Arkadaslar merhaba. 2019 Xmax 400 Ironmax sagibi oldum. 2017 Xmax 250 den sonra performans olarak beni tatmin ederken uzun far konusunda buyuk uzuntu ile karsi karsiyayim. Siz motorcu arkadaslarinda cok iyi bildigi gibi gorunmek cok onemli bizler icin. Fakat bu yeni 400 de bu sellektor veya uzun farla gorunmeyi engellemek ancak bukadar guzel basarabilirlerdi. Ben Izmirde yasiyorum ve gecen gun servise gittigimde uzun far sikayetimden bahsetince bu sikayetten cok fazla aldiklarini soyledi servis. Kendi servisleri bile bunu soyleyince basladim kendime iyi isinin ehli bir motorsiklet elektrikcisi aramaya. Benim motorda uzunlari ortadaki bir 3.etkisiz bir farla sagliyorlar. Ben ise bunu 2017 eski kasa xmax 250 deki gibi gerek sellektor gerekse uzunlari ayni sekilde yaptirmak istiyorum. 3.goz sabit yanabilir ki bana gore ondeki araclarda etkisi kocaman bir SIFIR !

Uzun far ve gorunum sorunu haricinde Knmaster Husky Gold sis lambasi, amerikan park ve arka stop cakar taktirmakta istemekteyim. Sizlerden ricam bana izmir icinde bilinen adam akilli bildiginiz motorsiklet elektrikcisi varsa tavsiye etmeniz. Desteginiz icin tsk ederim.