Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Cf moto jetmax 250 buji

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba 2012 model Mondial jetmax 250cc schoterim için iridyum buji aldım ama uyum sağlamadı gibi çig benzin kokusu gelmeye başladı sabahları çalışmamaya basladi Orjinal bujiye dönmeyi düşünüyorum fakat orjinal bujinin kodu numarası nedir nasıl bulabilirim yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    aldığın bujinin üstündeki koda bak... sonunda " ix " yazıyordur... örnek ngk cr8eix... sonu ix olmayanlar iridyum değildir...
    mesela cr8ek yada cr8ex ... "ek" olanlar tek tırnaklı, "ex" olanlar 2 tırnaklıdır...
    ben suzuki motorumda her zaman "ex" kullandım... 4 buji 12.000 km kadar gidiyor...

Alıntı ferhatkars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aldığın bujinin üstündeki koda bak... sonunda " ix " yazıyordur... örnek ngk cr8eix... sonu ix olmayanlar iridyum değildir...
    mesela cr8ek yada cr8ex ... "ek" olanlar tek tırnaklı, "ex" olanlar 2 tırnaklıdır...
    ben suzuki motorumda her zaman "ex" kullandım... 4 buji 12.000 km kadar gidiyor...
    Bendeki Buji şuan iridyum Orjinal bujiye dönecem kodları aynimidir tırnak mesafesi felan farklı degilmi nasıl bulacaz benim motorun Orjinal bujisini hangi numarayla yada hangi kodla

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı Ozkan224 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bendeki Buji şuan iridyum Orjinal bujiye dönecem kodları aynimidir tırnak mesafesi felan farklı degilmi nasıl bulacaz benim motorun Orjinal bujisini hangi numarayla yada hangi kodla
    aldığın bujiyı sök ve üzerindeki koda bak... ne yazıyorsa buraya ekle... ben sana söyleyim ne alacağını...
    4 teker gövdemi ,2 teker aklımı alır...

aldığın bujiyı sök ve üzerindeki koda bak... ne yazıyorsa buraya ekle... ben sana söyleyim ne alacağını...
    Tamam öyle yapalim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)