Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

BWS 125' in Yeni Fiyatı Sizce Nasıl ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    rs_guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Salcano Wolf
    Alıntı memer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1200 asgari ücret -500 kira gideri -300 gıda gideri -100 telefon elektrik su gideri -50 toplu taşıma gideri -10 traş parası 50x4 -200hafta sonları eğlencesi için geriye kalan 40 euro x 12 480 euro 1 yılda birikir yani on sende mt 125 alırsın orada kalırsan.
    Peki aynı hesabı İstanbul'da yaşayan bir asgari ücretli için yapar mısın? Bırak MT-125 almayı, bakalım yaşayabiliyor mu?
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar ns200
    ben hayret ediyorum akp lilere daha neyi savunuyolar arınç tv de ankagarayı parselleyip sattı diyo ayakkabı kutuları hariç
    durum ne yazıkki türkiyenin %50 si nin kafa çalışmıyor.

[IMG][/IMG]
    Ertugyigit ve Deeplord bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı rs_guven adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki aynı hesabı İstanbul'da yaşayan bir asgari ücretli için yapar mısın? Bırak MT-125 almayı, bakalım yaşayabiliyor mu?
    Zaten bu hesapta da yanlışlık var , 1200 asgari ücret , 500 kira gideri , 100 aylık market , 50 telefon elektrik su , 20 aylık sınırsız Akbil , 12 traş parası , haftasonu her gün sinemaya gitseniz üstüne de bar çaksanız bile asla ve asla 200 tutmuyor belki 150 ama daha az olması da mümkün, geriye ne kadar kaldı hesaplamakla uğraşmak istemiyorum , hadi vergi de olsun o da max 100 falan tutar , maaş arttıkça vergi de artıyor olması lazım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)