeyim burada Honda servisi yok..Alıp normal motorculara değiştirteceğim..Şimdiden teşekkür ederim
    çok spesifik bir scooter değil elinizde ki. her hangi bir nalbat olmayan motor servisine git, yağını 10w40 adı bilinen bir yağ ile değiştirt (castrol-shell-motul veya bulursan mobil de olur, petrol ofisi ve servislerde bulunan uydurma yağlardan kesinlikle koydurma) 750-800gr yağ alır, 1 litre yağı boca etmesinler dikkat et. her hangi bir filtresi de yoktur ayrıca.

Motosikleti
    Honda - Fizy 125
    Hava filtresi idi kastım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)